برایان فلورس پس از دعوای حقوقی NFL هنوز هم برای شغل تگزاسی “فینالیست” است


طبق گزارش ها، شکایت تبعیض آمیز برایان فلورس علیه NFL و ۳۲ تیم آن، حداقل تا کنون نامزدی او را برای سرمربیگری هیوستون تگزاس رد صلاحیت نکرده است.

جوسینا اندرسون از CBS Sports و آرون ویلسون شبکه فوتبال حرفه ای (که قبلاً تگزاسی ها را برای هیوستون کرونیکل پوشش می داد) هر دو سه فینالیست تگزاسی را به عنوان فلورس، جاش مک کاون کوارتربک سابق NFL و جاناتان گانون هماهنگ کننده دفاعی ایگلز گزارش کردند.

در اوایل این فصل، تگزاسی‌ها دیوید کالی را تنها پس از یک سال اخراج کردند.

فلورس استخدام جذابی برای هیوستون در سطوح مختلف خواهد بود. او در سازمان میهن پرستان با نیک کاسریو مدیر کل تگزاس کار می کرد. فلورس همچنین به عنوان یکی از طرفداران جدی تجارت دشان واتسون با دلفین ها مرتبط بود. ظاهراً این دو می خواستند “هم تیمی شوند”.

واتسون، که کل فصل ۲۰۲۱ را از دست داد و به طور بالقوه پس از رسیدگی به پرونده های تجاوز جنسی بی شماری که بیش از ۲۰ زن آورده بودند، با انضباط در لیگ روبرو می شود، به دلیل بی اعتمادی به مالک کال مک نیر و جک ایستربی، مدیر اجرایی، به شدت خواستار خروج از هیوستون است. آیا ورود فلورس به طور بالقوه می تواند نظر او را تغییر دهد؟

گزارش ها حاکی از آن است که برایان فلورس همچنان کاندیدای پست تگزاسی است.
گزارش ها حاکی از آن است که برایان فلورس همچنان نامزد سرمربیگری تیم تگزاس است.
گتی ایماژ
برایان فلورس تگزاس
آیا سرمربی شدن برایان فلورس در تیم تگزاس، نظر دشان واتسون را در مورد تمایل به معامله تغییر خواهد داد؟
گتی ایماژ

همچنین بسیار جالب خواهد بود که فلورز همزمان با شکایت از NFL و ۳۲ تیم آن به دلیل تبعیض، این کار را انجام دهد. او در دعوی خود اتهاماتی را علیه مالک دلفین استفان راس به اتهام تلاش برای رشوه ۱۰۰۰۰۰ دلاری به ازای هر ضرر به تانک وارد کرد که راس آن را رد کرد.

او همچنین غول‌ها و برونکوس‌ها را متهم کرد که او را مجبور به انجام مصاحبه‌های «شورانه» کرده‌اند تا «قاعده رونی» در مصاحبه با نامزدهای اقلیت را برآورده کند. Broncos و Giants این ادعاها را رد کرده اند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر