بازگشت فیلیپ چیتیل به تمرین رنجرز، هنوز هم روز به روز


فیلیپ چیتیل در تمرین روز دوشنبه برای اولین بار پس از آسیب دیدگی ناشناخته پایین تنه که او را در چهار بازی گذشته از دور خارج کرد، در تمرین روز دوشنبه با رنجرز اسکیت کرد.

در حالی که جرارد گالانت سرمربی تیم تایید نکرد که آیا چیتیل قرار است در روز سه‌شنبه مقابل پانترز در باغ بازی کند یا خیر، مربی رنجرز فکر می‌کرد که مرکز خوب به نظر می‌رسد و خوشبین به نظر می‌رسد که او به ترکیب بازگردد.

گالانت گفت: “او برای تمرین خوب به نظر می رسید، تمرین سختی بود، بنابراین امیدوارم فردا شاهد آن باشیم.” او هنوز هم روز به روز است، اما امیدوارم فردا این اتفاق خوبی باشد و او فرصت بازی پیدا کند.”

چک ۲۲ ساله یک شرکت کننده کامل در راش های خط روز دوشنبه بود و به نقطه همیشگی خود در مرکز خط سوم بین الکسیس لافرنیر و ژولین گوتیه بازگشت. چیتیل علیرغم اسکیت کردن در وسط واحد سوم در آخرین بازی خود، در مسابقاتی که منجر به مصدومیتش می شد، چند بار در جناحین بازی تکرار کرده بود.

پست ورزش + اعضا، ثبت نام کنید از مولی واکر بخواهید آخرین کلمه در مورد رنجرز را برای شما پیامک کند و با افکار و سوالات شما پاسخ دهد. هنوز عضو Sports + نیستید؟ الآن امتحانش کن.

با توجه به اینکه کاپو کاکو همچنان در ذخیره مصدوم با مصدومیت بالای بدن است، گالانت ظاهراً می‌خواهد چیتیل در مرکز قرار گیرد تا بارکلی گودرو را در بال قرار دهد.

رنجرز
فیلیپ چیتیل
AP

میکا زیبا نژاد علیرغم بازی کلی این تیم در چند بازی اخیر، نقطه روشن ثابتی برای رنجرز بوده است.

زیبا نژاد علاوه بر باز کردن دروازه در روز یکشنبه مقابل کراکن، پاس گل های اولیه را روی دو گل دیگر رنجرز – از جمله گل برتری کی آندره میلر در ثانیه های پایانی – انجام داد. زیبا نژاد اکنون در ۱۵ بازی از ۱۸ بازی اخیر خود در دسامبر، امتیاز کسب کرده است. ۱۵، تیم را با ۲۶ امتیاز در این بازه پیشتاز کرد.

گالانت از زیبا نژاد که با آدام فاکس با ۴۷ امتیاز در رتبه دوم تیم قرار دارد، گفت: “او به این کار ادامه می دهد.” “من فکر می کنم او از اول کمی شروع کند [games] سال، اما این مدت زمان زیادی گذشته است. و او یک بازیکن ثابت واقعی برای ما بوده است، [at] هر دو سر یخ

احتمالاً در حال حاضر کمی بیش از حد هاکی بازی می کند، اما خوبی این است که ما یک بازی را انجام دادیم و سپس آنها استراحت خوبی گرفتند.

زیبا نژاد که در ۸ بازی گذشته خود نیز ۶ امتیاز پاورپلی به دست آورده است، در بازی روز سه شنبه سه امتیاز متوالی خواهد داشت. در حالی که امتیازات او برای موفقیت رنجرز بسیار مهم بوده است، زیبا نژاد در بازی‌های اخیر در دور بازی‌های اخیر تاثیرگذارتر بوده است.

زیبا نژاد پس از پیروزی در ۶۱.۱ درصد از رویارویی های خود در برابر سیاتل، از جمله بازی ای که منجر به پیروزی میلر شد، بیش از نیمی از تساوی های خود را در چهار بازی از هفت بازی اخیر خود به دست آورده است.


کریس کریدر و جیکوب تروبا هر دو روز دوشنبه روزهای تعمیراتی داشتند و تمرین نکردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر