برای رسیدگی به مسائل و مطالبات به حق مردم باید اقدام انقلابی و جهادی صورت گیرد.


وزیر اطلاعات در دومین روز از سفر به گیلان در جلسه شورای تامین استان در رشت گفت: هدایت نقدینگی به سمت تولید یکی از مهم ترین سیاست های دولت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وزیر اطلاعات در ابتدای سخنان خود در این جلسه با گرامیداشت اعیاد ماه ذی الحجه به حضور فعال و جهادی شبانه روزی ریاست جمهوری اشاره کرد. تلاش دولت تدبیر و امید گفت: برای رفع مشکلات و نیازهای مردم باید اقدام انقلابی، جهادی و تلاش کرد.

سید اسماعیل خطیب یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور انقلاب را برشمرد و خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد، رانت، قاچاق و طرفداری از اولویت های اصلی برای رسیدن به پیروزی است. خدمات صادقانه به مردم ارائه خواهد کرد

وی هدایت نقدینگی به سمت تولید، اشتغال و سرمایه گذاری را از تاکیدات مقام معظم رهبری دانست و خاطرنشان کرد: دولت موظف بود شرایط لازم را برای هدایت سرمایه گذاری به سمت تولید و اشتغال فراهم کند.

وزیر اطلاعات در ادامه با اشاره به مبارزات دشمن برای جنگ‌های همه جانبه علیه ایران اسلامی با بهره‌مندی از ناتو نظامی، فرهنگی، سیاسی، تروریستی و مخرب در کنار فضای سایبری ناتو خاطرنشان کرد: ایران امروز مهم و حیاتی است. با کمک همه توانمندی های نظامی، انتظامی، امنیتی، معاونت فرهنگی و رسانه ای و به ویژه رسانه ملی، منطقه می تواند با تمام قوا به حضور و پیروزی در میدان نبرد دست یابد.

استاندار گیلان در این دیدار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه وزارت اطلاعات و خدمات ارزنده سربازان گمنام امام زمان (عج) به نظام اسلامی، گفت: وزارت اطلاعات با تلاش وفادار، متعهد نیروهای ماهر، دلسوز و انقلابی خدمات بزرگ و ارزنده ای برای انقلاب ارائه داده اند و اکنون نبرد و جهاد در عرصه جنگ اطلاعاتی در دنیای امروز است. پایگاه بزرگی محسوب می شود.

اسدالله عباسی با اشاره به توجه ویژه دولت انقلابی و پوپولیستی به توسعه امنیت پایدار در کشور و منطقه خاطرنشان کرد: اجلاس اخیر تهران اوج اقتدار ایران اسلامی را در منطقه و جهان نشان داد و منجر به بیش از پیش شد. ناامیدی برای دشمنان

به اشتراک بگذارید