بریتنی اسپیرز به استودیوی رقص بازمی گردد، پروژه جدید را مسخره می کند


بریتنی اسپیرز به جای خوشحال خود بازگشته است.

این ستاره پاپ به استودیوی رقص بازگشت و به طعنه گفت که پس از ۵ سال پس از رهایی از محافظه کاری روی اولین پروژه خود کار می کند.

اسپیرز روز چهارشنبه ویدیویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن با یک آهنگ مورد علاقه طرفداران از آلبوم سال ۲۰۰۷ خود، “Blackout” در حال رقصیدن با یک لباس بدن برش دار قرمز و پاشنه های بنددار مشکی است.

“این یک طعنه 😈 از آنچه در آینده است !!!!” او این کلیپ را شرح داد. “آهنگ من “برهنه” 🎧 !!! … فقط در حال بازی کردن در اطراف مردم !!!!”

طرفداران و افراد مشهور بخش نظرات پست را با پیام های حمایتی پر کردند و بسیاری از قدردانی نادر خواننده “Gimme More” از تحسین شده ترین آلبوم خود را جشن گرفتند.

“خیلی گرم!!! 😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥،” دوست دیرینه پاریس هیلتون نوشت.

هایدی مونتاگ، ستاره سابق «هیلز» در این باره گفت: «بریتیش بگیر! 🔥👏».

لیلی جیمز بازیگر این فیلم گفت: “🔥🔥🔥”.

یکی از طرفداران نوشت: “BLACKOUT, A Bible 🛐.”

سایت طرفداران BreatheHeavy افزود: “اگر می خواهید Blackout 2 داشته باشید، این نظر را لایک کنید.”

بریتنی اسپیرز در حال رقصیدن با لباس بدن بریده قرمز.
بریتنی اسپیرز به استودیوی رقص بازگشت.
اینستاگرام

اسپیرز از سال ۲۰۱۶ آلبوم “Glory” آلبومی منتشر نکرده است و در سال ۲۰۱۹ در “وقفه کاری نامحدود” قرار گرفت.

برنده گرمی در طول مدت مرخصی خود، برای اولین بار از زمان شروع خدمت در سال ۲۰۰۸، حق استخدام وکیلی به انتخاب خود را دریافت کرد. او دادستان فدرال سابق متیو روزنگارت را انتخاب کرد، که به پایان دادن به ترتیبات قانونی که او را کنترل می کرد کمک کرد. امور شخصی، پزشکی و مالی به مدت ۱۳ سال.

از آنجایی که پدر جدا شده اسپیرز و محافظ سابق، جیمی اسپیرز، دیگر مسئولیت حرفه اش را برعهده ندارد، این بازیگر چشم به یک بازگشت بزرگ است.

بریتنی اسپیرز در حال رقصیدن با لباس بدن بریده قرمز.
این ستاره پاپ با آهنگ “برهنه شو (من یک برنامه دارم)” از آلبوم سال ۲۰۰۷ خود “Blackout” رقصید.
اینستاگرام

منبعی در ماه نوامبر به طور انحصاری به Page Six گفت که بریتنی «می‌خواهد دوباره موسیقی بسازد و اجرا کند» و توضیح داد: «هیچ‌وقت قصدش این نبوده که از حرفه‌اش کناره‌گیری کند. اطرافیان بریتنی به جای او صحبت کردند و گفتند که او در حال بازنشستگی است، اما آنها کلماتی را در دهان او می گذارند.

این منبع در آن زمان افزود: “تنها چیزی که او گفته این است که دیگر تحت کنترل پدرش کار نخواهد کرد، اما اکنون که او به عنوان محافظ او بیرون است، او مایل است و حتی هیجان زده است که یک روز به آن بازگردد.”

در حالی که مشخص نیست بریتنی چه چیزی را در سر دارد، اما یکی دیگر از افراد داخلی اکنون به ما می گوید که “برنامه های بزرگی برای سال ۲۰۲۲ دارد تا از طرفداران محبوبش تشکر کند که به او شجاعت دادند تا علیه وضعیت او صحبت کند و به او کمک کردند تا زندگی اش را بازگرداند. .”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر