بازی جزیره ای ها مقابل کراکن به دلیل طوفان برف به تعویق افتاد


حداقل COVID-19 نیست.

ساکنان جزیره اکنون می توانند آب و هوا را به لیست طولانی مشکلاتی که فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ آنها را مختل کرده است اضافه کنند.

بازی برنامه ریزی شده برای شنبه مقابل کراکن اواخر روز جمعه به دلیل طوفان برفی که متروی نیویورک را درنوردیده بود به تعویق افتاد. این بازی که در ابتدا برای ساعت ۲ بعدازظهر تعیین شده بود، بازگشت جردن ایبرل به لانگ آیلند بود و فرصتی برای جزیره نشینان برای بازگشت به مسیر پس از باخت تضعیف کننده از کینگز در پنجشنبه شب بود.

انتظار می‌رود خطوط راه‌آهن لانگ آیلند و مترو شمال به حالت تعلیق درآیند و جاده‌ها ممکن است بد باشند و انتظار می‌رود روز شنبه در طول روز برف ببارد.

در NHL اعلام کرد بازی با سیاتل برای چهارشنبه شب ساعت ۷ بعد از ظهر موکول خواهد شد.

این امر باعث کاهش یک روز استراحت جزیره نشینان در آل استار می شود و به این معنی است که آنها قبل از وقفه، با بازی سه شنبه شب مقابل سناتورها در UBS Arena یک بازی پشت سر هم انجام خواهند داد. بازی یکشنبه آنها مقابل وایلد همچنان در برنامه است.

جزیره نشینان
برنامه جزیره ای ها بار دیگر تغییر کرده است.
USA TODAY Sports

باخت ۳-۲ به کینگز در روز پنجشنبه، جزیره نشینان را به ۰.۵۰۰ رساند و عملکرد ناامیدکننده دیگری در برابر یک تیم پلی آف بود. در نیم فصل اول، تقریبا هیچ چیز برای جزیره نشینان درست پیش نرفت.

شیوع کووید-۱۹، چه در بین جزیره نشینان و چه در سراسر لیگ، علت به تعویق افتادن چندین بازی نوامبر و دسامبر بود. این باعث شد که جزیره نشینان فقط دو بار در بیش از سه هفته در یک نقطه بازی کنند.

روی یخ، محصول ناامیدکننده بوده است، زیرا تیمی که در هر یک از دو فصل گذشته جام استنلی را به نیمه‌نهایی رسانده بود، خود را خارج از جدول پلی‌آف می‌دید، و پنجره‌اش را برای بازگشت به مرحله نیمه‌نهایی بسته بود.

اسکات میفیلد پنجشنبه شب گفت: «ما در یک سوراخ هستیم. من فکر می کنم ۰.۵۰۰ معیاری بود که ما به آن نگاه کردیم. ما توانستیم به آنجا برسیم. اما بله، سخت بوده است. این فقط رفت و برگشت. یک بازی جلوتر بروید و بلافاصله به آن بازگردید.”

مبارزات جزیره نشینان اخیراً در برابر تیم های پلی آف مانند کینگز بوده است. وایلد، حریف جزیره نشینان در روز یکشنبه، در کنفرانس غرب یک جایگاه وایلد کارت دارد. خط حمله جزیره نشینان همچنان مشکل ساز است، و بازی مقابل کراکن – که دروازه بان آنها در تمام طول سال چیزی کم از افتضاح نبود – می توانست فرصتی برای درست کردن اوضاع باشد.

در عوض باید منتظر ماند.

اندرس لی روز پنجشنبه گفت: “نگرانی ما برنده شدن در بازی های هاکی است و برای این کار باید گل بزنی.” “امشب ما توهین هایی ایجاد کردیم، اما روی نت نرفت. می تواند بدتر از آنچه بود احساس کند. هر زمان که ببازی، حس خوبی ندارد.»رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر