با دکتر گیلز لامارچن – بانک تناسب اندام تماس بگیرید


فرانسوی واجد شرایط

زمینه ماریتا، GA

زندگی کاری؛ معاون توسعه دانشگاه در دانشگاه زندگی

زندگی شخصی؛ دکتر ملیسا با بریسکو لامارچن ازدواج کرد. پدر و پدربزرگ

سن مرگ – قلب جوان ۶۴

دکتر گیلیس لامارش دویدن را در دبیرستان شروع کرد و هرگز به عقب نگاه نکرد. این آغاز تعهد او به تناسب اندام و سلامت بود. شش سال پیش، پنجمین سالانه Lighting of Life، با بیش از ۱.۵ میلیون چراغ LED، میزبان ۵K در نورپردازی جشنواره سالانه بود.

دکتر لامارچ گفت: “مورد علاقه من دانه است.” من بیشتر عمرم را صرف کار روی آن کرده ام. اکنون به دلایل سلامتی و برای اینکه سالم باشم می دوم. و من واقعاً فرانسوی هستم زیرا غذاهای خوب را دوست دارم. بنابراین دویدن من را سالم نگه می دارد و به من امکان می دهد از غذاهای مورد علاقه ام لذت ببرم.

دوست دارید کجا بدوید؟

“من چندین بار در هفته می دوم و دوست دارم در خیابان های کوه کنو بدوم. اما وقتی این کار را انجام می دهم، سریعتر می دوم و از آن برای تمرین شهرم استفاده می کنم. به خصوص دوست دارم در اروپا – کپنهاگ، رم، پاریس بدوم. آنها را در حال آماده شدن برای آن روز ببینید.

چگونه برای قدم های روزانه خود کار می کنید؟

“من فکر می کنم مهم است که خودتان تصمیم بگیرید و سلامت خود را در اولویت قرار دهید. خرید ورزش و ورزش در روز من را از نظر ذهنی، جسمی و روحی سالم نگه می دارد. در مسابقه ام هیچ رکوردی نشکستم، اما بیرون هستم. زمانی می توانیم وزیران بهتری باشیم که روال سالم داشته باشیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر