برایان دابل آنچه را که برای موفقیت با جاینتز لازم است دارد: مربی سابق


چیزی که چارلی وایس مطمئنا می داند این است که برایان دابل می تواند آن را تحمل کند.

آنچه بعد اتفاق می افتد حدس هر کسی است. اما ویس – که در زمان شروع دابول در NFL با پاتریوتز بود – می‌داند که سرمربی جدید جاینتز می‌تواند از پس هر کاری برآید.

“سوالاتی مانند “چگونه با سختی ها کنار می آیید؟” وجود دارد. به خصوص در بازار نیویورک، وضعیت چگونه پیش خواهد رفت؟ «چگونه با رسانه ها در بازار نیویورک برخورد می کنید؟ تا زمانی که فرصت انجام این کار را نداشته باشید، مهم نیست که در نهایت چه کسی را انتخاب کنید، ناشناخته‌ها وجود خواهند داشت.

“او سخت شده است. گاهی اوقات در مورد افرادی صحبت می کنیم که نرم هستند. او نرم نیست. او سخت شده است.”

اولین تجربه NFL دابول با بیل بلیچیک بود. اولین و بعدها آخرین تجربه‌اش در کالج با نیک سابان بود.

ویس گفت: “ما در نیوانگلند به سختی مربیگری می کنیم، بیل برای کادرش واقعا سخت است.” “شما به سابان نگاه می کنید، می دانید که سابان در زمانی که آنجا بود به او سخت می گرفت. شما نیک را تماشا می‌کنید که همیشه هماهنگ‌کننده‌ها را چکش می‌زند. او سخت شده است.”

چارلی وایس و مربی جدید جاینتز برایان دابول
چارلی وایس و مربی جدید جاینتز برایان دابول
گتی ایماژ؛ AP

وی یکی از تماشاگران این فرآیند سخت شدن نیست. وقتی او گفت دابل می‌تواند «یک لیس بزند و ادامه دهد» و وقتی اصرار کرد «می‌تواند کتک بزند»، این اطمینان مبتنی بر مشاهده نیست.

ویس گفت: “من انجامش دادم!” “منظورت چیست که من آن را دیده ام؟ من به عنوان متهم مقصرم من یکی از افرادی هستم که در مورد آنها صحبت می کنم. او سرسختی ذهنی داشت و در جوانی هم این را داشت.»

ویس در سال ۲۰۰۰ زمانی که دابل به عنوان دستیار دفاعی استخدام شد، هماهنگ کننده حمله میهن پرستان بود. دو سال بعد، دابل به مربی گیرنده های گسترده ارتقا یافت، به این معنی که او مستقیماً با ویس کار می کرد و در دفتر درست در کنار ویس مستقر شد. دابل که اکنون ۴۶ سال دارد، در اواسط ۲۰ سالگی خود بود و ۲۱ سال مربیگری NFL را آغاز کرد که او را از طریق جت ها، براون ها، دلفین ها، چیف ها و بازگشت به پاتریوتز و آلاباما آغاز کرد. در چهار سال گذشته، کار او با بیلز و جاش آلن، دابل را به داغ ترین کاندیدا تبدیل کرد.

ویس گفت: “ما در مورد سالهای زیادی صحبت می کنیم.” «بعضی وقت‌ها به افرادی که شغلی پیدا می‌کنند حسادت می‌کنم که فکر می‌کردم شغل‌هایی پیدا کرده‌اند که به دست نیاورده‌اند. آنها فقط به نظر می رسید که شغلی به دست آورده اند. همیشه احساس می‌کردم شغل‌هایی که به دست می‌آورم باید به دست بیاورم. من فکر می کنم برایان قطعا این شغل را به دست آورده است. گاهی اوقات شما یک انتخاب دوم را حدس می زنید، حتی با وجود اینکه کاندیداهای واقعا خوبی با آنها مصاحبه می کردند، هیچ کس نمی توانست حدس بزند که برایان دابل این فرصت را به دست آورده است، زیرا او این فرصت را به دست آورده است. شما نیم دوجین سال گذشته را در نظر می گیرید و می گویید: “آیا کس دیگری وجود دارد که پیکان بالاتر از او باشد؟” من فکر می‌کنم با کسی که بهتر از این بود، کار سختی خواهید داشت. “شاید حتی، اما بهتر نیست.”

ویس گفت که اولین برداشت او از دابل این بود که او باهوش، سخت کوش، ایده های خوبی بود، پرانرژی بود و شخصیت مثبتی داشت. او گفت که دابل می‌تواند «مثل هر کس دیگری دلسرد باشد» اما به نظر می‌رسد که دابل هیچ مشکلی در رسیدگی به رسانه‌های نیویورک نخواهد داشت.

این مرحله ای است که تعداد زیادی از هماهنگ کننده ها را به خود جلب می کند، قدمی که دابل اکنون برمی دارد.

ویس گفت: «بپذیریم، این غول های نیویورک، بزرگترین بازار کشور است. «آیا او می تواند اتاق را فرمان دهد؟ او در چند سال گذشته نیمی از اتاق را فرماندهی کرده است. او در چند سال گذشته هماهنگ کننده بوده است. این فرمان دادن به اتاقی با چند مرد است، نه فقط بچه ها.»

ویس بر این باور است که دابل برای این کار آماده است و او می‌تواند همه چیزهایی را که همراه با آن است، انجام دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر