با جسیکا هیوز – FitnessBank آشنا شوید


مامان در حال حرکت

پایگاه خانگی: رازول، GA

زندگی خانگی: هادسون و مادر هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی، وبلاگ نویس

سن: ۳۲

جسیکا هیوز زنی در حال حرکت است. مربی شخصی دارای گواهینامه ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه، مامان پرمشغله به هادسون، ۶، و هنلی، ۳. او از سال ۲۰۱۵ به مشتریان آموزش می دهد و اشتیاق واقعی برای کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین خود دارد.

تولد پسرش بود که چشمان او را به اهمیت سالم بودن باز کرد و جسیکا را الهام بخش کرد تا نه تنها خودش را در بهترین حالت قرار دهد، بلکه به دیگران کمک کند تا این کار را انجام دهند.

جسیکا، مادر مجردی که در رازول، GA زندگی می‌کند، می‌گوید: «من همیشه ورزشکار بوده‌ام، اما تولد هادسون مرا به سطح کاملاً جدیدی از تناسب اندام سوق داد. برای من مهم بود که به پسرم – و بعداً به دخترم – یاد بدهم که یک سبک زندگی سالم داشته باشد.

مادر شدن آغاز مرحله جدیدی از زندگی حرفه ای جسیکا نیز بود. او نیروی محرکه برند “Happily Hughes” است که شامل آموزش های شخصی، حمایت های مالی متعدد و یک قبیله رسانه های اجتماعی است که بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر را شامل می شود.”

برنامه تمرینی شما چیست؟

من عاشق وزنه زدن و انجام تمرینات دایره ای هستم. بعد از به دنیا آمدن پسرم، می‌خواستم قوی‌تر باشم – آنقدر قوی باشم که وقتی بزرگ شد، او را انتخاب کنم، با او بازی کنم و برایش قوی باشم. من با ۱۰ دقیقه گرم کردن HIIT شروع می کنم و سپس با ۵۰ دقیقه وزنه برداری که نواحی خاصی از بدن را هدف قرار می دهد. من همچنین یوگا و رقصیدن با دخترم را دوست دارم. او یک بازیگر کوچک است و در حال حاضر «اینستاگرام معروف» است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر