بخش UCLA کلاس های حضوری را پس از تهدید تیراندازی جمعی لغو می کندلس آنجلس – به نظر می رسد یک مدرس سابق دانشگاه UCLA یک ویدیوی دردسرساز و یک مانیفست را منتشر کرده است که به نژاد و تیراندازی دسته جمعی اشاره می کند – طبق یک گزارش، گروه فلسفه دانشگاه کلاس های حضوری را در روز سه شنبه لغو می کند.

لس آنجلس تایمز گزارش داد که همکار و مدرس سابق فوق دکترا متهم به ارسال مانیفست ۸۰۰ صفحه ای با تهدید علیه افراد در مدرسه است. این روزنامه که می‌گوید بخشی از ایمیل ارسالی به دپارتمان فلسفه را بررسی کرده، گزارش می‌دهد که مدرس سابق متهم به ارجاع به نژاد است و نوشته است: «جنگ در راه است. به جلو [explitive] به شاهزاده خانم قفقازی سر طلایی ما.»

مدرسه فوراً به یک ایمیل بعد از ساعت کاری فاکس نیوز پاسخ نداد. حساب رسمی توییتر آن گفت که اداره پلیس مدرسه “از یک ایمیل و پست نگران کننده که امروز برای برخی از اعضای جامعه UCLA ارسال شده و فعالانه با مجری قانون خارج از ایالت و آژانس های فدرال درگیر است، آگاه است.”

این روزنامه نام مدرس سابق را اعلام کرد، اما فاکس نیوز قادر به تأیید هویت مستقل نبود. در این گزارش آمده است که یک ویدئو یکشنبه شب در یوتیوب با عنوان “فلسوفی UCLA (تیراندازی دسته جمعی)” منتشر شده است.

این کلیپ حاوی فیلمی از تیراندازی در سال ۲۰۱۷ در لاس وگاس و فیلمی بود که روزنامه می‌گوید “به طور کلی بر اساس تیراندازی جمعی در دبیرستان کلمباین بود.”

برخی از دانش‌آموزان ظاهراً به رسانه‌های اجتماعی رفتند تا ناراحتی خود را از اینکه کل مدرسه کلاس‌های پردیس وست‌وود خود را لغو نکردند، ابراز کردند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر