بازگشت طولانی مدت رایان پولاک برای جزیره نشینان تقویت شد


رایان پولاک سه شنبه شب برای اولین بار از اواسط نوامبر به ترکیب جزیره نشینان بازگشت.

مدافع در اسکیت صبحگاهی شرکت کرد و قبل از بازی مقابل سناتورها فعال شد. رابین سالو دیگر در فهرست حضور نداشت، و این نشان می‌دهد که او در یک حرکت مربوطه اخراج خواهد شد.

پولاک، که مسئول اولین لحظه بازی پلی‌آف سال گذشته بود، زمانی که ضربه رایان مک‌دونا را در بازی چهارم نیمه‌نهایی جام استنلی در ثانیه‌های پایانی بازی مهار کرد، از زمانی که از ناحیه پایین‌تنه آسیب دید، به‌شدت مورد غفلت جزیره‌نشینان قرار گرفت. . . او یک ماه بیشتر از جدول زمانی اولیه چهار تا شش هفته ای که برای بازگشتش ارائه شده بود، بیرون بود و بدون او، جزیره نشینان به حاشیه های بیرونی مسابقه پلی آف لغزش کردند.

مت مارتین گفت: “او قطعه بزرگی از تیم ما است.” “در چند سال گذشته یک مدافع پویا برای ما بوده است. اگر او امشب به ترکیب برگردد، به ما کمک می‌کند.”

جزیره‌ای‌ها اغلب کمبود یک مدافع متحرک بدون پولاک را در ترکیب احساس کرده‌اند. اگرچه نوآ دابسون گام های بلندی برداشته است و پیشرفت سالو به عنوان یک خط مقدم به حساب می آید، تولید تهاجمی تیم نزدیک به انتهای لیگ است. این بخش کوچکی نیست زیرا آنها برای عبور از منطقه بی طرف تلاش کرده اند.

رایان پولاک
رایان پولاک
کوری سیپکین

پولاک نمی تواند این مشکل را به تنهایی حل کند. اما او کمک خواهد کرد، به طور بالقوه در راه بزرگ.

مارتین گفت: “او فقط یک شوت عالی دریافت کرده است، برای شروع، فکر می کنم این چیزی است که تیم های دیگر واقعاً روی تلاش برای از بین بردن آن تمرکز می کنند، که می تواند همه چیز را برای بقیه باز کند.” او یک مدافع کهنه کار در این لیگ است که دقایق بزرگی را به نمایش گذاشته است. بنابراین با خارج شدن او از ترکیب، به نوعی باعث می‌شود که همه نقش متفاوتی داشته باشند.»

مت مارتین
مت مارتین
USA TODAY Sports

با این حال، علاوه بر دابسون، یک مدافع تهاجمی نقشی است که جزیره‌نشینان برای ایفای آن تلاش کرده‌اند. سالو امیدوار کننده است، اما جوان. آدام پلک یک ستاره تمام عیار است، اما سهم او در منطقه دفاعی است. اسکات میفیلد در این فصل فقط ۱۰ امتیاز دارد. زدنو چارا و اندی گرین هر دو بزرگتر هستند و قادر به انجام کارهای تهاجمی نیستند.

بدون پولاک، جزیره نشینان اغلب با یک دست بسته از پشت بازی می کردند.

اگر او واقعاً بازگردد، جزیره نشینان باید از طریق دومینوهای ترکیبی، عمدتاً این سوال که با سالو چه کنند، مرتب شوند. به طور متوسط ​​در ساعت ۱۷:۰۳ روی یخ، این بازیکن ۲۳ ساله به خوبی خود را تبرئه کرده است، در دومین واحد پاور پلی بازی می کند و ثابت می کند که به سطح NHL تعلق دارد.

اما به نظر می رسد که او مرد عجیبی خواهد بود. تروتز گفته است که گرین و چارا هر دو در نیم فصل بیشتر استراحت خواهند کرد، اما هیچ چیز نشان نمی دهد که هر کدام جایگاه خود را در ترکیب از دست خواهند داد.

تروتز در پاسخ به سوالی درباره تصمیمات ترکیبی گفت: “ما به بازی به بازی نگاه خواهیم کرد، فقط همین.”

این مشکلی است که او از رویارویی با آن خوشحال خواهد شد. در مورد پولاک، تروتز گفت که دقایق او ممکن است محدود باشد، اما او همچنان پنج بر پنج و “شاید کمی قدرت بازی” بازی خواهد کرد.

تروتز گفت: “او به ما کمک خواهد کرد، او یک مرد کهنه کار است که برای ترکیب ما مهم است.” او نمی‌دانم احتمالاً ۲۵ بازی را از دست داده است که برای ما مهم است. او یک قطعه بزرگ برای ما، تهاجمی و دفاعی است.”

جزیره نشین ها بدون پولاک در ترکیب با نتیجه ۱۰-۱۱-۴ رفتند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر