بریتانیا دارایی های آبراموویچ، سچین، رئیس روس نفت را مسدود کرد


لندن – انگلیس، مالک باشگاه فوتبال چلسی، رومن آبراموویچ و ایگور سچین، مدیر اجرایی غول نفتی روسی روس نفت را تحریم کرد و آنها را به دلیل ارتباط با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، مسدود کرد و ممنوعیت سفر کرد.

دو میلیاردر و تاجر اولگ دریپااسکا و چهار الیگارشی دیگر روسی، برجسته‌ترین چهره‌هایی هستند که از زمان حمله روسیه به اوکراین به فهرست تحریم‌های بریتانیا اضافه شده‌اند و به دنبال انتقاداتی مبنی بر اینکه بریتانیا خیلی کند عمل کرده است.

این اقدام برنامه‌های آبراموویچ را برای فروش باشگاه لیگ برتر، قهرمان فعلی اروپا، متوقف می‌کند، اگرچه دولت گفت که این تیم همچنان می‌تواند به بازی ادامه دهد.

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا گفت: «هیچ پناهگاه امنی برای کسانی که از حمله وحشیانه پوتین به اوکراین حمایت کرده اند، وجود ندارد».

«تحریم های امروز آخرین گام در حمایت بی دریغ بریتانیا از مردم اوکراین است. ما در تعقیب کسانی که امکان کشتن غیرنظامیان، تخریب بیمارستان ها و اشغال غیرقانونی متحدان مستقل را فراهم می کنند، بی رحم خواهیم بود.»


جدیدترین ها را دریافت کنید به روز رسانی ها در درگیری روسیه و اوکراین با پوشش زنده The Post.


با انتقاد از اینکه دولت جانسون در مقایسه با اتحادیه اروپا و ایالات متحده به اندازه کافی سریع حرکت نمی کند، درخواست های بلندی از سوی قانونگذاران بریتانیایی مبنی بر اقدام علیه آبراموویچ و دیگر الیگارش های روسی مطرح شده بود.

سچین، که بریتانیا او را دست راست پوتین می‌خواند، قبلاً در فهرست تحریم‌های آمریکا و اتحادیه اروپا قرار داشت و هفته گذشته مقامات فرانسوی قایق تفریحی او را توقیف کردند.

ایگور سچین، مدیر اجرایی روسنفت نیز از سوی بریتانیا تحریم شد.
ایگور سچین، مدیر اجرایی روسنفت نیز از سوی بریتانیا تحریم شد.
اسپوتنیک

۱۵ میلیارد پوند

افراد دیگری که به این لیست اضافه شدند عبارتند از: اولگ دریپااسکا که در En + Group سهام دارد، دیمیتری لبدف، رئیس بانک روسیه، الکسی میلر، مدیر اجرایی شرکت انرژی گازپروم و نیکولای توکارف، رئیس خط لوله دولتی روسیه. شرکت ترانس نفت

در مجموع بریتانیا گفت که هفت رقم اضافه شده به فهرست تحریم ها دارای ارزش خالص جمعی ۱۵ میلیارد پوند است. (۱۹.۷۴ میلیارد دلار).

اقدام روز پنجشنبه به این معنی است که آبراموویچ از انجام معاملات با افراد و مشاغل انگلیسی منع شده است و نمی تواند وارد بریتانیا شود یا در آن بماند. سخنگوی او از اظهار نظر فوری خودداری کرد.

هفته گذشته او اعلام کرد که چلسی را می فروشد و پول حاصل از فروش را برای کمک به قربانیان جنگ در اوکراین اهدا می کند.

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه با ایگور سچین، مدیر اجرایی تولیدکننده نفت روس‌نفت در اقامتگاه دولتی نوو-اگاریوو در خارج از مسکو دیدار کرد.
ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه با ایگور سچین، مدیر اجرایی تولیدکننده نفت روس‌نفت در اقامتگاه دولتی نوو-اگاریوو در خارج از مسکو دیدار کرد.
اسپوتنیک

آبراموویچ بزرگترین سهامدار فولادساز روسی Evraz EVRE.L در بورس لندن است. پس از اعلام تحریم ها ۱۶ درصد کاهش یافت.

در فهرست تحریم‌های بریتانیا، آبراموویچ که به گفته بریتانیا ۹ میلیارد پوند ارزش داشت، به عنوان یک تاجر برجسته روسی و الیگارشی طرفدار کرملین توصیف می‌شود. در این بیانیه آمده است که او برای چندین دهه از یک رابطه نزدیک با رئیس جمهور روسیه برخوردار بوده است.

در این بیانیه آمده است که این ارتباط با پوتین برای آبراموویچ منافع مالی یا مادی مستقیماً از رئیس جمهور روسیه یا دولت روسیه به همراه داشته است.

این وب‌سایت می‌گوید: «این شامل معافیت‌های مالیاتی دریافت‌شده توسط شرکت‌های مرتبط با آبراموویچ، خرید و فروش سهام از و به ایالت با نرخ‌های مطلوب، و قراردادهای دریافت‌شده در آستانه جام جهانی ۲۰۱۸ است.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر