به نظر می رسد مانند است یانکیز گلیبر تورس {در این} فصل موجوی انزجار انگیز را پس بگیرد


تامپا – سال قبلی {در این} زمان، گلیبر تورس در جاری کنار هم قرار دادن شدن برای تغییر شدن به مخلوط کردن بی نظیر یانک ها بود.

حالا او به کلاس دوم بازگشت به همان اندازه ناامیدی ۲ فصل قبلی را برطرف تنبل.

تورس می گوید کدام ممکن است همراه خود معلم جدید دیلون لاوسون واقعاً کار می کند به همان اندازه او را شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند بهتر از خوانندگان جوان در MLB در سال های ۲۰۱۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۱۹ به جایگاه شخصی بازگرداند.

او پس اجتناب کرده اند اجتناب کرده اند کف دست دادن وایلد مقوا یانکیز شخصی در بوستون در اکتبر قبلی، تعدادی از هفته را در بوستون گذراند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود لا در تامپا زحمت کشید.

تورس شناخته شده به عنوان منصفانه مکانیک زحمت کشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال های ۲۰۲۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۲۱ آن را اصلاح داد از او برای درمانی امتحان شده می کرد.

ممکن است توپ های زیادی را در هوا نخوردم، ساده به توپ های زمینی زیادی زدم.

گلایبر تورس
گلایبر تورس
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

قرارداد یانکیز برای فریب دادن شرکت کننده اساس اول آنتونی رایزون در روز سه شنبه به معنای ادای احترام به موقعیت دی جی لمهیو است کدام ممکن است برای اولین بار همراه خود خدمه قرارداد امضا می کرد. Lemahiu در نظر گرفته شده می‌کرد کدام ممکن است می‌تواند اساس اول را ورزشی تنبل، همراه خود تورس دوم، جاش دونالدسون کدام ممکن است به تازگی به خدمت گرفته شده در جایگاه سوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایسیا کینر-فالفا در مکان مختصر قرار دارد، با این حال ریزو اکنون اولین شرکت کننده اساس {خواهد بود}.

لماهیو در دوران حضورش در یانکیز ذکر شد کدام ممکن است حاضر است در هر جایی اجتناب کرده اند پایین ورزشی تنبل، با این حال روز چهارشنبه ذکر شد:


MLB اصلاحات در این سیستم را گفتن می تنبل این ۲ سری اول یانک ها را تحمل تاثیر قرار داد. بازدید افتتاحیه فصلی به رنجرز، سپس یکی اجتناب کرده اند آستروس.

یانک ها در روز ۳۰ ژوئن برای منصفانه مسابقه انفرادی پس اجتناب کرده اند نبرد خارج اجتناب کرده اند پایین همراه خود اتلتیکس به هیوستون بازدید خواهند کرد. بقیه سریال‌ها در ۲۱ جولای همراه خود Astros ارزیابی می‌شوند، روزی کدام ممکن است یانک‌ها به ۱ ستاره آرامش می‌کنند.

یانک ها کدام ممکن است قرار بود اجتناب کرده اند ۳۱ مارس به همان اندازه ۳ آوریل در تگزاس ورزشی کنند، به بالا فصل روال می توسعه، همراه خود ورزشی در ۳ اکتبر، ۴ اکتبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فصل همراه خود ۲ ضربه بالا. بالا در ۵ اکتبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس تحریک کردن مسابقات.


جیمسون تایلون کدام ممکن است تحمل حرکت جراحی خارج اجتناب کرده اند فصل مچ پا قرار گرفت، روز چهارشنبه ۲ ورزش مطابقت اندام خشمگین Innings را آشکار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفت او را الهام بخش کرد.

تایلون ذکر شد: «این آیتم زودتر اجتناب کرده اند آنچه پیش بینی داشتم بود. در نظر گرفته شده می کنم اجتناب کرده اند جایی کدام ممکن است سال قبلی بودم جلوتر هستم، به همین دلیل الهام بخش می شوم.

تایلون در کل فاصله ریکاوری {به دلیل} قفل شدن نتوانست همراه خود یانکیز تصمیم بگیرد، با این حال به ورزش بهاری رسید به همان اندازه آرم دهد کدام ممکن است برای روز افتتاحیه کنار هم قرار دادن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست آرون بون بون ذکر شد.

تایلون می گوید: «ممکن است انصافاًً مفید هستم. “ممکن است تسلیم نشدم. به همین دلیل، حداقل ممکن است در ابتدا دلیل ندادم.»

رایان لامار روز چهارشنبه منصفانه {دعوت نامه} بی نام اکتسابی کرد. این شرکت کننده ۳۳ ساله فصل قبلی ۹ ورزشی برای یانکیز انجام داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ناحیه همسترینگ آسیب دید را انتخاب کنید و انتخاب کنید CV-19 اجتناب کرده اند عمق خارج شد.

یانکیز علاوه بر این قراردادهای زودتر Mets OF / INF فیلیپ ایوانز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱B رونالد گوزمن را گفتن کرد. ایوانز ۲۹ ساله سال قبلی ۷۶ ورزشی همراه خود راهزنان انجام داد.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر