با Nazi Gorly – Fitness Bank آشنا شوید


همیشه در حرکت

زمینه کنت، جی.ای.

زندگی خانوادگی: او با جو، یک مادر، و یک بچه پشم دالاس ازدواج کرده است.

زندگی کاری؛ مدیر فروشگاه طراحی داخلی و نساجی، اثاثه یا لوازم داخلی ASAP

سن مرگ – ۳۰ – چیزی

در روزگار نازلی گورلی، تعطیلات بسیار کم بود و او هم آن را دوست داشت. به عنوان مدیر یک شرکت طراحی و نساجی شلوغ، روز کاری او اغلب تحت نظارت تعامل با مشتری و هماهنگی طراحی و گردش کار است. فعال کلمه ای است که او در طول زندگی خود از آن برای توصیف خود استفاده می کند. او که در بوگوتا، کلمبیا بزرگ شد، یک هفته درس رقص را به پایان رساند. او در نوجوانی بیشتر عمر خود را در کالج و گرجستان با بازی والیبال، مسابقه و ژیمناستیک گذراند. او حتی شوهرش جو را در حال بازی والیبال دید.

نازلی گفت: «من همیشه بسیار رقابتی بوده ام. “وقتی در والیبال رقص یا دبیرستان و کالج بزرگ شدم، همیشه می خواستم عالی باشم. من و همسرم اکنون در لیگ والیبال کلیسا رقابت می کنیم. اما وقتی هوا خیلی گرم نیست، دوست داریم با سگ‌هایمان آرام بدویم.»

چگونه مراحل را در روز خود بگنجانید?

“من همیشه در حرکت هستم. مشغول دویدن از دفترمان برای رفتن به محل کار بودم. سپس، وقتی شیفتم را تمام می کنم، معمولاً همسرم را برای ورزش در باشگاه پیدا می کنم یا برای بازی والیبال بیرون می روم. سعی می کنم هر روز ۱۰۰۰۰ قدم بردارم. من خیلی روزها موفق بوده ام، اما اگر بگویم راه برگشتی نیست، دروغ می گویم. من اصولاً در طول روز نمی نشینم. یک صندلی پشت میز من است، اما زمانی که بین برخورد با مشتریان و دویدن به این طرف و آن طرف می نشینم به نظر می رسد فقط ناهار باشد.

چه کسی بخشی از قبیله تناسب اندام شماست؟

“البته همسرم جو – ما در واقع در باشگاه با هم آشنا شدیم. قبل از شروع قرار ملاقات، مدتی والیبال بازی کردیم. حالا بعد از هشت سال ازدواج کرده ایم. این قطعا یکی از داستان های ورزشگاه مورد علاقه من است! تیم والیبال من بخش مهمی از زندگی من است. ده سال با همین جمع دوستان والیبال بازی می کردم. ما با هم در لیگ در سالن بدنسازی، در کلیساها، در زمین های آزاد و حتی در بار بازی می کردیم. این چیزی است که می توانید روی آن حساب کنید، آبجو بعد از تمرین یا بازی!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر