بسته اینترنت رایگان برای سه دهک درآمدی به پورتال ملی خدمات هوشمند مراجعه کنید


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بسته اینترنت رایگان برای سه دهک کم درآمد جامعه خبر داد: این بسته برای کسانی است که ۴۰۰ هزار تومان یارانه پیدا کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بی تکل از ایسنا، عیسی صارع پور در جلسه امروز (چهارشنبه) دولت، اظهار کرد: بسته اینترنت رایگان را به سه دهک کم درآمد جامعه به هموطنان واجد شرایط اهدا کردیم. آدرس می توانید به درگاه ملی خدمات هوشمند مراجعه کنید، شماره تلفن خود را در آنجا ثبت می کنند و ما بسته اینترنت رایگان را بدون توجه به اینکه از هر اپراتوری باشد، در همان شماره تلفن برای آنها فعال می کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مدت زمان استفاده از این بسته چقدر است، تصریح کرد: دائمی است البته بسته ها چهار ماهه بود اما هر چهار ماه یکبار رفع می شود و می توانند استفاده کنند.

وزیر ارتباطات در پایان گفت: این بسته برای سه دهک کم درآمد است که معمولا برای کسانی که ۴۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می کنند با مراجعه به این سامانه می توانند این بسته را بررسی و فعال کنند. .

سریع پور در پاسخ به سوالی مبنی بر علت کندی سرعت اینترنت گفت: اگر مردم در جایی سرعت پایین را مشاهده کنند، سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تلفنی هستند، ما نیز مشکل را بررسی می کنیم. در سایت این وزارتخانه

وی افزود: اما کندی عمومی اینترنت در دو سه روز اخیر به دلیل اختلالات گسترده ای بود که دو سه شب داشتیم که برطرف شد اما اگر جایی مشکلی بود سامانه ۱۹۵ وزارتخانه. آماده دریافت گزارش های شبانه روزی مربوطه را بپذیرید، دوستان سریعا پیگیری می کنند، موضوع را بررسی می کنند و به متقاضیان پاسخ می دهند.

به اشتراک بگذارید