این چهارپایه قابل حمل ۲۲ درصد تخفیف دارد و به شما امکان می دهد در هر مکانی استراحت کنید


شما هرگز نمی دانید که چه زمانی باید بار را بردارید و یک صندلی بنشینید! اگر تا به حال در گاراژ خود کارهایی انجام داده اید، می دانید که هر چند وقت یکبار داشتن چهارپایه در اطراف می تواند مفید باشد. یا اگر در یک پیاده‌روی ماجراجویانه بیرون رفته‌اید و متوجه شده‌اید که ممکن است نیاز به استراحت داشته باشید، قرار گرفتن در جایی بدون صندلی در این نزدیکی می‌تواند گاهی ناراحتی بزرگی باشد. اینجاست که مدفوع تلسکوپی قابل حمل Steel Vision وارد عمل می شود، ابزاری مفید برای هر کسی که تا به حال آرزو کرده است جایی برای نشستن در زمان نامناسب داشته باشد.

چهارپایه تلسکوپی قابل حمل Steel Vision به شما امکان می‌دهد صندلی را در هر مکانی بالا بکشید! این ابزار مفید برای کسانی که خود را در حال مرگ برای یک چهارپایه یا جایی برای نشستن می بینند ضروری است و در حال حاضر با قیمت ۳۴.۹۹ دلار به فروش می رسد. این ۲۲٪ تخفیف از قیمت معمول ۴۵ دلار است!

به لطف چهارپایه تلسکوپی قابل حمل، حمل یک صندلی راحت در هر زمان که به آن نیاز داشته باشید، هرگز ساده نبوده است. این به شما امکان می دهد در حالی که در حال حرکت هستید، در هر کجا که به آن نیاز دارید، بار را بردارید، بدون اینکه بار بزرگی داشته باشید. این چهارپایه بسیار سبک وزن کاملاً قابل حمل است و آن را برای مکان‌های مختلف انتخاب مناسبی می‌کند.

آن را به یک سفر کمپینگ، یک کنسرت، یک سفر ماهیگیری، یک رویداد ورزشی یا حتی یک پارک تفریحی ببرید تا زمانی که در صف منتظر هستید، استراحت کنید! دارای دسته حمل و بند شانه ای است تا جابجایی آن را تا حد ممکن آسان کند و بسیار سبک وزن است تا شما را سنگین نکند.

جدای از حمل این مدفوع تلسکوپی قابل حمل مناسب زمانی که خارج از خانه هستید، کاربردهای زیادی در خانه نیز دارد. در حین انجام وظایف در گاراژ از آن استفاده کنید یا زمانی که در حال باغبانی هستید از پای خود بلند شوید. این فوق العاده انعطاف پذیر است و به ۱۱ تنظیم ارتفاع مختلف تنظیم می شود تا هر کسی را در خود جای دهد.

زنی روی چهارپایه باغبانی
نیویورک پست

هر جایی که هستید یک صندلی بکشید! چهارپایه تلسکوپی قابل حمل بسیار راحت اکنون با فقط ۳۴.۹۹ دلار به فروش می رسد.

قیمت ها ممکن است تغییر کند

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر