بعید است که تشعشعات بادامک Tom Tibodo به Nixes افزایش یابد.


Nixes دو هفته پیش انتخاب دور اول خود را با کم ردیش عوض کردند، اما انتخاب قبلی قرعه کشی از زمانی که مربی تام تیبودو از آتلانتا آمد، خارج از رقابت بود.

شیاطین سرخ در شکست جمعه شب در میلواکی دوباره از روی نیمکت بیرون نیامده اند و با وجود اینکه آنها در ۶ بازی از ۷ بازی اخیر خود شکست خورده اند، تیبودو نشان داده است که هیچ شانسی برای تغییر چرخش ۱۰ نفره فعلی بدون مصدومیت یا بیشتر ندارد. تجارت

“همه چیز مورد بحث است. ما هویت او را دوست داریم. ما عاشق استعداد هستیم، “تیبودو پس از بازی روز جمعه در مورد رادیش گفت. و اکنون – مدت زیادی است. ما می دانیم که در حال معامله با شخصی هستیم که در جریان نیست، بنابراین نمی توانید بدون او به اضافه کردن شخصی ادامه دهید. ما ممکن است صدمه ببینیم، بنابراین باید صبور باشیم و راه خود را ادامه دهیم.

نامزد پیشتاز نیکس، کوین ناکس نامزد سابق قرعه کشی کم استفاده و انتخاب دور اول شارلوت گارد ۲۰۲۲ در ۱۳ ژانویه برای ردیش، هم تیمی دوک آر جی بارت و انتخاب شماره ۱۰ کلی ۲۰۱۹ بود.

رادیش چهار بازی اول را به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا از دست داد، اما از چهار بازی این تیم تنها در دو بازی حضور داشت و در ۱۵ دقیقه هشت امتیاز به دست آورد. ده دقیقه از این دقایق مربوط به عواقب هولوکاست در سه ماهه چهارم چهارشنبه بود.

بادامک قرمز
بادامک قرمز
گتی ایماژ

کوئینتین گریمز، نگهبان راکی، به ویژه پس از عمل جراحی مچ پا در دسامبر، بخشی از چرخش شد.

نیکس می تواند قبل از پایان جلسه معاملاتی ۱۰ فوریه با صحبت با ۹ گارد یا وینگر سابق مانند الک بورکز، ایوان فورنیر یا مامبا واکر – در شروع فصل، بازی پلی آف را در بال باز کند.

در این بین، تیبودو با شروع شوک و گرداب معمولی – بدون استفاده از تربچه – در جمعه شب با Books گیر کرد.

جولیوس رندل، ستاره ستاره نزولی ۲۰۲۱، در ۱۳ ژانویه برای سومین بار با ۹ امتیاز مساوی شد، اما فورنیر با ۲۵ امتیاز به پایان رسید و بارت ۲۳ امتیاز را به یانیس آنتتوکومپو و باکس واگذار کرد. نیکس ها در کوارتر اول دو امتیاز کمتر از مدافع عنوان قهرمانی NBA بودند و ۱۵ باخت داشتند.

بادامک قرمز
بادامک قرمز
رابرت سابو

تیبودو در مورد ۵ بازی اول گفت: فکر می کنم آنها خوب بازی کردند. من دفاع ما را دوست ندارم. [allowing 39 points in] سه ماهه اول. فکر می کنم امتیازهای زیادی را از دست دادیم. آنها را در طبقه باز قرار می دهیم.

“و زمانی که آرام شدیم، فکر می‌کردم که خوب کار می‌کنیم. در کوارتر دوم و سوم، فکر می‌کردم خیلی خوب بازی کردیم. سپس در کوارتر چهارم، آنطور که نیاز داشتیم بازی نکردیم.”

پس از اجرای وحشتناک بارت در گرمای شب دو شب پیش، او حتی بیشتر درگیر اتاق افتتاحیه جمعه شب بود.

بارت گفت: “من فکر می کنم که ما بازی می کنیم و توپ را حرکت می دهیم و با یکدیگر بازی می کنیم.” گلوله‌هایی را که می‌خواستیم به دست آوردیم، گلوله‌هایی را که روی آن‌ها کار می‌کردیم به دست آوردیم. قطعاً دیدن ما که بیرون می‌رویم و با هم خوب بازی می‌کنیم خیلی خوب بود.

“فقط دائما [have to] یک بازی ساده برای کمک به هم تیمی خود انجام دهید. وقتی باز هستیم، باید گلوله هایمان را کار کنیم.

فورنیر اضافه کرد که شروع قوی در کوارتر اول “همیشه مهم است” اما باید به طور مداوم در هر دو انتهای زمین رخ دهد.

حمله ما خوب بود اما ۳۹ امتیاز. [allowed] فورنیر گفت: در سه ماهه اول خیلی زیاد است. وقتی سعی می کنید یک بازی را آنالیز کنید، همیشه متفاوت است.

«من فکر می‌کردم که خوب کار می‌کنیم. [Friday night]. فکر می کنم ما توپ را تقسیم کردیم. فکر می‌کردم بیشتر درست بازی کردیم. علاوه بر آن [offensive] در نهایت خوب بود. او سعی می کرد به مرحله انتقالی بازگردد و دفاع بهتری بازی کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر