بروک-کراسنی، دموکرات بروکلین، در حالی که به اجرای مجمع نگاه می کند، به GOP تغییر وضعیت می دهد


یک قانون‌گذار محافظه‌کار دموکرات بروکلین که از اینکه حزبش به جناح «مترقی» خود با سیاست‌های ملایم در برابر جنایت سر می‌خورد، خسته شده بود، در حالی که در حال برنامه‌ریزی برای نامزدی برای کرسی قدیمی‌اش در مجلس در حوزه‌های قرمز رنگ جنوب این منطقه بود، ثبت نام حزب خود را به جمهوری‌خواه تغییر داد. ، The Post یاد گرفته است.

تغییر الک بروک-کراسنی در حالی صورت می‌گیرد که دموکرات‌ها در سطح ملی از حزب فرار می‌کنند، و ۲۹ دموکرات مجلس تصمیم گرفتند به جای مبارزه با حملات “کاهش بودجه پلیس” حزب جمهوری‌خواه و سیاست‌های پرزیدنت بایدن بازنشسته شوند یا به دنبال انتخاب مجدد نباشند.

من نمی توانم باور کنم که همه چیز در حزب دموکرات در حال وقوع است، همه فراخوان ها برای «کم کردن پول پلیس»، فرهنگ لغو. بروک کراسنی، نماینده سابق مجلس ایالتی، به The Post گفت: این برخلاف شخصیت و طبیعت من است.

بروک-کراسنی به دنبال کسب کرسی مجلس قدیمی خود در ناحیه ۴۶ است که در حال تقسیم مجدد شامل کونی آیلند، ساحل برایتون، ساحل باث و دایکر هایتس است. ماتیلد فرونتوس رئیس دموکرات است.

بروک کراسنی در پارکی با پرندگان.
بروک-کراسنی گفت که از آرمان‌های فعلی حزب دموکرات، مانند «کم کردن پول پلیس» یا لغو فرهنگ حمایت نمی‌کند.
اینستاگرام / alecbrookkrasny2021

اولین عضو روسی زبان مجلس – که در سال ۲۰۱۹ متهم به کمک به یک پزشک متقلب در اداره یک قرص ۶.۳ میلیون دلاری شد – تأیید کرد که در حال آماده شدن برای نامزدی در مجلس به عنوان یک جمهوری خواه است.

او با اشاره به حذف وثیقه نقدی برای اکثر جرایم ادعایی، گفت: «اعضای حزب دمکرات به پلیس – افرادی که امنیت و امنیت رای دهندگان ما را تامین می کنند، متوسل شدند.

تغییر حزب همچنین گفت که او از حامیان جدی انتخاب مدرسه و گسترش مدارس منشور است – تلاش قانونگذاران دموکرات برای محدود کردن گزینه ها به دانش آموزان و والدین را “غیرآمریکایی” خواند.

عضو سابق شورای بروکلین، الک بروک - کراسنی (تصویر) به دلیل اداره یک کارخانه قرص اکسی کدون در محاکمه است.
بروک-کراسنی در سال ۲۰۱۹ اتهامات مربوط به توطئه با یک دکتر متقلب برای راه اندازی یک کارخانه قرص ۶.۳ میلیون دلاری را شکست داد.
گریگوری پی مانگو

او پیش بینی کرد که دیگر قطب های دموکرات میانه رو و محافظه کار در جنوب بروکلین به زودی از او پیروی خواهند کرد.

او گفت: «من فکر می‌کنم این تازه آغاز راه است. “من فکر می کنم ما شاهد یک روند خواهیم بود. من برای مدت طولانی تلاش کرده‌ام، اما فکر نمی‌کنم بتوانم حزب دموکرات را از درون به بیرون تغییر دهم، بنابراین زمان آن رسیده است که از بیرون کار کنم.»

حتی در نیویورک که متمایل به آبی است، دموکرات ها پاییز گذشته در صندوق های رای شکست خوردند – با موج قرمزی که حومه شهر را فرا گرفت.

  اینا ورنیکوف در دفتر مبارزات انتخاباتی خود.
اینا ورنیکوف جمهوری خواه، که زمانی دموکرات بود، به حزب جمهوری خواه روی آورد و کرسی ۴۸ منطقه شورای شهر بروکلین را به دست آورد.
گریگوری پی مانگو

نامزدهای جمهوری خواه با رقابت در برابر قانون بحث برانگیز اصلاحات وثیقه آلبانی که اکثر متهمان جنایی را در انتظار محاکمه آزاد می کند، دموکرات ها را در رقابت برای دادستان های ناحیه در ناسائو و سافولک شکست دادند. در یک ناراحتی غافلگیرکننده، بروس بلیکمن جمهوری خواه، لورا کوران، رئیس اجرایی کنونی ناسائو را شکست داد.

و در جنوب بروکلین، اینا ورنیکوف جمهوری خواه، استیون ساپرستین دموکرات را با ۳۰ درصد در ناحیه چهل و هشتم شکست داد و حزب جمهوریخواه کرسی های شورای شهر را به دست آورد.

مانند بروک-کراسنی، ورنیکوف، عضو شورا نیز زمانی دموکرات بود.

ورنیکوف در یک تجمع
ورنیکوف گفت که او یک دموکرات ثبت نام شده است، زیرا بیشترین شانس را برای پیروزی در انتخابات فراهم می کند.
گابریلا باس

ورنیکوف در پیامی نوشت: من برای مدت کوتاهی یک دموکرات ثبت نام شده بودم، زیرا معتقد بودم برای تأثیرگذاری بر نتایج انتخابات در نیویورک، باید دموکرات بود.

او گفت: «با این حال، با دیدن آنچه که حزب دمکرات با کشور و شهر ما انجام داده است – سیاست‌هایی که منجر به جرم و جنایت خارج از کنترل، بی‌خانمانی، اقتصاد رو به افول و تغییر سوسیالیسم می‌شود، دیگر نمی‌توانم یک دموکرات بمانم. حتی روی کاغذ.

تعجب آور نیست که ببینیم افراد بیدار می شوند و وابستگی های حزبی را تغییر می دهند. ما به جمهوری‌خواهان بیشتری نیاز داریم.»

شهردار اریک آدامز، جان میلر و دیگر افراد در تالار شهر پس از بازدید رئیس جمهور بایدن سخنرانی می کردند.
شهردار اریک آدامز علیه مترقیان فشار آورده است، به خصوص در مورد اصلاح قانون وثیقه و سخت‌تر شدن در مورد جرم و جنایت.
ویلیام سی لوپز / NYPOST

تد گورا، رئیس حزب جمهوری خواه بروکلین، از بروک-کراسنی در حزب جمهوری خواه استقبال کرد.

“سیاست های نرم در برابر جنایت دموکرات ها [have] افکار عمومی را تغییر داد غوره گفت، مجلس قانونگذاری ایالتی که توسط دموکرات ها اداره می شود جسارت بالا بردن مالیات ها را در میانه یک بیماری همه گیر داشت.

در همین حال، میانه روها در حزب دموکرات – از جمله شهردار اریک آدامز – در حال عقب نشینی با مترقیان چپ هستند. آدامز از دموکرات‌های همکار در آلبانی درخواست می‌کند که قانون اصلاح وثیقه را سخت‌تر کنند تا استاندارد «خطرناکی» را برای بازداشت پیش از محاکمه متهمانی که قبلاً به جرم جنایات خشونت‌آمیز محکوم شده‌اند، در نظر بگیرند.

الوین براگ، دادستان منطقه منهتن با هواداران صحبت می کند.
آلوین براگ، DA منهتن به دادستان‌ها دستور داده بود که برخی از پرونده‌های جنحه‌ای را کنار بگذارند، برای اکثر متهمان وثیقه یا زندان نگیرند و برخی جنایات را به جنایات تنزل دهند.
AP

جی جاکوبز، رئیس حزب دموکرات ایالتی موافق است که قانون وثیقه باید اصلاح شود.

رای دهندگان میانه رو نیز از دادستان هایی مانند آلوین براگ، دادستان منطقه منهتن دموکرات، که قول داده است برخی از جرایم را از جنایت به جنایت تقلیل دهد، مخالفت کرده اند. او از آن زمان پس از طوفان مخالفان عقب نشینی کرده است.

با این حال، دموکرات‌ها از قدرت نامحدودی برای ترسیم مجدد خطوط قانون‌گذاری منطقه‌ای پس از شمارش سرشماری ده ساله برخوردارند.

نیکول مالیوتاکیس (R-NY) نماینده ایالات متحده در یک کنفرانس مطبوعاتی.
نماینده فعلی جمهوری خواه نیکول مالیوتاکیس حزب دموکرات را متهم کرده است که با ترسیم مجدد خطوط کنگره سعی در سرقت کرسی او دارد.
ZUMAPRESS.com

آنها خطوط جدید حزب دوستدار کنگره را تصویب کرده اند که می تواند سرنگونی نماینده جمهوری خواه را آسان تر کند. نیکول مالیوتاکیس در منطقه یازدهم که شامل استاتن آیلند می‌شود – و اکنون محله‌های لیبرال پارک اسلوپ و پارک سانست.

در بدترین سناریو ممکن است نمایندگی جمهوری خواهان از هشت نماینده به چهار نماینده کاهش یابد و یک کرسی جمهوری خواهان به دلیل جمعیت راکد به کلی کنار گذاشته شود.

روزنامه پست روز شنبه به طور انحصاری گزارش داد که بیل دی بلازیو، شهردار دو دوره ای سابق، در حال بررسی رقابت برای این کرسی است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر