تازه وارد و بازی جادویی روز ریاکاری ماسک تایید اضافی جهنم باید برای بچه ها تمام شود.


به یاد داشته باشید که کودکان کالیفرنیا ملزم به پوشیدن ماسک در تمام طول روز در مدارس هستند و کالیفرنیا ماسک های خانگی خود را تا فوریه تمدید کرده است. آری هافمن مجری رادیو توییت کردبا انتشار تصویری از گاوین نیوسام فرماندار کالیفرنیا نقابدار در بازی خانگی لس آنجلس رامز مقابل مجیک جانسون در روز یکشنبه.

نیوزوم با ریاکاری کووید غریبه نیست – سفر او به خشکشویی فرانسوی را به خاطر دارید؟ – اما مانند بسیاری از سیاستمداران، به نظر می رسد هیچ شرمی وجود ندارد. بنابراین ما یک AOC بدون ماسک داریم که با ملکه ها در فلوریدا می رقصد، نانسی پلوسی موهایش را وقتی که مغازه ها بسته هستند آرایش می کند، و وقتی بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا در قفل است، مهمانی می گیرند.

قوانین برای افراد کوچک است.

این بار به معنای واقعی کلمه مقامات به طرز وحشیانه ای کودکان را مجبور به استفاده از ماسک به مدت شش تا هشت ساعت در روز، بدون توجه به عواقب کوتاه مدت یا بلندمدت آن کردند. والدینی که در مورد ماسک ابراز نگرانی می کنند نادیده گرفته شده اند یا حتی بدتر گفته شده است که “می خواهند مردم بمیرند”، که نادیده گرفتن عمدی از حقایق علمی است.

این احمقانه است که یک کودک در طول روز ماسک بزند. اولاً، بیشتر کودکان ماسک می پوشند که کنترل کمی برای کنترل طولانی مدت آن شناخته شده است. اما این ربطی به این واقعیت ندارد که این کودکان تا این حد در برابر کوکائین آسیب پذیر هستند.

زنی در شهر نیویورک ماسک زده است.
CDC می گوید ماسک های پارچه ای نسبت به کاشت حلزون کمتر از ماسک ها و ماسک ها موثر هستند.
آنتونی بهار / سیپ آمریکا

جنون در سطح ملی

در ژانویه، قاضی دادگاه عالی نیویورک، توماس رادارمرا، حکم داد که این صلاحیت «غیرقانونی» است. اداره ایالتی و بوروکراسی دولتی فوراً برای اعتراض به این تصمیم تشکیل جلسه دادند و به مدارس دستور دادند که این حکم را نادیده بگیرند. در حالی که بسیاری از مدارس اعلام کرده اند که ماسک یک گزینه است، او گفت مدارس دیگر، تحت رهبری وزارت آموزش و پرورش، همچنان دستور ماسک را اعمال خواهند کرد.

در نواحی مدرسه ریورساید و منهاست، دانش‌آموزان در سن مدرسه که یونیفورم مدرسه نمی‌پوشیدند، به سرعت از بقیه کلاس‌ها جدا شدند و والدین را وادار کرد که مدارس را ترک کنند تا فرزندانشان به آموزش دسترسی برابر داشته باشند.

حوادث مشابهی در سایر نقاط کشور نیز در حال وقوع است.

دانش آموزان دبستان Montura Ave شخصاً در لس آنجلس، کالیفرنیا شرکت می کنند.
مقامات دولتی که به نظر نمی رسد ماسک زده باشند، همچنان به دانش آموزان دستور می دهند که در طول روز مدرسه از ماسک استفاده کنند.
خبرگزاری شین هوا توسط گتی ایماژ

در ویرجینیا، چندین ناحیه مدرسه با دستور جایگزین ماسک فرماندار گلن یانگکین مخالفت کرده و در حال شناسایی کودکان نقابدار هستند. این تصمیمات نه تنها تداوم حیاتی کودکان مدرسه ای را مختل می کند، بلکه شواهد روشنی از تبعیض ارائه می دهد.

موضوع ضد علم در شهرستان لس آنجلس ادامه دارد. اکنون دانش آموزان ملزم به استفاده از ماسک بینی هستند. در حالی که فساد در اینجا رو به کاهش است، روز به روز جدی تر می شود.

در پنسیلوانیا، والدینی که از انتخاب والدین دفاع می‌کنند، علناً تحقیر می‌شوند. ریچارد رابینسون، یکی از اعضای هیئت مدیره هیئت مدرسه یورک، آن والدین را به جای اینکه به نگرانی هایشان فکر کنند، «منزجر کننده و نفرت انگیز» توصیف کرد. این نوع اقدامات تنها این ترس را تشدید می کند که مقامات دولتی به جای خدمت به مردم بر مردم حکومت کنند.

این شامل اعلامیه هایی در اعتراض به استفاده از ماسک برای جلوگیری از انتشار ویروس وبا است.
والدینی که در برابر وسوسه استفاده از ماسک برای فرزندان خود مقاومت می کنند، به شدت با آنها مخالفت می کنند و حتی تحقیر می شوند.
رویترز

آیا شما به علم گوش می دهید؟

سلامت کلی کودکان خردسال به شدت تحت تأثیر رشد شناختی و تعامل اجتماعی قرار گرفته است. گفته شده است که پوشیدن ماسک یک “مشکل بهداشتی مهم” در طول همه گیری نیست. با این حال، بسیاری از مطالعات بررسی شده وجود دارد که تفاوت های آنها را جویا می شود.

کی تمام می شود؟ چقدر تحقیقات علمی برای بازگرداندن مدارس به مسیر اصلی لازم است؟ قبل از اینکه مقامات در نهایت آنها را متقاعد کنند، مسائل چقدر باید پایین باشد؟ و والدین فقط می گویند: “بسه!” قبل از اینکه متوجه شوید، ریاکاری بزدلانه زیادی مانند یک لبخند تازه وارد در رسانه های اجتماعی است.

برای مدت طولانی، بسیاری از ترس تسلیم شده اند و این زمانی است که ما چشمان خود را باز کنیم و نفس عمیقی بکشیم.

نیکلاس جردنو استاد تمام وقت علوم سیاسی، میزبان پادکست گزارش PAS و رهبر سابق طرح مدیریت بلایا است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر