با نادیا وایت – بانک تناسب اندام آشنا شوید


همسر و مادر دو بچه مو

زمینه آتلانتا، GA

زندگی کاری؛ خویش فرما

سن مرگ – ۲۷

نادیا وایت، که بیش از ۴۰۰۰۰۰ دنبال کننده در اینستاگرام دارد، الهام گرفته شده است تا از نظر تناسب اندام و رفاه الگوی خوبی باشد. او مصمم است که در نسخه خودش تا حد امکان سالم باشد و در روزهای آینده دست به کار خواهد شد. با از دست دادن ۲۵ پوند تا کنون، لیست سطل او شامل ۵Ks است که احتمالا برای یک ماراتن تمرین می کند.

او گفت: “اکنون مردم به من مراجعه می کنند و از من می پرسند که ورزش من چگونه است یا در طول هفته چه می خورم.” “این من را تشویق می کند تا فعال و فعال بمانم.”

با چه کسی با یک سبک زندگی فعال در تماس هستید؟

من همیشه با افرادی با دیدگاه های مشابه به صورت آنلاین ملاقات می کنم. جایی که من هستم شبکه بزرگ است و به معنای فعال و سالم بودن است. من با مردم در باشگاه، خواربارفروشی یا در مرکز خرید ملاقات می کنم، اما اغلب از کار با مربی، همسرم، برخی از دوستانم یا سگم لذت می برم.

چه زمانی هوشیاری برای شما مهم است؟

من همیشه با وزنم مشکل داشتم، مخصوصاً در دوران راهنمایی و دبیرستان. وقتی خودم را در یک مکان بسیار ناسالم و پست در زندگی ام دیدم، داشتن یک سبک زندگی سالم برایم مهم بود. من تمرینم را پنج سال پیش شروع کردم و هنوز ۲۵ پوند وزن دارم.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر