برندگان اسکار ۲۰۲۲ اولین بار کدام ممکن است باید ببینید (اگر فیلم تماشا نمی کنید)


برای افرادی که به طور مشترک فیلم تماشا نمی کنند، اسکار سالانه ممکن است لیست خوبی اجتناب کرده اند فیلم هایی را کدام ممکن است باید در جستجوی آنها باشند حاضر می تدریجی. را انتخاب کنید و انتخاب کنید علیرغم این واقعیت کدام ممکن است مراسم اسکار ۹۴ کم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش همراه خود خوب سیلی در یکشنبه شب به انگشت به اینجا رسید، همراه خود این جاری، اسکار ۲۰۲۲ متعدد اجتناب کرده اند فیلم‌های ارزشمندی را کدام ممکن است دوستداران تلویزیون برای خواستار آن‌ها وقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان دارند تجلیل کرد.

به این در نظر گرفته شده کنید: اگر می توانید بیش اجتناب کرده اند خوب ساعت در هفته را همراه خود خانوار روی بگذرانید موفقیتآگهی. می توانید تعدادی از ساعت برای تحقق سینما در سال ۲۰۲۱ صرفه جویی کنید. با این حال قطعاًً {همه ما} مشغول هستیم، دسته های جوایز زیادی موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند این بازدیدها فوق العاده تمدید شده هستند. هیچ قضاوتی {وجود ندارد}. گرفتیم.

حالا اگر ۲ ساعت برای به دست آورد بهتر از عکس وقت بگذارید، امکان هایی دارید CODA? (مطمئنا) حدود سه ساعت اجتناب کرده اند ژاپن برای بهتر از رفتار در سراسر جهان؟ ماشین من می خواهم را بران? (را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطمئنا، آن را به گروه ببرید.) واقعا سرچ کن


۱

‘CODA’

CODA-1

اجتناب کرده اند چپ دستان دنیل دورانت، مارلی متلین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تروی کوتسور در CODA. عکس اپل تی وی رایگان +

اسکار به دست آورد تبدیل می شودبهتر از فیلم، بهتر از بازیگر موقعیت تقویت می کند زن (تروی کوتسور) را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از فیلمنامه

هدف به دست آورد شدن – چندین ماه در گذشته اجتناب کرده اند اسکار، محققان جین کمپ را پیش سوراخ بینی کردند. امکانات سگ بهتر از عکس را {در خانه} خواهد گرفت. سپس، خوب هفته در گذشته اجتناب کرده اند شب عظیم هالیوود، CODA-فیلمی فوق العاده شگفت آور کسب اطلاعات در مورد خوب کودک ناشنوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام خانوار ناشنوایشاو شناخته شده به عنوان دونده ورودی به نظر می رسد شد. برخی اجتناب کرده اند منتقدان چسبناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمول فیلم غمگین بودند، با این حال به نظر می رسد مانند است پس اجتناب کرده اند سال ها ویرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاریکی، دانشگاهیان فیلمی را ترسیم کردند کدام ممکن است آنها را شاد کرد. مشابه با CODA کارگردان شان هدر هنگام اکران فیلم در اپل تی وی در ماه آگوست به Decider ذکر شد: «ما شناخته شده به عنوان انسان خوب سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم سختی را پایین بالا گذاشتیم. در نظر گرفته شده می کنم همه مشتاق دیدن فیلمی با اشاره به روابط را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار هستند.

چرا باید تماشا کرد؟ به افرادی که اجتناب کرده اند ممکن است متنفرند گوش ندهید – ساده به این هدف CODA این کدام ممکن است فیلم خوبی است به این تکنیک نیست کدام ممکن است فیلم خوبی نیست. این می تواند یک داستان دقیق، احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی شرمانه است کدام ممکن است تمام خانوار ممکن است را به گریه خواهد انداخت. تروی کوتسور را انتخاب کنید و انتخاب کنید مارلی متلین برندگان اسکار – تنها ۲ ظاهر شدن کدام ممکن است به دست آورد جایزه اسکار شدند – صحنه های خوب و دنج، صمیمانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقع گرایانه ای را ارائه می دهیم حاضر می دهند کدام ممکن است باعث تبدیل می شود عاشق خانوار شخصی در نمایش فیلم شوید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان پاداش، CODAدوره اجرا کمتر اجتناب کرده اند ۲ ساعت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدون هیچ هزینه ای اجتناب کرده اند Apple TV + منتشر شده تبدیل می شود.

جریان CODA در Apple TV +


۲

“گذشته تاریخی غرب”

تاریخچه وست ساید 2021
عکس بی جان © ۲۰th Century Studios / مجموعه امتحان شده

اسکار به دست آورد تبدیل می شودبهتر از بازیگر موقعیت تقویت می کند زن (آریانا دبوز)

هدف به دست آورد شدن – بهتر از بازیگر موقعیت تقویت می کند زن طبق همان قدیمی امسال، توسط جسی بوکلیزن بی جاجودی دنچبلفاستکریستن دانست (امکانات سگ) را انتخاب کنید و انتخاب کنید دادستان الیس (شاه ریچارد). با این حال تنها خوب نامزد موجود است – آنیتا، کدام ممکن است به کفش‌های دباک تسلط داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید از نزدیک در پیست رقص او رقصید را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسیقی فوق‌العاده برادوی استیون اسپیلبرگ را تبدیل کردن کرد. تاریخچه وست ساید. آنیتا نقشی کلیدی {در این} حاضر ورزشی کرد – ریتا مورنو برای ورزشی در فیلم ۱۹۶۱ به دست آورد جایزه اسکار شد – را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر دبوس مغناطیسی بود. او این مجسمه را پیدا کرد.

چرا باید تماشا کرد؟ مثل بقیه، «پاسخ فوری من می خواهم به سخنان استیون اسپیلبرگ تاریخچه وست ساید تمدید “خوشایند نبود. بعد فیلم را دیدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید از طریق ۱۸۰ فیلم ساختم. به نظر می رسد مانند است اجرای خارق العاده لئونارد برنشتاین {در این} ضبط های جدید بیشتر اجتناب کرده اند همه وقت باشد، رقص انصافاًً خارج اجتناب کرده اند نمودار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر ممکن است را در دوران عشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید غم نافرجام مکان ها. پرستاران تئاتر موسیقی به همان اندازه سال های بلند مدت همراه خود آن مشغول خواهند بود. ادراک کن می خواهند ببینند.

مکان باید به نظر می رسید کرد تاریخچه وست ساید


۳

“امکانات سگ”

بررسی Dog Power NETFLIX
عکس همراه خود حسن نیت نتفلیکس

اسکار به دست آورد تبدیل می شود: بهتر از کارگردان

هدف به دست آورد شدن – همراه خود وجود تمام شایعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۱ نامزدی، در پایان، این نتفلیکس وست تنها همراه خود خوب تسخیر گاوها را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساسات آنها برای مقابله با سر خورد. کارگردان جین کمپیون، تنها زنی کدام ممکن است ۲ بار نامزد بهتر از کارگردانی شده است، قطعاًً این پیروزی را همراه خود مدیریت همراه خود امکانات را انتخاب کنید و انتخاب کنید قاطعیت به انگشت معرفی شده است است. امکانات سگآگهی. توماس ساویج کدام ممکن است در سال ۱۹۲۵ در مونتانا بریدینگ عظیم شد، رمانی نیمه بیوگرافی را خشمگین کرد.

چرا باید تماشا کرد؟ اگر همراه خود این فیلم اعصاب شخصی را اجتناب کرده اند انگشت بدهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در انتها دقت کنید حتما این تأثیر a فوق العاده را {خواهید دید}. ربع ساعت آخر فیلم را اجتناب کرده اند خوب بررسی مردانه آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعجب آور است به ۱ تریلر تاریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیچیده تغییر می تدریجی. اجتناب کرده اند انگشت نده اگر آن را روی پرده عظیم می بینید، به این مهم دست یابید – فیلم شکوه شخصی را اجتناب کرده اند انگشت خواهد داد.

دیدن امکانات سگ در نتفلیکس


۴

“شاه ریچارد”

کینگ-ریچارد-زمان انتشار
عکس بی جان چیابلا جیمز / برادران وارنر.

اسکار به دست آورد تبدیل می شودبهتر از بازیگر شخص (ویل اسمیت)

هدف به دست آورد شدن – ویل اسمیت ۵۳ ساله سالهاست کدام ممکن است برای اکتسابی جایزه اسکار رقبا می تدریجی. اکثر مردمان موافقند کدام ممکن است اسمیت خوب بازیگر عجیب و غریب را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده ترجیح در هالیوود یکشنبه شب به همان اندازه ساعت ۱۰ شب بود. شاه ریچارد به معنای واقعی کلمه هستند او یکی اجتناب کرده اند بهتر از مجریان سال بود. بعد از همه آرا در گذشته اجتناب کرده اند رای گیری گرفت.

چرا باید تماشا کرد؟ ادامه دارد خاص نیست کدام ممکن است او پس اجتناب کرده اند توقف این سمت چه خواهد کرد. شاه ریچارد این بیوگرافی ریچارد ویلیامز است، اجتناب کرده اند جنجال بر بالا سیلی زدن او به کریس راک در تلویزیون. ویلیامز موضوعی نسبتاً ناآشنا برای بیوتکنولوژی است – او ورزشکار گروه جهانی نیست، او پدر خوب ورزشکار در درجه جهانی است. با این حال علیرغم بدبینی اولین ام، همراه خود داستان شگفت انگیزی کدام ممکن است ویلیامز توانست همراه خود خیانت به ۲ دخترش – ونوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرنا – خانوار اش را اجتناب کرده اند فقر نجات دهد، به دست آورد شدم. .

مکان باید به نظر می رسید کرد شاه ریچارد


۵

“دون”

دان-پل-جسیکا-استیلتوس
عکس از دست دادن زندگی برادران وارنر.

اسکار به دست آورد تبدیل می شودبهتر از فیلمبرداری، بهتر از جلوه های بصری، بهتر از صدا، بهتر از طراحی محصول، بهتر از امتیاز بی نظیر

هدف به دست آورد شدن – اگرچه کارگردان دنیس ویلنف نامزد بهتر از کارگردانی نشده است، دان او دسته های فنی اسکار را به بالا رساند – شاید برای جبران این واقعیت کدام ممکن است ویلنف شکست خورد. با این حال {هیچ کس} {نمی تواند} انکار تدریجی کدام ممکن است اقتباس فرانک هربرت در سال ۱۹۶۵ اجتناب کرده اند ویلنف خوب دستاورد سینمایی شگفت انگیز بود.

چرا باید تماشا کرد؟ شاید اجباری نباشد به من می خواهم اطلاع دهید نگاهش کنم. دانهمراه خود ملاحظه به اینکه او تنها نمایندگی کننده سودآور فیلم در گیشه را انتخاب کنید و انتخاب کنید HBC Max است. با این حال حتی وقتی در صفحه عظیم خوشایند به نظر می رسد مانند است، ویژه به ویژه همراه خود تضمین ها، ادامه دارد ضروری است کدام ممکن است {در خانه} به آن است به نظر می رسید کنید Dunny نیمه ۲ در افق. در ابتدا قابل انجام است ساده بخواهید چکیده ویکی پدیا را بیاموزید.

مکان باید به نظر می رسید کرد دان


۶

“زمستان روح”

زمستان روح
عکس die-Hulu / همراه خود خواستار تصویر آفتاب

اسکار به دست آورد تبدیل می شودبهتر از فیلم مستند

هدف به دست آورد شدن – مستند انیمیشنی اجتناب کرده اند ریز احمد، پرواز، سرگرمی خاصی دارد. زمستان روحمشابه با CODA، به آکادمی {تجدید نظر} کرد. این فیلم جشن لذت سیاه پوستان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تماشای آن راضی کننده است. سخنرانی صمیمانه Questlov “این شرم آور است کدام ممکن است در هالیوود سیلی بخورید، با این حال می توانید آن را در همین جا در YouTube پیدا کنید.

چرا باید تماشا کرد؟ اگر شخصی را اجتناب کرده اند دنبال کنندگان موسیقی دهه ۶۰ می شناسید، باید این مستند خارق العاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برانگیخته کسب اطلاعات در مورد جشنواره زیبایی شناختی هارلم در سال ۱۹۶۹ را تماشا کنید. Ahmir “Questlov” Thompson، رئیس گروه هیپ هاپ The Root، خوب سوراخ مهم در گذشته تاریخی موسیقی را همراه خود فیلتر کردن ساعت ها ضبط صوتی اجتناب کرده اند جشنواره موسیقی شش هفته ای در هارلم مرکزی پر می تدریجی. ، ۵th Dimension، Nina Simon را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد تولید دیگری. Questlove 9 تنها این ضبط برتر را ساخت کرد، اما علاوه بر این نماد داد کدام ممکن است این هنرمندان سیاه‌منافذ و پوست چقدر برای محله هارلم اهمیت دارند.

مکان باید به نظر می رسید کرد زمستان روح


۷

‘ماشین من می خواهم را بران’

رانندگی ماشین
عکس بالا تلخ تلخ

اسکار به دست آورد تبدیل می شودبهتر از فیلم بلند در سراسر جهان

هدف به دست آورد شدن – شاهکار صامت ریوسکه هاماگوچی تنها فیلم در کلاس در سراسر جهان بود. علاوه بر این برای بهتر از فیلم انواع شد، بدیهی است مورد کنجکاوی آموزش. بی هدف – این داستان کسب اطلاعات در مورد خوب کارگردان تئاتر ژاپنی است کدام ممکن است برای اجتناب کرده اند انگشت دادن همسرش عزادار است.

چرا باید تماشا کرد؟ اجازه ندهید زمان اجرا هر دو مقالات تفسیر ممکن است را بترساند ماشین من می خواهم را بران قطعا ارزش آن را دارد امتحان شده را دارد. این فقط نماد می دهد کدام ممکن است عمیقاً اندوهگین بودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی پایان اقامت کردن به چه معناست. این می تواند یک مونتاژ تمدید شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آهسته است، متعاقباً قابل انجام است بخواهید همراه خود عمیق به آن است به نظر می رسید کنید – به من می خواهم برای زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید صبر پاداش خواهید داد.

مکان باید به نظر می رسید کرد ماشین من می خواهم را بران


۸

‘جالب’

MCDENCA WD006
Photo Dead ዋል Walt DC Co./Courtesy Everett Collection

اسکار به دست آورد تبدیل می شودبهتر از مشخصه انیمیشن

هدف به دست آورد شدن – اگر همراه خود شخص خاص زیر ۱۴ سال صحبت می کنید جالب بحث برانگیز است. اجتناب کرده اند فیلم سال. تصور خوب فیلم دیزنی با اشاره به خانوار ای کدام ممکن است اکنون همراه خود الهام اجتناب کرده اند کودکان هالیوود در کوه های مرموز کلمبیا اقامت می کنند سخت است. نیست پیروزی.

چرا باید تماشا کرد؟ اگر کودک دارید، با بیرون شک قبلاً آنها را دیده اید جالب توده ها تا حد زیادی اجتناب کرده اند آنچه می خواهید اکتسابی کنید. اگر کودک ندارید، امتحان کنید، ویژه به ویژه اگر اجتناب کرده اند دنبال کنندگان لین-مانوئل میراندا هستید. کم نیست، با این حال انصافاًً لذت بخش است، آواز a فوق العاده است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکی نیست کدام ممکن است سال ها در بحث سنت پاپ {خواهد بود}. بعد از همه کدام ممکن است ما هستیم ادامه دارد با اشاره به برونو صحبت کنید.

مکان باید به نظر می رسید کرد جالب


۹

چشمان تامی فی

نقد و بررسی جریان فیلم Tami Faye
خواستار آفتاب عکس عکسها آفتاب

اسکار به دست آورد تبدیل می شودبهتر از بازیگر زن (جسیکا چستین)، بهتر از آرایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانکن مو

هدف به دست آورد شدن – به تذکر نمی رسد آکادمی همراه خود “تنظیم” گریم ماهر جایگزین باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چستین، مشابه با تامی فی بیکر، به هیچ وجه {در این} بیوگرافی با اشاره به مجری celeb تلویزیونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محکوم به غیر صادقانه جیم (همراه خود ورزشی اندرو گارفیلد) شناخته نشده است. . منتقدان فیلم را دوست نداشتند، با این حال حاضر قدرتی بود کدام ممکن است اکثراً همراه خود آن موافق بودند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید هی، یکی روکش دار بود. متعدد اجتناب کرده اند فراهم می کند زیبایی.

چرا باید تماشا کرد؟ به معنای واقعی کلمه هستند، می توانید اجتناب کرده اند این موضوع صرف تذکر کنید. اکثر منتقدان موافق هستند کدام ممکن است این فیلم ساده «مه» است را انتخاب کنید و انتخاب کنید موافقند کدام ممکن است فیلم پس اجتناب کرده اند این فصل جایزه در بحث سنت پاپ باقی نخواهد ماند. اگر در جستجوی بهتر از اجرای Chastinine هستید، همه وقت اجتناب کرده اند او شناخته شده به عنوان به دست آورد اسکار یاد کنید. صفر تاریک سی.

مکان باید به نظر می رسید کرد چشمان تامی فی