با جیمز ولبورن – بانک تناسب اندام آشنا شوید


و چه ماجراجویی او در طول راه با انواع حیوانات وحشی روبرو شد، اما خوشبختانه گریزلی و گرگ وجود نداشت – اما صدای گرگ ها را شنید. جیمز می گوید هر بار که صدای پارس گرگ ها را در شب می شنود، سرما به ستون فقراتش می رسد. او ۲۱ گوزن، شش عقاب طاس، صدها گوزن، صدها مورچه، صدها قاطر، دو روباه و شش بز کوهی و بچه های آنها را دید. او گله ای از اسب های وحشی را در استخری در وایومینگ پیدا کرد. استول به سمت جیمز شتافت، ۲۰ فوت دورتر ایستاد، پای او را گرفت و خرخر کرد. سپس تمام گله به داخل هجوم آوردند و رعد در مزارع غرش کرد و باد وزید.

جیمز می گوید پیاده روی برنامه ای برای آب و غذا است. هنگامی که صحرای نیومکزیکو شروع شد، او مجبور شد از بشکه های گاو آب تهیه کند. سپس، در کوه های کلرادو، آن را با فراوانی آب سرد و شیرین ویران کرد. یک بار در حوضه بزرگ وایومینگ، به مخازن گاو بازگشت. غذای سر راه از غذاهای بسته بندی شده خشک تهیه می شود. جیمز گفت که نمی‌تواند غذای کافی را در جاده حمل کند و هر پنج یا شش روز یک‌بار تا جایی که می‌توانست غذا می‌خورد. یک بار، جیمز در رستورانی در گرند لکس، دو وعده غذا سفارش داد و دو پیشخدمت را سر میز برد. آخرین لقمه را خورد.

جیمز به دلیل مصدومیت مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد و به همین دلیل امسال نتوانست مسابقه را تمام کند. امسال، جیمز از نیومکزیکو به دوبوا، WI سفر کرد و در آنجا برای زمستان سرد ماند. او ۱۹۱۵ مایل را طی کرد و در بهار در راه است تا ۱۱۸۵ مایل نهایی خود را به پایان برساند.

به وب سایت او مراجعه کنید دلیل ماجراجویی بیشتر بدانید و اهدا کنید برای حمایت از هدفش.

سریع طول میکشه

کفش های پیاده روی مورد علاقه؛ بروکس کاسکادیا در طول مسیر، جیمز تاکنون با شش جفت کفش راه رفته است. از یک جفت حدود ۴۰۰ مایل طول می کشد تا اینکه جفت دیگری مورد نیاز باشد.

بهترین مکان برای پیاده روی کوه های سان خوان در بادهای کلرادو و وایومینگ. «این رشته کوه مناظر فوق العاده ای را ارائه می دهد. من بالایه های گرانیتی باشکوه و باشکوهی را که به آسمان می درخشیدند، دوست داشتم.

غذای مورد علاقه در طول مسیر؛ استروگانف بیف کوهی و غذاهای خشک منجمد مرغ و کدو تنبل. “من خیلی خوردم، این دو طعم آخری هستند که می توانم تحمل کنم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه مرده- فیت بیت

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر