بیل ماهر سیاست های چپ برای تغییر دموکرات ها را در «زمان واقعی» HBO به سخره گرفت.دیشب ساعت زمان واقعی با بیل ماهرمجری شبکه HBO، قسمت New Rule را به تمسخر چپ‌هایی گذراند که سیاست‌های تنهایی خود را اغلب شبیه به شوخی واقعی می‌دانستند. این پس از آن صورت می گیرد که ماهر هفته گذشته به دلیل موضعش در مورد یادگیری مقابله با همه گیری کووید-۱۹ مورد انتقاد قرار گرفت.

ماهر اخیراً پیشنهاد کرده است که فاکس نیوز باید نامزد دموکرات ها برای ریاست جمهوری باشد که منتقدان می گویند تغییر کرده است. گفت: نه. “من هنوز مجرد هستم، من آزادم که میتونم سیگار بکشم.” این کمدین ۶۶ ساله افزود: «من عیب های زیادی دارم، اما نمی توانید مرا به پختگی متهم کنید.

ماهر گفت: «بیایید مستقیماً به این موضوع نگاه کنیم. “من کسی نیستم که تغییر کردم، بلکه چپ هستم. یک گروه بزرگ روانی رفته اند و من حاضرم با آنها تماس بگیرم.

ماهر معتقد است که تمایل او به گفتن همین حرف به هیچ وجه نباید او را به یک قهرمان جمهوری خواه تبدیل کند. لیز چنی، نماینده کنگره، با اذعان به اینکه انتخابات ۲۰۲۰ توسط جو بایدن “دزدیده نشده” گفت که جمهوری خواهان “عمیقاً اختلاف نظر دارند” و “پذیرش حقیقت یک بیانیه جسورانه است.”

منتقدان مدت‌هاست که از اینکه ماهر چپ یا راست را مسخره نمی‌کرد، ابراز تاسف می‌کردند. ماهر پاسخ داد: “بله، زیرا آنها چیز زیادی به من ندادند تا با آنها کار کنم. نذری که بستم مسخره بود.

ماهدر نسبت به این واقعیت که احزاب FDRE و JFK وابستگی حزبی خود را به Lol و WTF تغییر داده اند، خود را بی گناه اعتراف کرده است. خنثی.

ماهر درباره سیاستمداران فعال اظهار تاسف کرد: «باید با همه چیز به خود خنجر بزنی». “به همین دلیل است که بسیاری از آنها با سیاست های covide انگیزه دارند. آنها قبلاً از قانون خسته شده اند.

اما دموکرات‌ها در حال تبدیل شدن به پارانوئید هستند، قوانینی وضع می‌کنند… مطمئن می‌شوند که هیچ چیز بدی دوباره اتفاق نمی‌افتد.» او می گوید این یک هدف غیرواقعی است. “این همه چیز را با هم جمع می کند.”

او گفت: «دموکرات ها موافق نیستند که همه مشکلات قابل حل است. دموکرات ها نباید فکر کنند که رأی دهندگان رویای شتابزدگی را در سر می پرورانند.

می توانید ویدیوی بالا را تماشا کنید و قسمت های جدید را دریافت کنید. زمان واقعی با بیل ماهر جمعه شب ها ساعت ۱۰ شب ۰۰ شب به وقت شرقی در HBO.

مایکل یک آشغال موسیقی و تلویزیون است که عاشق کامل ترین و خسته کننده ترین چیزهاست. می توانید او را در توییتر دنبال کنید: @Tweetskor

جریان زمان واقعی با بیل ماهر در HBO Maxرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر