با وجود قهرمانان کری ایروینگ، آنها مملو از جنگجویان هستند


سان فرانسیسکو – کمی بیش از یک هفته طول کشید تا تورها تور را از انتهای شرق کنفرانس شکستند.

در مجموع ۱۱۰-۱۰۶ شکست به ارتش قبل از شکست ۱۸۰۶۴ در مرکز شطرنج در روز شنبه، تورها را به جای رهبری کنفرانس، در رده ششم جدول قرار داد.

بازی بدون جیمز هاردن، خراش دیرهنگام به دلیل کشیدگی دست راست، نتس (۲۹-۲۰) برای چهارمین بار متوالی شکست خورد و میامی هیث از ۲ بازی اول ¹ / ₂ عقب مانده است. آنها تمام بازی پشت باکس در رده پنجم هستند و با رتبه هفتم Hornets 1 فاصله زیادی دارند.

کری اروینگ ۳۲ امتیاز، ۷ پاس گل و ۷ پاس گل به دست آورد. او در نیمه دوم ۲۱ امتیاز داشت، اگرچه در برابر مت هانی هیئت نظارت سانفرانسیسکو واکسینه نشد. پتی میلز ۲۴ امتیاز به دست آورد، اما این – و چند دفاع قوی – کافی نبود.

گلدن استیت (۳۷-۱۳) در ۴ بازی متوالی پیروز شد و دومین رکورد را در لیگ ثبت کرد. رزمندگان هم دلیل را نشان دادند.

کری اروینگ که 32 امتیاز به دست آورد، زمانی که با نتیجه 110 بر 106 توسط نتس شکست خورد، وارد سبد شد.
کری اروینگ که ۳۲ امتیاز به دست آورد، زمانی که با نتیجه ۱۱۰ بر ۱۰۶ توسط نتس شکست خورد، وارد سبد شد.
NBAE از طریق Getty Images

نتز با بهترین ستاره های استفن کری (۱۹ امتیاز در ۵ تا ۱۸ شوت) و کلی تامپسون (۱۶ امتیاز در ۵ شوت) سخت کار کرده است. اما اندرو پیگز با ۲۴ امتیاز و جردن پول ۱۷ امتیاز را به پایان رساندند.

این مسابقه یک تور وسترن پنج بازی را ارائه داد که می توان آن را به عنوان یک قاتل برای شبکه نبوی توصیف کرد.

استیو نش سرمربی تیم قبل از بازی گفت: “در حال حاضر باید نگران تیم خود باشیم، سعی کنیم این مشکل را برطرف کنیم، آن را تا حد امکان هماهنگ کنیم و به دنبال پیشرفت باشیم.” “برنده یا باخت مهم نیست. به جای نگرانی در مورد اینکه به کجا می رویم، باید سعی کنیم پیشرفت کنیم یا به درون نگاه کنیم. زیرا از دست دادن یا از دست دادن یک بازیکن اصلی غیر منطقی نیست، اما این نیز غیرواقعی است که فکر کنید می توانید برنده شوید و ببازید.

کری خوان توسکانو-اندرسون با نتیجه ۳۷ بر ۲۸ به گل رسید. خط دفاعی گلدن استیت خوب بود اما بازی خالصی نداشت. تا آن زمان فقط دو کمک داشتند.

استفان پیروزی خود را بر بومیان جشن می گیرد.
استفان پیروزی خود را بر بومیان جشن می گیرد.
NBAE از طریق Getty Images

اما به محض اینکه توپ شروع به حرکت کرد، تورها شروع به حرکت کردند. آنها با کمک هر چهار سبد، ۱۱ امتیاز بی پاسخ گرفتند. دیندر بمبری یک امتیاز ۳ به میلز داد تا آنها را با امتیاز ۷ ۵۶ ۵۶ ۳۹-۳۷ قبل از استراحت پیش بیاندازد.

تورها در دمای ۴۵-۴۳ درجه روی قلاب نورد ایروینگ گیر کرده بودند که ته آن از بین رفت. در پایان بازی ۱۱-۰ که تحت الشعاع پرتاب های ۳ امتیازی اتو پورتر جونیور قرار گرفت، او در نیمه اول ۵۴-۴۵ را به ثمر رساند.

پس از برتری ۵۴-۴۷، نتز روند ۱۲-۲ را رها کرد و کوارتر سوم را باز کرد و برتری وریرز را در موقعیت ۶۶-۴۹ در موقعیت کوین لون با ۹ امتیاز ۱۵ باقی گذاشت.

نتیجه نهایی ۷۲-۵۳ در ۷:۲۰ با یک سوم باقی مانده بر روی ویگنین درایور بود و به نظر می رسد که شماره ۱ سابق با گلدن استیت خانه ای پیدا کرده است. پس از آن بود که نتس به رهبری ایروینگ شروع به کاهش سرعت کرد.

گارد ستاره در بازی طولانی ۲۵-۶ ۱۲ امتیاز کسب کرد و کوارترهای سوم و چهارم را پوشش داد. او برتری را به ۷۶-۷۲ کاهش داد و بروس براون را ۷۸-۷۶ به کوارتر چهارم بازگرداند.

لامارکوس آلدریج با یک ضربه ۹ فوتی دروازه را باز کرد و در دقیقه ۷۸ دروازه را کشید. اما از آنجایی که کمپین نتز به شکل اولیه خود باقی ماند، آلدریج از ناحیه مچ پای چپ قطع شد. او در ۵۳ ۹ بازی کرد و دیگر برنگشت.

بقیه‌ی شب، دندان و ناخن بود و هیچ‌کس نمی‌توانست جلوتر برود. کری قبل از زدن ضربات ۳ امتیازی همچنان در امتیاز ۹۳ بسته شد. میلز با یکی پاسخ داد، اما تامپسون گلدن استیت را پیش انداخت.

ایروینگ فرصتی برای اتصال داشت اما فقط یکی از این دو را آنلاین زد. و باخت بزرگ ۱۰۰-۹۷ تامپسون با ۲ امتیاز ۱۶.

هنگامی که جیمز جانسون یک تلاش ۳ امتیازی را از دست داد، کری با آرامش هر دو را به ۱:۴۴ رساند تا برتری وریرز به ۵ برسد. با پرتاب ۳ امتیازی ایروینگ در چند ثانیه بیش از یک بار به تورها نمی رسید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر