با دکتر گیلز لامارچن – بانک تناسب اندام تماس بگیرید


فرانسوی واجد شرایط

زمینه ماریتا، GA

زندگی کاری؛ معاون توسعه دانشگاه لایف دانشگاه

زندگی شخصی؛ دکتر ملیسا با بریسکو لامارچن ازدواج کرد. پدر و پدربزرگ

سن مرگ – قلب جوان ۶۴

دکتر گیلیس لامارش دویدن را از دبیرستان شروع کرد و هرگز به عقب نگاه نکرد. این آغاز تعهد او به تناسب اندام و سلامت بود. شش سال پیش، پنجمین سالانه Lighting of Life، با بیش از ۱.۵ میلیون چراغ LED، میزبان ۵K در نورپردازی سالانه جشنواره بود.

دکتر Lamcheche گفت: “مورد علاقه من دانه است.” من بیشتر عمرم را صرف کار روی آن کرده ام. اکنون به دلایل سلامتی و برای اینکه سالم باشم می دوم. و من واقعا فرانسوی هستم چون غذاهای خوب را دوست دارم. بنابراین دویدن من را سالم نگه می دارد و به من امکان می دهد از غذاهای مورد علاقه ام لذت ببرم.

دوست دارید کجا بدوید؟

“من چندین بار در هفته می دوم، و دوست دارم در خیابان های کوه کنو بدوم. اما وقتی این کار را می کنم، سریعتر می دوم و از آن برای تمرین شهرم استفاده می کنم. به خصوص دوست دارم در اروپا – کپنهاگ، رم، پاریس بدوم. “من می بینم که آنها برای روز آماده می شوند.

چگونه برای قدم های روزانه خود کار می کنید؟

“من فکر می کنم مهم است که خودتان تصمیم بگیرید و سلامت خود را در اولویت قرار دهید. افزایش فعالیت بدنی و فعالیت در روز من را از نظر ذهنی، جسمی و روحی سالم نگه می دارد. در مسابقه ام هیچ رکوردی نشکستم، اما بیرون هستم. اگر برنامه منظمی داشته باشیم که سلامت ما را حفظ کند، می‌توانیم وزیران بهتری باشیم.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر