برایان کندریک از اولین حضور در AEW به دلیل اظهارنظرهای “مزارت آمیز” گذشته انصراف دادکشتی گیر برایان کندریک روز چهارشنبه پس از اظهار نظرهای توهین آمیز درباره هولوکاست، ۱۱ سپتامبر و تیراندازی در سندی هوک، از اولین بازی خود در کشتی نخبگان کنار گذاشته شد.

کندریک که اخیراً در روز سه‌شنبه توسط WWE آزاد شد، برای اولین مسابقه در «AEW Dynamite» در برابر جان ماکسلی آماده شد قبل از اینکه رئیس پروموشن او را از برنامه حذف کرد و ویلر یوتا را به جای او در مسابقه قرار داد. .

تونی خان، رئیس AEW کمی بیشتر از یک ساعت قبل از پخش برنامه در توییتی نوشت: «ما از اظهارنظرهای نفرت انگیز و توهین آمیز در گذشته توسط برایان کندریک مطلع شده ایم. “در AEW جایی برای نظرات بیان شده توسط برایان وجود ندارد. ما فکر می‌کنیم بهترین کار این است که برایان با جمع‌آوری اطلاعات بیشتر، از کارت امشب خارج شود.»

وب سایت Culture Crossfire یک ویدیوی Highspots در سال ۲۰۱۳ با کندریک را بازنویسی کرد که در آن او هولوکاست را بیش از حد پرتاب کرد. همچنین باعث می‌شود که او تئوری‌های توطئه‌ای مانند حملات ۱۱ سپتامبر را مطرح کند که احتمالاً توسط ایلومیناتی و دیگران در اطراف سندی هوک و ترور کندی ایجاد شده است. او همچنین ادعا کرد که مایکل جکسون مرگ خود را جعل کرده است.

قهرمان سابق وزن رزمناو در WWE نیز دیده می شود ارجاع به تئوری های توطئه در یک ویدیو در سال ۲۰۱۱ از جمله «پزشکان یهودی از قبل آماده رفتن بودند و دقایقی بعد به هائیتی پرواز کردند [۲۰۱۰] زلزله ”برای برداشت اعضای بدن.

کندریک که اخیراً در نقش پشت صحنه برای WWE کار کرده است، در توییتر عذرخواهی کرد.

کنریک نوشت: «من برای تمام صدمه و سفارتی که با سخنانم ایجاد کردم عذرخواهی می کنم. “اینها اعتقادات من نیستند و هرگز اعتقادات من نبوده است و من از مرز عبور کردم. من زشت ترین نظرات را بدون فکر کردن به آسیبی که می تواند ایجاد کند منتشر کردم. تا آخر عمر با این حسرت زندگی خواهم کرد. من واقعا برای دردی که ایجاد کردم متاسفم.»رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر