بیل مدلی به یاد می آورد که الویس پریسلی به او قرص پیشنهاد می کرد


بیل مدلی، خواننده گروه برادران راست، می گوید که الویس پریسلی زمانی که در سال ۱۹۶۹ در همان هتل لاس وگاس در حال اجرای برنامه بودند، یک کوکتل قرص به او پیشنهاد داد.

تالار مشاهیر راک اند رول – معروف به آهنگ هایی از جمله “You’ve Lost That Lovin ‘Feelin'” و “Unchained Melody” – ادعا کرد که طناز “Hound Dog” یک بار در حالی که آنها در حال معاشرت بودند ظرفی از داروهای تجویزی را بیرون آورد. در رختکن پریسلی

“[Presley] از من پرسید که آیا می‌خواهم یا خیر و من گفتم: “نه، نه، من به اندازه کافی برای استریت بودن مشکل دارم.”

میدلی افزود که پریسلی که اعتیادش به قرص‌ها سال‌ها پس از مرگش بر اثر نارسایی قلبی در سن ۴۲ سالگی در سال ۱۹۷۷ آشکار شد، فکر نمی‌کرد که او مشکلی با مواد مخدر داشته باشد.

«حتی وقتی از من پرسید [if I wanted any] و من گفتم نه، او گفت: “بیل، من واقعاً می دانم که اینجا چه کار می کنم.” خواننده ۸۱ ساله گفت.

فکر نمی‌کنم او احساس کند که معتاد به مواد مخدر است یا مشکلی دارد یا هر چیز دیگری، اما کسی باید به او نه می‌گفت.

خواننده “(من داشتم) زمان زندگی من” زمانی که هر دو در تابستان ۱۹۶۹ در هتل بین المللی اجرا می کردند با پریسلی دوست صمیمی شد.

Medley همچنین ادعا کرد که دوستان نزدیک پریسلی، که “مافیای ممفیس” نامیده می شوند، “بچه های بسیار خوبی بودند، اما آنها واقعا حرفی برای گفتن نداشتند” در تلاش برای کمک به پادشاه راک اند رول.

میدلی با ادعای اینکه مدیر پریسلی، سرهنگ تام پارکر، مردم را دور می‌کرد و شاید الویس را متقاعد می‌کرد که به همه اینها نیاز ندارد، گفت: «نه» کلمه خوبی برای استفاده بود.

بابی هتفیلد و بیل مدلی
Medley در سال ۱۹۶۳ The Righteous Brothers را با بابی هتفیلد (سمت چپ) تشکیل داد.
ردفرنز

Medley که The Righteous Brothers را به همراه بابی هتفیلد فقید تشکیل داد، همچنان در حال اجرای باکی هرد است و اواخر این ماه در منطقه سه ایالتی خواهد بود.

او اعتراف کرد: با وجود اینکه باید به آن توجه زیادی داشته باشم و باید بسیار مراقب آن باشم، این گلو به من برکت داده شده است، انجام این آهنگ ها فقط آسان نیست. من باید هر کاری که از دستم بر می آید انجام دهم تا جلوی این صدا بمانم.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر