بچه دار شدن با وضعیت مالی منافاتی ندارد! | قوه قضائیه باید با مفسدان اخلاقی برخورد مقتدرانه داشته باشد


روحانی با اشاره به عمومی شدن اختراع حجاب در برخی شهرها، گفت: مردم متدین و انقلابی کشور ما ناراحت هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از شبستان، حجت الاسلام «تخی روحانی» امروز (جمعه ۳ تیرماه) در نخستین خطبه های نماز عبادی و سیاسی این هفته شهرستان رودزار اظهار داشت: بندگان خدا تا عید سعید قربان. -آدا در این لحظات روشن ابتدا خود را نصیحت و دعوت می کنم و سپس به ارادت برادران و خواهران نماز جمعه.

امام حسین رضی الله عنه در این شهر افزودند: ترک گناه بدون پیروی از امام حسین(ع) در دنیا فایده ای ندارد، هر چند توبه کنید.

روحانی با تاکید بر شب زنده داری روزهای آینده، با بیان اینکه این اعمال ما را به اهل بیت علیهم السلام نزدیک می کند و با صفت تقوا پیوند می زند، گفت: دوستداران خدای متعال همیشه مشتاق شنیدن سختی ها هستند. ورود اقدام فوری انجام دهید.

وی با اشاره به نظام خانواده در اسلام، موافقت کرد: مقام معظم رهبری قرآن شمالی در خصوص سبک زندگی اسلامی رهنمودهایی ارائه کردند که متأسفانه در حد سمینارها، همایش ها و جلسات بود و به راحتی منویات مقام معظم رهبری را رعایت کردند. به همین دلیل است که سبک جامعه امروز ما در چنین وضعیتی قرار دارد.

امام جمعه رودرز با بیان اینکه مقام معظم رهبری در ۳۵ منطقه در خصوص سبک زندگی اسلامی بیان کردند، بیان کرد: مشکل خانواده ابعاد مختلفی دارد و یکی از محورهای رهنمودهای مقام معظم رهبری بر سبک زندگی اسلامی است. .

روحانی گفت: اسلام در مورد ازدواج و نحوه ازدواج حرفی برای گفتن دارد.

وی گفت: بحث فرزندآوری و جمعیت شناسی یکی از موضوعاتی است که مقام معظم رهبری اخیرا بر آن تاکید دارند چرا که امروز بزرگترین شرارت کشور ما است.

امام جمعه شهرستان رودسر عدم زایمان را بسیار خطرناک دانست و افزود: در رابطه با زایمان آنها دولت و مسئولان اجرایی باید تلاش کنند و امکانات و تسهیلات را برای مردم فراهم کنند چرا که کاهش جمعیت و پیری کارهای زیادی انجام می دهد. آسیب به اسلامگرایان جامعه.

روحانی گفت: بچه دار شدن منافاتی با وضعیت اقتصادی ندارد. وی بیان کرد: خداوند بهترین روزی دهنده است، بنابراین این که برخی از زوجین مشکلات مالی را مانعی برای بچه دار شدن بدانند، اشتباه است.

وی در خطبه دوم خود در خصوص شعائر دینی و سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان رودزار بار دیگر تمامی نمازگزاران را به تقوای الهی دعوت کرد و گفت: از خداوند متعال می خواهیم که ما را به فضیلت عبادت بیشتر از همیشه پیوند دهد. قبل از.

امام جمعه شهرستان رودسر گفت: فردا بیست و پنجمین ذی القعده روز دو الارض است که روز بسیار مهمی است و آنقدر به روزه اهمیت داده شده است که چنین روزها و روزهایی است. به راحتی نمی گذرد .

روحانی با تشکر از همه کسانی که در مراسم بزرگداشت پنجمین سالگرد شهادت آشور حضور داشتند، خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار پنج سال پیش جان خود را فدای اسلام و انقلاب کرد و همه حضور مردم را دیدند. پنجمین سالگرد بسیار گسترده بود.

وی با بیان اینکه حضور مردمی در این مراسم باید بهتر توسط رسانه ملی پوشش داده می شد، تاکید کرد: در حالی که دل خانواده های شهدا آرام است، حضور گسترده و باشکوه مردم در چنین مجالس و مراسمی مایوس کننده است. دشمنان اسلام و انقلاب

امام جمعه شهرستان رودسر افزود: در چند روز گذشته زلزله ای در افغانستان داشتیم و افراد زیادی در این کشور جان خود را از دست دادند و اینجانب این ضایعه را به همه بازماندگان و از درگاه خداوند متعال تسلیت می گویم. .

روحانی با اشاره به حادثه پیش از هفته مبارزه با مواد مخدر گفت: این بلای خانمان سوز امروز در جامعه ما چه در بین جوانان و چه نوجوانان مشکلات زیادی ایجاد کرده است که اینجانب یکی از دستگاه های متولی مبارزه با این پدیده به ویژه نیروی انتظامی هستم. ” سپاسگزار و سپاسگزار هستند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد، خاطرنشان کرد: انصافاً نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور فعالیت می کند و روزانه شهدای زیادی را به شهادت می رساند که به طور میانگین شهید هستند.

امام جمعه رودسر سال ۶۰ را سال عجیب انقلاب خواند و با بیان اینکه گروهک جنایتکار منافقین واقعاً تلاش کردند انقلاب را در هم بکوبند، تصریح کرد: شهید سر بریده ای که بر سرشان له شده بود به شهادت رسید.

روحانی با یادآوری خاطرات این شهدا گفت: این هفته به نام هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است، این روز را گرامی می دارم و به همه کسانی که برای قوه قضائیه تلاش می کنند تبریک می گویم.

وی افزود: گرچه نفاق و انقلاب حامیان امام خمینی (رحمه الله) از ما گرفته شود، اما خون این عزیزان ریشه نفاق را برای همیشه در کشور ما خشکانده است. حاصل خون شهداست

امام جمعه شهرستان رودسر افزود: در این جنگ اقتصادی با ابر جنایتکاران جهان از قوه قضائیه تشکر می کنم که دست مفسدان و اخلال گران اقتصادی را کوتاه کرده و شبانه روز برای برقراری عدالت در جامعه تلاش می کند.

روحانی گفت: از قوه قضائیه به نمایندگی از مردم می خواهم در برخورد با مفاسد مالی قاطعانه و انقلابی عمل کند، همه قدردان هستیم که در برخورد با مفاسد اخلاقی با همین مرجع برخورد می کنند.

وی گفت: مردم متدین و انقلابی در کشور ما ناراحت هستند زیرا کشف حجاب در برخی شهرها رایج است و دشمن در صورت عدم اقدام به سرعت وارد عمل می شود.

امام جمعه شهرستان رودسر، امر به معروف و نهی از منکر را به جامعه واجب دانست و تصریح کرد: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باقی بماند، تبیین می شود که شامل همه گونه ها می شود. فساد در جامعه اسلامی

روحانی بر اساس برپایی سیدالشهدا (علیه السلام) با تاکید بر اینکه در مقابل چنین افشاگری حجاب سکوت نکنیم، تاکید کرد.

وی در پایان نوشت: از کارکنان و سربازان ندامتگاه رودزر که امروز در هفته قوه قضائیه به جمع ما پیوستند تشکر می کنم.

اشتراک گذاری