باروری، قدرت و تناسب اندام – روز جهانی زن با مشتری من هانا!


سلام دوستانم و روز جهانی زن مبارک!

IMG_9315

عکاسی: @ the.photographygirls

من و دوستانم آدیداس امروز و هر روز به همه زنان افتخار می کنیم. من شخصاً زنان شگفت انگیزی در زندگی ام دارم که هر روز و بیرون از ورزشگاه مرا تشویق می کنند.

به‌عنوان یک مربی، یاد می‌گیرید که ورزش چیزی بیش از ورزش کردن است و می‌خواهید بهترین ظاهر خود را داشته باشید. ممکن است مشتریان با این هدف اولیه به سراغ من بیایند، اما ما به زودی متوجه خواهیم شد که چیزی عمیق تر و بزرگ تر در سفر آنها وجود دارد.

IMG_9610

اکنون، می‌توانم با همه مشتریان فوق‌العاده‌ام که هر روز مرا تشویق می‌کنند صحبت کنم و در همه آنها پست خواهم گذاشت، اما می‌دانم که دخترم هانا داستان دلگرم‌کننده‌ای از تناسب اندام دارد و می‌تواند الهام بخش مردم باشد. اشتراک گذاری.

اغلب در طول ورزش، ما همیشه در مورد کنترل بارداری نمی شنویم. این چیزی است که مردم آن را بدیهی می دانند و من کاملاً به آن احترام می گذارم. هانا مدت زیادی است که او را در آغوش گرفته است اما در این مرحله از زندگی اش می گوید که تناسب اندامش چگونه به او کمک کرده است، او احساس می کند می تواند به فرد تنها در مبارزه کمک کند.

IMG_9624

او فقط در حالی که در حال تاب خوردن است می درخشد. نشان جدید تانک ورزشی با لیست کراوات! او بسیار راحت است و مانند یک رئیس معمولی به نظر می رسد. من عاشق این قرمز بودم تانک برای رنگ پاپ.

IMG_9160

من و هانا به روزهای Glow Retreat که سال‌ها پیش تصمیم گرفت از آن بازدید کند، برمی‌گردیم. یادم می آید که با هانا آشنا شدم و احساس آرام و گرمی که وقتی در کنارش بودی داشت. شما احساس امنیت می کنید.

در خلوت آن آخر هفته، من و هدر با هانا بودیم (با همه!) و یک بار که به رود آیلند رفتم، با او و همسر فوق العاده اش جو آشنا شدم.

سال ها پیش تمریناتمان را با هم شروع کردیم. او و شوهرش هر جا رفتند با این نور فوق العاده آمدند و دوستی ما بیشتر می شود.

IMG_9099 (1)

او از آن روزها با من تمرین می کند و هفته ای ۳ تا ۵ بار در تمرینات گروهی، کلاس های تناسب اندام گروهی یا بوت کمپ صبح شنبه من را می بیند. او و همسرش (به فریاد بپیوندید!

من می‌خواهم به هانا اجازه بدهم تا داستانش را به اشتراک بگذارد، زیرا واقعاً زندگی شخصی را که آن را می‌خواند تغییر می‌دهد، اما همچنین می‌خواهم آنچه را که واقعاً در مورد هانا به من الهام می‌دهد به اشتراک بگذارم.

IMG_9225

من فکر می کنم با افرادی است که چیزهای سخت و عمیقی را پشت سر گذاشته اند اما هنوز ظاهر می شوند.

او مدام ظاهر می شود.

شما نمی خواهید چیزهای جدی مانع او شوند. او چنان به خودش و دیگران محبت می کند که من دوستش دارم.

IMG_9432

او حس مادری بسیار قوی دارد، که به نظر من باعث می شود همه اطرافیان هانا احساس راحتی کنند.

IMG_9522

او همچنین به اندازه هک قوی است و دیدن او با وزنه زدن به پهلویش لذت بخش بود. من در مورد این دختری که بیش از ۲۲۵ پوند بوکس می کند صحبت می کنم و آن را ساده جلوه می دهد.

IMG_9235

امروز، روز جهانی زن، مشتری و دوست فوق‌العاده من، هانا، داستان خود را از نحوه زایمان او در روزهای تاریک به اشتراک می‌گذارد.

با توجه به CDC، ۱۲٪ یا ۶ میلیون زن در ایالات متحده در سن ۴۴ سالگی باردار شدن مشکل دارند.

IMG_9357

این چیزی نیست که به راحتی توسط اکثر مردم مورد بحث قرار گیرد و نه تنها هانا به این دلیل که به اندازه کافی شجاع است داستان خود را به اشتراک بگذارد (که در عین حال درمانی و ترسناک است) صحبت می کند، اما امیدوارم به کسی که می تواند کمک کنم. نگه دارید

حالا وقتی از هانا چند سوال می‌پرسم و به او فرصتی می‌دهم تا داستانش را با شما به اشتراک بگذارد، به شما اجازه می‌دهم از پایین به همه شما الهام ببخشید.

——————

۱) چه مدت با هم کار می کنید؟
کیسی و چه چیزی باعث شد شروع کنید
با مربی شخصی؟

من برای اولین بار کیسی را زمانی که در تعطیلات آخر هفته ۲۰۱۵ شرکت می کردم ملاقات کردم و سپس تصمیم گرفتم که می خواهم در آنجا نیز با او کار کنم. اندکی بعد، من و همسرم صبح یکشنبه تمرین را آغاز کردیم تا اینکه کیسی به کالیفرنیا نقل مکان کرد.

ما دوباره در سال ۲۰۱۸ تمرین را با هم شروع کردیم و از آن زمان تاکنون قوی بوده ایم!

هدف ما از تمرینات شخصی این بود که به زودی شکل بگیریم، وزن کم کنیم و بدنمان را برای خانواده آماده کنیم (امیدوارم). ما نمی دانستیم که تشکیل خانواده بیشتر یک ماراتن است تا یک مسابقه، و آموزش با Cassie بخش اصلی سفر ما خواهد بود.

۲) قدرت برای شما چه معنایی دارد؟

قدرت برای من بیشتر از قد شما، وزنی که می توانید بلند کنید یا چند مایل می توانید بدوید، معنی دارد.

قدرت می تواند هنگام بوکس، تکان دادن به مدت ۶۰ ثانیه، یا چیدن سرسره ها با بشقاب های سنگین “بلند” باشد، و زمانی که مدام در حال ورزش هستید می تواند “بی صدا” باشد. موقعیت های سخت

مواقعی وجود دارد که شما واقعاً «احساس خود را نمی‌کنید»، اما شجاعت، قدرت و اراده‌تان چیزی است که شما را به پیش می‌برد.

۳) در مورد بهبود صحبت کنید
آیا خودتان در این سفر آن را دیدید؟

برای بسیاری از زنانی که با ناباروری دست و پنجه نرم کرده اند، بدن خود را به خاطر بد یا بد بودن یا انجام ندادن کار درست مقصر می دانیم.

ما تمایل داریم روی اینکه او چگونه ما را ناامید می کند تمرکز می کنیم. احساس حقارت، ضعف یا شکستگی آسان است.

تمرین منظم و قدرت بدنی نه تنها بدن من را تغییر داد، بلکه به من توانایی غلبه بر موانع ذهنی و عاطفی چالش برانگیز را در این مسیر داد.

اکنون می بینم که بدنم چه می کند و باید قدرت و ظرفیت خود را بهبود بخشد.

مربیگری با Cassie به من کمک کرد تا با سقط جنین، کنترل بارداری ناموفق، غم و اندوه و عدم اطمینان زندگی کنم.

فعالیت واقعاً به زندگی ما اجازه می دهد حتی در چالش برانگیزترین زمان ها جریان پیدا کند.

۴) بزرگترین توصیه شما به کسی چیست؟
به دنبال الهام گرفتن
یا در هل دادن مشکل دارید؟

فرآیند را باور کنید – جادو و شادی زیادی در جاده وجود دارد! بسیاری از مردم (از جمله من) شروع به کار می کنند تا ظاهری مشابه داشته باشند، بدن خود را با قالب های خاص تطبیق دهند یا به تعداد خاصی نگاه کنند، اما این ممکن است ما را تا این حد دور کند.

ما چیزهای زیادی در مورد روحیه، قدرت و ناامیدی خود و نحوه پاسخگویی به چالش‌ها در طول مسیر یاد می‌گیریم.

ذهن ما اغلب ما را فریب می دهد اما ما قوی تر از آنچه فکر می کنیم هستیم! خودتان را پیدا کنید و به یاد داشته باشید که “موفقیت” خطی نیست!

۵) ورزش مورد علاقه شما چیست و چرا؟

من کاملا عاشق اسکات بوکس، طناب زدن و مدال هستم – نمی توانم فقط یکی را انتخاب کنم! همه اینها باعث می شود که من احساس کنم یک نینجا باداهای تکشاخ هستم که می تواند جهان را تسخیر کند!

۶) برای یک میان وعده سریع چه می خواهید؟

هر چیزی با کره بادام زمینی – سیب، موز … یک قاشق!

۷) وفاداری به شما به چه معناست؟

“با خودت وفادار باش” یعنی مثل بقیه قسمت هایم نشان بدهی، مخصوصا قسمت هایی را که می خواهم نگه دارم. من بیشتر سفرهایم را به دلیل ترس از خجالت، انگ و قضاوت پنهان کرده‌ام، اما روابط واقعی تنها از طریق قرار گرفتن در معرض دید به دست می‌آیند، و اگر از سفر خود غافل شوم، فرصت‌هایی را برای ملاقات، حمایت از دست می‌دهم و دیگران احساس تنهایی می‌کنند.

برن براون می‌گوید: «مالک داستان ما و دوست داشتن خود در این فرآیند شجاعانه‌ترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم».

——————

همین مردم… ما حتی در شرایط سخت هم ادامه خواهیم داد.

ما به بدن او گوش می دهیم.

برخی از روزها در طول جلسه ۱ و روزهای دیگر او در اتاق کوچک گروه من است و مانند یک قهرمان فحش می دهد.

اما علیرغم همه اینها، قاطعیت و ظلم او همچنان در روزهای سخت خود را نشان می دهد.

ما هر روز به همه زنان احترام می گذاریم زیرا داستان های ما همه منحصر به فرد است و به دلیل تفاوت ها می توانیم به یکدیگر کمک کنیم.

امیدوارم برای خواندن مقاله امروز وقت بگذارید و داستان هانا را بشنوید و امیدوارم همه از آن بهره ببرند. <3

خیلی ممنون هانا که اینقدر واضح گفتی و داستانت رو به اشتراک گذاشتی. تو نور هستی و من خیلی خوشحالم که دوستت هستم.

با خودت روراست باش

xo Kasey

 

این پست توسط آدیداس حمایت می شود اما مثل همیشه همه نظرات متعلق به من است.

پست باروری، قدرت و تناسب اندام – روز جهانی زن با مشتری من هانا! اولین بار در Powercakes ظاهر شد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر