با ناز گورلی – FitnessBank آشنا شوید


همیشه در حرکت

پایگاه خانگی: کنسو، GA

زندگی خانوادگی: ازدواج با جو، مادر با بچه خزدار دالاس

زندگی کاری: مدیر فروشگاه طراحی داخلی و اثاثه یا لوازم داخلی، اثاثه یا لوازم داخلی ASAP

سن: ۳۰-چیزی

در زمان نازلی گورلی زمان استراحت بسیار کمی وجود دارد و او این کار را دوست دارد. به عنوان یک مدیر در یک شرکت طراحی و اثاثه یا لوازم داخلی شلوغ، روز کاری او اغلب یک جنون کنترل شده از تعامل با مشتری و هماهنگی طراحی و جریان کار است. فعال کلمه ای است که او در طول زندگی خود برای توصیف خود استفاده می کرد. بزرگ شدن در بوگوتا، کلمبیا، کلاس های رقص هفته او را پر کرد. در کالج و به عنوان یک بزرگسال جوان که در جورجیا امرار معاش می کرد، والیبال، دویدن های رقابتی و تمرینات بدنسازی وقت او را پر می کرد. در واقع، او با شوهرش، جو، با بازی در لیگ والیبال آشنا شد.

نازلی می گوید: «من همیشه فردی بسیار رقابتی بوده ام. “چه در رقص در دوران رشد و چه در والیبال در دبیرستان و کالج، من همیشه می خواستم بهترین باشم. اکنون من و شوهرم با شرکت در لیگ والیبال کلیسا در رقابت باقی می‌مانیم، اما از دویدن آرام با سگمان در زمانی که هوا چندان گرم نیست لذت می‌برم.»

چگونه مراحل را در روز خود بگنجانید؟?

“من همیشه در حرکت هستم. در محل کار مشغول دویدن از دفترمان تا مغازه پشت سرم هستم. سپس، وقتی ساعت را خاموش می‌کنم، معمولاً شوهرم را در باشگاه برای تمرین می‌بینم یا برای بازی والیبال بیرون می‌روم. سعی می کنم هر روز ۱۰۰۰۰ قدم بردارم. بیشتر روزها موفق هستم، اما اگر بگویم روزهایی نبود که فقط نیاز به استراحت داشته باشم، دروغ می گویم. من اصولاً در طول روز نمی نشینم. یک صندلی پشت میز من است، اما بین تعامل با مشتریان و دویدن به این طرف و آن طرف، به نظر می رسد تنها زمانی که می نشینم برای ناهار است.

چه کسی بخشی از قبیله تمرینی شماست؟

“قطعا شوهرم، جو – ما در واقع در باشگاه با هم آشنا شدیم. قبل از شروع همدیگر، چند فصل در لیگ والیبال مقابل هم بازی کردیم و حالا هشت سال بعد ازدواج کرده ایم. این قطعا یکی از داستان های ورزشگاه مورد علاقه من است! گروه والیبال من بخش مهمی از زندگی من است. من نزدیک به یک دهه است که با همین گروه دوستان والیبال بازی می کنم. ما در باشگاه‌های ورزشی، کلیساها، زمین‌های باز، حتی بارهای تصادفی با هم در لیگ‌ها بازی کرده‌ایم. این چیزی است که می توانید روی آن حساب کنید، بعد از یک تمرین یا بازی آبجو جاری می شود!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر