باکس جیانیس آنتتوکومپو در شکست کانینگهام ۳۸ امتیاز کسب کرد.


جولیوس رندل در آن روز قول وفاداری به کانینگهام را داد، اما نه ستاره و نه تیم نتوانستند فوراً این رکود را برگردانند.

رندال جمعه شب در میلواکی در شکست جاده ای ۱۲۳-۱۰۸ باکس، دو بار مقابل جیانیس آنتتوکومپو MVP NBA شکست نخورده بود. او شش بازی در هفت بازی را برای نیکس باخت، که در رده بندی کنفرانس شرق با امتیاز ۲۳-۲۷ و پس از آتلانتا دوازدهم شد.

رندال که می‌گفت هنوز هم می‌خواهد در ضربات صبح یکی از بازیکنان تیم باشد و “این چیز را ببیند”، در کوارتر اول ساکت بود و با ۹ امتیاز و ۳۷ ریباند تمام شد. دقایق.

ایوان فورنیر ۲۵ امتیاز و آر جی بارت ۲۳ امتیاز کسب کردند.

یانیس آنتتوکومپو تنها در 19 بازی با سینیکس 38 امتیاز کسب کرد.
یانیس آنتتوکومپو تنها در ۱۹ بازی با سینیکس ۳۸ امتیاز کسب کرد.
NBAE از طریق Getty Images

Antetokounmpo Bucks (31-20) با ۳۸ امتیاز و ۱۳ پاس منجر به گل، جورو هالیدی با ۲۴ امتیاز و کریس میدلتون با ۲۰ امتیاز پیشتاز هستند.

کابز پنج تا سه کوارتر عقب افتاد، اما آنتی توکونپو هفت امتیاز – از جمله یک سکه فوق العاده و یکی از ۱۴ پرتابی باکس – به دست آورد – در کوارتر چهارم با ۲۰-۶ بر ۱۶ برتری داشت.

جولیوس راندل هیچ ارتباطی با جیانیس آنتتوکومپو نداشت.
جولیوس راندل هیچ ارتباطی با جیانیس آنتتوکومپو نداشت.
گتی ایماژ

تام تیبودو به همان زبان عامیانه ای که در دو انتهای دادگاه در میامی کنترل می کرد چسبید. اما رندال دو تغییر قبلی انجام داد و در کوارتر اول فقط ۱۳-۰ از آنتتوکومپو پیش بود، باکس با زدن ۵ امتیاز ۳ و ۳۹ امتیاز، ۹ امتیاز برتری داشت.

Nerlens Noel Flagrant-1 را برای دیدار با AntekoconMpo در ثانیه های اول تکمیل کرد و بوکز برتری خود را به ۱۵ امتیاز افزایش داد. اما نیکس نیمی از بازی ۲۱-۱۰ را به پایان رساند – از جمله دو سبد اول رندال. در دو دقیقه آخر – ۶۷-۶۳ قطع. هر تیم در نیمه اول ۳ امتیاز برتری داشت، بارت ۱۳ امتیاز و کوئینتین گریم با ۱۱ امتیاز سه امتیاز از روی نیمکت میخکوب شدند.

تام تیبودو در نیمه اول زمانی که Cynics به بوکس باخت پاسخ داد.
تام تیبودو در نیمه اول زمانی که Cynics به بوکس باخت پاسخ داد.
A.P.

در شروع سومین بازی، بارت تری ایرادات جنبشی را به صورت تکی تراشید، اما ضربه رعد و برق آنتوتوکنپو در برابر رابینسون ممکن بود. میلواکی ۹۳ بر ۸۸ با ۹ امتیاز بر ۲۶ به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر