برایان دابول باید به دنیل جونز کمک کند تا به فرنچایز غول‌ها QB تبدیل شود.


استخدام برایان دابل به عنوان سرمربی جدید توسط غول ها به معنای نزدیک بودن او به دنیل جونز است. آخرین فرصت برای Salon The Mann.

همه می دانند که دوبول با جاش آلن در بوفالو جادو کرد. در حالی که نباید انتظار داشت مدیر کل سابق دیو گتلمن آین اپل به جمع مدافعان برتر بپیوندد، این فرصتی است برای یک بار و برای همیشه تا فرنچایز را متقاعد کنیم که این می تواند داستان واقعی Franchise Quarter باشد. به دنبال الی مانین.

دابل نه تنها خالق و ذهن منزجر کننده جدید است، بلکه کسی است که به آلن – و بازیکنان ناراضی بوفالو – احترام و احترام می گذارد.

دابل یک بار گفت: «بازیکنان اهمیتی نمی دهند که شما چقدر می دانید، تا زمانی که بدانند چقدر فکر می کنند. فکر می‌کنم این ویژگی مهمی است که هر سال سعی می‌کنم آن را بهتر انجام دهم.

Dobol Jones به شدت برای تبلیغ استخدام نشده است. جو قاضی غول‌پیکر می‌خواهد و می‌خواهد که او قبل از نمایش پنجه در پایان این فصل، مدیرعامل و رهبر شود.

اما دابوئل، با همکاری GMS جدید، قول می‌دهد که جو شاون در حین قفل کردن در قفل‌های خود، حسی گرم و مبهم به جو شاون بدهد – و بازگرداندن غول‌ها به زندگی و به دست آوردن منطقه نهایی ضرری نخواهد داشت. نیازی به سگ چشم نیست

برایان دابل
غول ها جمعه شب برایان دابل را به عنوان سرمربی منصوب کردند.
گتی ایماژ

رئال دنیل جونز باید در فصل چهارم خود متوقف شود، وگرنه دابل آرزوهای شیرینی را برای یک مدافع ویژه در سال ۲۰۲۳ زمزمه خواهد کرد.

آماده، مشتاق و سخاوتمند.

دابل یک بار گفت: «می خواهم بگویم که من یک رهبر هستم. “شما باید روابط خود را با بازیکنان خود توسعه دهید، اما باید انتظار سطح را داشته باشید و می توانید آنها را پاسخگو بدانید. هنگامی که بازیکنی به شما اعتماد کرد و احترام آنها را به دست آوردید، مسئولیت پذیرتر می شوند.”

دورانی بود که دابل عشق شدیدی به ما نشان می داد و رابطه آنها ناگسستنی بود.

آلن روز دوشنبه گفت: “من فکر می کنم احمقانه است که آنها به برایان دابوئل پیشنهاد شغلی ندهند.”

به نظر من او یکی از بهترین مربیان لیگ است.

جاش آلن (راست) برایان دابول (چپ) را «یکی از بهترین مربیان لیگ» می نامد.
جاش آلن (راست) برایان دابول (چپ) را «یکی از بهترین مربیان لیگ» می نامد.
گتی ایماژ

پس از مصدومیتی که باعث شد او در ۶ بازی آخر فصل حضور نداشته باشد، جونز از بازی خارج شد. مشکلات ناراضی هماهنگ کننده قاضی و حمله غول های غول پیکر به هر دو کمک کرد تا حرفه او را مختل کنند. غول‌ها – از جان مارا تا شاون داون – عاشق سلاح‌های فیزیکی و اشیاء نامرئی جونز هستند و امیدوارند و دعا می‌کنند که دوبول جونز به‌عنوان یک مبتدی وعده‌اش را به پت شومور باز کند.

در ذهن مارا، جونز یک کوارتربک ۱۲-۲۵ نیست.

هنگامی که دابل پدربزرگ خود را در سپتامبر از دست داد، آلن و بیلز با هم جمع شدند تا واشنگتن را ۴۳-۲۱ شکست دهند.

آلن گفت: “او شخص مورد علاقه من است و ما بیرون می رویم و همانطور که برای او بازی کردیم، مردم او را درک می کنند و ما می خواهیم برویم و خوب بازی کنیم.”

دنیل جونز
دنیل جونز شش بازی آخر فصل را به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ از دست داده است.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

گاهی اوقات می دانید، یا باور می کنید، می دانید. مایک تاملین، کایل شانهاناهان، شان مک‌وی، جان هارباو، شان پیتون، جیمی جانسون، اندی رید. کسی می دانست.

یا کسی خوش شانس است. چون همیشه فرصت هست. به عنوان مثال، تعداد بی شماری اطلاعات از دست رفته وجود دارد. غول ها اخیرا بدشانس بوده اند. بن مک آدو، شورمور، قاضی. ری هندلی بعد از بیل پارسلز

بنابراین “Super Bowl، ما اینجا هستیم!” قادر به فریاد زدن نیست. بالای ساختمان امپایر استیت – بالای مرکز آموزشی Quest Diagnostics – واقع بینانه تر است – این نشان دهنده آغاز یک روز جدید برای باشگاه جدید درخشان Dabolo است، و زمان آن فرا رسیده است که طرفداران جانس شاون را ببینند. راست‌ها و بی‌رحم‌ترین خدایان فوتبال، حالا انگشتانشان را می‌گیرند که حد وسط را می‌پذیرند.

یکی از طرفداران شیشه نیمه براق Doubt و Dumber Glass برای سال‌ها می‌گوید: «شما به من می‌گویید که این فرصت وجود دارد.

بله، من به شما می گویم، یک فرصت وجود دارد.

بگذارید به شما بگویم – شانسی با برایان فلورس وجود داشت.

برایان دابل
برایان دابل
گتی ایماژ

شاون باید جهنم بازیکنان در درافت را ارزیابی کند و دابل باید با بازیکنان تمرین کند – و خط حمله بهتری نسبت به داور استخدام کند.

مرحوم جورج یانگ یک بار اظهار داشت: “همیشه کسی را که می شناسید استخدام کنید.” “به این ترتیب شما ایده خوبی از ظاهر آن شخص دارید. جای تعجب نیست”

شاون فردی را که می شناخت استخدام کرد. پارسل و بیل بلیچیچ هیچ گزینه ای نداشتند. در هر صورت غول ها دو حساب دارند.

یانگ گفت: «شما فردی را استخدام می کنید که از قدرت بالایی برخوردار باشد. “و دلیلی وجود دارد.”

دابوئل که در آوریل ۴۷ ساله می شود، چیزهای زیادی برای اثبات دارد. اینکه او بیشتر از یک مهاجم است. که او بیش از یک چهارم زمزمه بود. آنچه از بلیچیچ و نیک سابا آموخت به او کمک کرد تا با طوفان قریب الوقوع کنار بیاید.

برو، دنی. هدف نهایی شما کیست؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر