بایدن معتقد است روبرت کالیف برای رهبری FDA باز خواهد گشت


واشنگتن – به گفته پنج نفر که با جستجوی نامزد آشنا هستند ، کاخ سفید در نظر دارد دکتر روبرت م. کالیف ، کمیسر سابق سازمان غذا و دارو را مجدداً اداره کند.

FDA از زمان روی کار آمدن بایدن بدون دائمی بوده و انتقادات مکرر کارشناسان بهداشت عمومی را برانگیخته است که می گویند این آژانس در مرحله پاندمی شدید فاقد جهت مشخص است ، در حالی که با بررسی های زیادی در مورد واکسن های کرونا مواجه شده است. ، آزمایشات و درمان ها.

افرادی که با روند جستجو آشنا هستند می گویند تصمیم نهایی گرفته نشده است. دکتر جانت وودکاک ، کمیسر سرپرست FDA ، یکی از تنظیم کنندگان سابق داروها ، در حال پایان یافتن دوره ای است که مقامات فعلی می توانند در آن خدمت کنند.

دکتر کالیف از اظهارنظر خودداری کرد. واشنگتن پست ابتدا از نامزدی احتمالی وی خبر داد.

دکتر کالیف ، متخصص قلب که در دانشکده پزشکی دانشگاه دوک تدریس می کند ، در پایان دوره دوم ریاست جمهوری باراک اوباما ، به مدت کوتاهی به عنوان کمیسر FDA خدمت کرد. وی قبل از هدایت آن از فوریه 2016 تا ژانویه 2017 ، معاون کمیسر در زمینه محصولات پزشکی و دخانیات بود.

پس از مخالفت برخی از قانونگذاران با نامزدی وی به دلیل سابقه ضعیف آژانس در مورد مسکن های تجویزی ، مجلس سنا او را در فوریه 2016 با 89 رای موافق در برابر 4 رای مخالف تأیید کرد. نامزدی وی با شدیدترین شکست دموکرات ها روبرو شد.

کتی راجرز، شارون لافرانیر من کتی توماس گزارش هایی ارائه کرده است

دیدگاهتان را بنویسید