بیل ماهر می گوید برای کاهش محدودیت ها و زندگی با Covidy-19 باید در “زمان واقعی” HBO زندگی کنیم.دیشب ساعت زمان واقعی با بیل ماهرمجری HBO برای اولین بار از نوامبر پخش می شود تا قسمت ۲۰ این برنامه آغاز شود. او در اولین تک آهنگ خود به مخاطبان استودیو گفت: دیدن دوباره ماسک های زیبا بسیار عالی است.

بسیاری از این کارها برای بحث در مورد اپیدمی مداوم COVID-19 و خستگی که بسیاری در نتیجه آن تجربه می‌کنند انجام شد. مهمانان ماهر و پنل به رویدادهای فینال ۱۹ نوامبر نگاه می کنند، از جمله تنوع مورد انتظار Omicron.

بری وایس نویسنده/روزنامه نگار و ریچی تورس، نماینده کنگره نیویورک، برای بحث در مورد موضوع داغ به یکدیگر پیوستند.

ماهر: «یک تجدید حیات در جهان وجود دارد. ما باید با ویروس زندگی کنیم. نابود نخواهد شد.»

ویسی افزود: فکر می کنم کم کم داریم به حالت عادی برمی گردیم. اما او گفت: «ما به حالت عادی برنگشتیم. و این بار خیلی خنده دار است.

ویس از اینکه بسیاری از آشنایانش می‌ترسیدند درباره ماسک‌ها یا واکسن‌ها اظهار نظر کنند، ابراز تاسف کرد. او به من گفت: «در این مرحله، مثل یک بوروکراسی است.

ماهر خاطرنشان کرد که فلوریدا ارتعاش بسیار متفاوتی با سایر ایالت ها دارد، به ویژه سواحل، که در آنها هیچ محدودیتی اعمال نمی شود. تورس با یادآوری اینکه اولین مراحل اپیدمی غم انگیز بود، این ایده را پس زد و در نتیجه اتاق های اورژانس، گورهای دسته جمعی و مردم از ایالت نیویورک گریختند. من این ایده را قبول ندارم که پاسخ بدتر از بیماری است.»

ما همچنین می دانیم که ماهر در حال حاضر شما را از دریافت واکسن منع نمی کند. مانع از انتقال آن نمی شود. وقتی آن را پیدا کردی از مردن جلوگیری می کند. این یک تفاوت بزرگ است و او استدلال می کند که ما برای محافظت از افراد دیگر به واکسن نیاز داریم. او از شما محافظت خواهد کرد، پس فقط برای شماست.»

ویس موافقت کرد: “نکته آخر این است که اگر تصمیم بگیریم واکسینه نشویم، دنیا را برای آن افراد احمق (واکسینه نشده) متوقف نخواهیم کرد.”

سپس این پانل بر جنایت رو به رشد در ایالات متحده متمرکز شد. تورس اشاره کرد که تکثیر اسلحه عامل اصلی جنایت است، اما ماهر گفت: “اسلحه همیشه وجود داشته است.”

ماهر با اشاره به اینکه وکلای مترقی در سراسر کشور محدودیت های قانونی خاصی را کاهش داده اند، افزود: آنها به جای کمک، بر معضل جرم افزوده اند.

ویس در مورد تغییر اخیر در موضع خود در قبال جنایت علیه شهردار سانفرانسیسکو لندن صحبت کرد که به نظر او نشانه ای دلگرم کننده بود. تورس مخالفت کرد. او گفت: «انتقاد انتقادی بیشتر مؤدبانه است تا منصفانه،» و افزود که اسلحه های بیشتری در جاده ها جنایات بیشتری را مرتکب می شوند.

می توانید بخش بحث پانل را در بالا مشاهده کنید.

مایکل یک آشغال موسیقی و تلویزیون است که عاشق کامل ترین و خسته کننده ترین چیزهاست. می توانید او را در توییتر دنبال کنید: @Tweetskor

جریان زمان واقعی با بیل ماهر در HBO Maxرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر