بایدن در یک سخنرانی در جورجیا بر تغییر در مجلس سنا فیلیپس تاکید کرد.


بعدازظهر سه‌شنبه، پرزیدنت بایدن از سنا خواست تا قوانین فیلمسازی خود را تغییر دهد و مجلس نمایندگان اصلاحیه جدیدی را تصویب کند که خواستار «دموکراسی به جای خودخواهی» است.

بایدن به آتلانتا سفر می کند، جایی که معاون رئیس جمهور کامیل هریس و سایر اعضای دولت او، سناتورهای دموکرات، و فعالان مدنی و حقوق رای به آتلانتا سفر خواهند کرد تا رای دادن به دولت جدید را برای منتقدان دشوار کنند.

چاک شومر، رهبر اکثریت سنا (DNI) مهلتی برای مارتین لوتر کینگ، جونیور، دوشنبه آینده تعیین کرده است تا دو لایحه مورد بحث را تصویب کند یا فیلیپس را جایگزین کند، که برای پیشبرد اکثریت به ۶۰ رای نیاز دارد.

وی در بیانیه ای که از سوی کاخ سفید منتشر شد، گفت: «طی چند روز آینده، زمانی که این لوایح به رأی گذاشته شود، تغییراتی را در این کشور ایجاد خواهد کرد». آیا ما نور را به دموکراسی و عدالت را به بی عدالتی ترجیح می دهیم؟

او افزود: “من می دانم کجا ایستاده ام. تسلیم نخواهم شد. من نخواهم شد.”

جو بایدن و کامیلا هریس.
پرزیدنت بایدن به همراه کامالا هریس معاون رئیس جمهور، سناتورهای دموکرات و فعالان مدنی و انتخاباتی به آتلانتا سفر خواهد کرد.
تصاویر گرگ نش / استخر / گتی

این زبان بر اساس شورش‌های هفته گذشته کنگره در ۶ ژانویه است که در آن مخالفان ترامپ به دنبال تضعیف انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ بودند. آمریکا.”

در آن اظهارات، رئیس جمهور دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را به دلیل “دروغ گفتن در مورد این انتخابات” به شدت مورد انتقاد قرار داد و مهاجمان گفتند که “می خواهند آنچه را که کشور ما برای آن در لکسینگتون و کنکورد، گتسبورگ و گتسبورگ جنگیده است خراب کنند.” ساحل اوماها، سنکا پوته، سلما، آلاباما.

با این حال، برخی از فعالان انتخاباتی قصد داشتند در اعتراض به تصمیم دولت با سخنرانی روز سه شنبه مخالفت کنند.

مخالفت با حق رای.
برخی از مبارزان انتخاباتی قصد دارند به تصمیم روز سه شنبه برای تحریم دولت اعتراض کنند.
کوری کلارک / NurPhoto از طریق ZUMA Press

ما بیشتر از حرف زدن هستیم. لا توشا براون، یکی از بنیانگذاران Black Voice، گفت: در این مرحله، آنچه ما می خواهیم، ​​چیزی که درخواست می کنیم، قانون فدرال است.

کلیف آلبرایت، بنیانگذار این گروه، از او و دیگر فعالان خواست تا برای حمایت از همکاران سابقش در سنا در دی سی بمانند.

“ما به عملیات عکس اضافی نیاز نداریم. ما عمل می‌خواهیم، ​​و اقدام در قالب قانون انتخابات جان لوئیس و همچنین قانون آزادی انتخاب است و ما آن را فوراً می‌خواهیم.

استیسی آبرامز
دستیاران استیسی آبرام در سخنرانی پرزیدنت بایدن حضور نداشتند که وی آن را “یک درگیری برنامه ریزی شده” توصیف کرد.
برین اندرسون / AP

استیسی آبرام، نامزد دموکرات ریاست جمهوری جورجیا، که گفته می شود سال گذشته در سنای آمریکا بر دموکرات ها، جان اوشوف و رافائل وارناک پیروز شد، در راهپیمایی روز سه شنبه حضور نداشت. .

جین پاساکی، سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه در بیانیه‌ای کوتاه اظهارات بایدن را گفت: آنها توسط احزاب آلوده نشده اند.

پیساکی افزود که بایدن در یک مقطع حساس به این موضوع می پردازد و بر این موضوع تمرکز خواهد کرد که “این تغییرات در ایالت هایی مانند گرجستان و در سراسر کشور چه معنایی دارد و تغییرات در گرجستان و سایر بخش های کشور به چه معناست.” و اینکه چرا این بسیار مهم است، راه طولانی را نشان می دهد

اما مسیر تغییر فیلیپس با مخالفت جو مانچینی، ویرجینیای غربی و سینمای آریزونا-کریستون، دموکرات‌های مرکزی است که می‌گویند برای اطمینان از جانبداری می‌خواهند اکثریت ۶۰ رای را حفظ کنند.

مانچین ماه گذشته به خبرنگاران گفت: «تمام گفتگوهای من با جمهوری خواهان و دموکرات ها بوده است. «در این تغییر قوانین که همه ما ورودی داریم، باید قوانین را تغییر داد زیرا همه باید با آن زندگی کنیم.

شومر اخیراً در نامه‌ای به دموکرات‌های خود بر اهمیت حمایت از حق رأی تأکید کرد.

شومر نوشت: «مبارزه برای رای به قدمت جمهوری است. “در هفته های آینده، سنا در مورد چگونگی پایان دادن به این اتحاد و رسیدگی به چالش های تاریخی پیش روی دموکراسی ما تجدید نظر خواهد کرد.

با سیم پست

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر