بیل ماهر با دیدگاه ووپی گلدبرگ «تعلیق در زمان واقعی HBO» مخالف استدیشب در زمان واقعی با بیل ماهرمجری شبکه HBO بخشی از میزگرد خود را بر موضوع آزادی بیان متمرکز کرد. البته موضوع داغ مرتبط با این مفهوم، تعلیق اخیر ووپی گلدبرگ است منظره برای تفسیر او در مورد آنچه که او احساس می کرد هولوکاست واقعاً درباره آن بود.

علیرغم انتقاد مداوم او از ماهر و اظهاراتی که در برنامه خود می کند، او اظهار داشت که موافق لغو او نیست، “به همان اندازه که من با اظهارات دیوانه کننده او مخالفم.”

ماهر گفت که او یک مشکل دارد، و آن این است که نمایش گلدبرگ THE View نام دارد که بر روی “The” تاکید دارد.

او گفت: «مشکل در آمریکا همین است. “یک نظر واقعی وجود دارد و بقیه می توانند در گوشه ای بنشینند.”

وی خاطرنشان کرد: افراد سفیدپوست و سیاه پوست اغلب می توانند نظرات متفاوتی داشته باشند که قابل درک است. یکی از مواردی که او به آن اشاره کرد، زمانی بود که گلدبرگ از مایکل ویک کوارتربک NFL دفاع کرد که به دلیل بازی در رینگ مبارزه با سگ ها از فوتبال محروم شد. گلدبرگ در آن زمان از ویک دفاع کرد و میراث جنوبی و تربیت فرهنگی او را مسئول عادی سازی چنین رفتارهایی دانست. در آن زمان افراد زیادی در گوشه ویک نبودند.

ماهر اذعان کرد: “من با او موافق نیستم، اما ما در دو دنیای متفاوت بزرگ شدیم.” جواب این نیست که آنها را در گوشه ای بنشینید». او افزود که درخواست ABC مبنی بر استفاده گلدبرگ از تعلیق خود برای “تعمل و یادگیری” “بسیار توهین آمیز است.” او گفت که هیچ «تأثیری» از سخنان او وجود ندارد. «نئونازی‌هایی وجود ندارند که منتظر چراغ سبز یک خانم روشن باشند منظره

کاترین مانگو وارد، سردبیر مجله Reason و یکی از مجریان پادکست The Reason Roundtable، به نظر می رسد که با ماهر موافق است. او گفت: «نباید همه چیز برای همه باشد. “این به نام “حقایق” نیست.

یوهان هاری، نویسنده کتاب Focus Stolen: Why You Can’t Pay Attention – And How To Think Deeply Again نیز فرهنگ لغو را محکوم کرد. وقتی حق با ماست، به آزادی بیان نیاز نداریم. وقتی اشتباه می کنیم به آن نیاز داریم.»

شما می توانید کلیپ کامل این بحث را در بالا تماشا کنید و قسمت های جدید آن را مشاهده کنید زمان واقعی با بیل ماهر جمعه شب ها ساعت ۱۰:۰۰ شب EST.

مایکل یک علاقه مند به موسیقی و تلویزیون است که مشتاق بسیاری از چیزهایی است که کاملاً خسته کننده نیستند. می توانید او را در توییتر دنبال کنید – @Tweetskoor

جریان زمان واقعی با بیل ماهر در HBO Maxرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر