برنده دقیقه ۹۰ داماش مقابل آکادمی کیا به فینال پلی آف در حضور هواداران هیجان زده راه یافت.


تیم فوتبال داماش گیلان در دو بازی رفت و برگشت پلی آف مقابل کیا تهران در لیگ دسته دوم با برتری دو بر یک راهی مرحله بعدی پلی آف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرسا به نقل از داماش یار، تیم فوتبال داماش گیلان موفق شد با برتری ۲ بر یک مقابل آکادمی کیا در حضور بیش از ۱۲ هزار هوادار به مرحله بعدی پلی آف صعود کند.

دو تیم فوتبال داماش گیلان و آکادمی کیا در دیدار برگشت مرحله اول پلی آف صعود به لیگ دسته دوم از ساعت ۱۹:۳۰ در هوای بارانی با حضور بیش از ۱۲ هزار هوادار در جنگل سردار به مصاف یکدیگر رفتند. استادیوم در رشت.

داماش گیلان بازی را با ترکیب عرفان گال، پژمان نجات، زمان فرزام پور، رضا امیدی، مهرام دامادی، سیامک علیزاده، امید کلانتر، مهرگان گلبرگ، آرمان شکوری، سعید طالبی و راستین خرمدل آغاز کرد.

همانطور که انتظار می رفت، دیدار دو تیم با حملات داماش آغاز شد، تیم کیا ضد حملات را متوقف کرد و هواداران در سکوها ایستادند و منتظر تک تک ثانیه های گل به خصوص گل آکادمی کیا، مهمترین اتفاق بودند. این بازی در دقیقه ۳۹ برگزار شد.

ضربه سرکش داماشیها توسط مدافع کیا مهار شد اما داور بدبین از اعلام یک ضربه پنالتی امتناع کرد و به هواداران داماش گیلان اجازه داد تا تراژدی پلی آف مقابل نیروی زمینی تهران را زنده کنند.

یک دقیقه بعد گل افتتاحیه آکادمی کیا با شلختگی مهرام دامادی با ضربات ایستگاهی همراه شد تا دو تیم نیمه اول را بدون گل پشت سر بگذارند. نتیجه بدست آمده در نیمه اول مسابقه هم به دست آمد!

خواننده سرشناس گیلانی، مسعود عباس نژاد، حسین کرگانیا، حسن کریمی، اعضای شورای شهر مهدی آقازاده، پیشکسوت سابق داماش و سپیدرود، یوسف یزدانی شهردار منطقه ۲ رشت مهمانان ویژه داماش بودند. به آکادمی کیا.

نیمه دوم مانند نیمه اول با حملات داماش آغاز شد اما این کیا بود که در دقیقه ۵۵ بعد از ضدحمله و بی دقتی داماش گیلان به گل رسید.

داماش گیلان پس از دریافت گل شور و شوق خود را از دست نداد و با فشار هواداران بر شدت حملات افزوده شد و در بازی پنجاه و نهم شکوری مهاجم گیلانی داماش باز هم برای یک پنالتی مشکوک از سوی داور نادیده گرفته شد. با حضور تماشاگران، بازی برای دقایقی متوقف شد

۸ دقیقه بعد هر دو تیم به میدان رفتند و داماش با حمایت هواداران حملات گسترده ای را روی دروازه کیا ترتیب داد و حرکت درخشان زاهد تبار صاحب یک پنالتی شد و سیامک علیزاده این پنالتی را به گل تبدیل کرد. دقیقه ۷۹ بازی به تساوی رسید.

داماش گیلان با توجه به قانون گل خانگی چاره ای جز زدن گل دوم نداشت و با تساوی استراحت راهی پلی آف تیم کیا می شد.

در حالی که بازیکنان و هواداران داماش گیلان تحت فشار زیادی بودند، پژمان نجات در دقیقه ۹۰ بازی گل دوم را به ثمر رساند و داماش گیلان پیش افتاد. اعلام ۱۰ دقیقه وقت اضافه نه مانع صعود داماش شد و نه قضاوت ناعادلانه داور!

تیم فوتبال داماش گیلان در دو بازی رفت و برگشت پلی آف مقابل کیا تهران در لیگ دسته دوم با برتری دو بر یک راهی مرحله بعدی پلی آف شد.

به اشتراک بگذارید