تام بردی پس از ۲۲ فصل افسانه ای رسما بازنشسته شد


خوب – اکنون رسمی است.

بعد از ۲۲ فصل، سه جایزه MVP و هفت حلقه سوپربول با پاتریوتز و بوکانیرز، تام برادی صبح سه شنبه رسما اعلام بازنشستگی کرد.

بردی: “من همیشه بر این باور بودم که ورزش فوتبال یک پیشنهاد همه جانبه است – اگر تعهد ۱۰۰% رقابتی وجود نداشته باشد، موفق نخواهید شد و موفقیت چیزی است که من در بازی ما بسیار دوست دارم.” در یک پست اینستاگرامی نوشت. هر روز یک چالش فیزیکی، ذهنی و عاطفی وجود دارد که به من امکان می دهد بالاترین پتانسیل خود را به حداکثر برسانم. و من تمام تلاشم را در این ۲۲ سال گذشته انجام داده ام. هیچ میانبری برای موفقیت در زمین یا زندگی وجود ندارد.

تام بردی پس از باخت به رامز در آخرین بازی خود از زمین خارج می شود.
تام بردی پس از باخت به رامز در آخرین بازی خود از زمین خارج می شود.
گتی ایماژ
تام بردی رسماً در فوریه بازنشسته شد.  1، 2022
تام بردی رسماً در فوریه بازنشسته شد. ۱، ۲۰۲۲
گتی ایماژ

نوشتن این برای من دشوار است، اما اینجاست: من دیگر آن تعهد رقابتی را انجام نمی دهم. من عاشق حرفه خود در NFL بودم و اکنون زمان آن است که وقت و انرژی خود را روی چیزهای دیگری متمرکز کنم که به توجه من نیاز دارند.

گزارش‌ها حاکی از این بود که بردی تمام آخر هفته را بازنشسته می‌کند، و در حالی که او ابتدا آن را تکذیب می‌کرد، برادی اکنون رسماً بازی را ترک می‌کند و می‌توان گفت بهترین بازی در تاریخ است.

بردی به عنوان نوزدهمین انتخاب کلی در درفت NFL سال ۲۰۰۰، بهترین دزدی تمام دوران، به عنوان نوزدهمین انتخاب شد و به سرعت شروع به کار QB برای Patriots کرد. در فصل دوم خود، او به نیوانگلند برای اولین بار از شش قهرمانی سوپربول کمک کرد و در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ دوباره قهرمان شد.

در ۱۸ فصل کامل خود به عنوان شروع کننده میهن پرستان، او تنها یک بار در کمتر از ۱۰ بازی پیروز شد (نه بازی، در سال ۲۰۰۲) و به ۱۴ بازی Pro Bowls رسید. او در سال ۲۰۰۷ به عنوان MVP لیگ انتخاب شد – یک فصل تاریخی که ۴۸۰۶ یارد پاس و ۵۰ تاچ داون را ثبت کرد – و همچنین در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۷.

تام بردی با میهن پرستان در سال 2015
تام بردی با میهن پرستان در سال ۲۰۱۵
گتی ایماژ

پس از فصل ۲۰۱۹، بردی اعلام کرد که به پاتریوتز بازنخواهد گشت و قراردادی دو ساله به ارزش ۵۰ میلیون دلار برای پیوستن به تیم تامپا بی باکانیرز امضا کرد. بردی در اولین فصل خود در فلوریدا جنوبی، هفتمین سوپربول خود را با شکست دادن پاتریک ماهومز و کانزاس سیتی چیفز برد.

او یکی از بهترین فصول آماری خود را در آخرین سال حضورش در لیگ سپری کرد، پرتابی به مسافت ۵۳۱۶ یارد (یک بالاترین سطح حرفه ای) و ۴۳ تاچ داون در سال ۲۰۲۱. با وجود این، باکس در راند تقسیمی توسط رامز باند سوپربول شکست خورد. بازگشت خشمگینانه در نیمه دوم

بردی قبلاً اشاره کرده بود که تا ۵۰ سالگی بازی خواهد کرد، اما اعلام کرد که در ۴۴ سالگی کفش هایش را آویزان خواهد کرد. و همچنین پسر جک با دوست دختر سابقش بریجت مونیهان.

بردی در یادداشت دوران بازنشستگی خود از هم تیمی هایش، طرفداران باکس، خانواده گلیزر (که مالک تیم هستند)، مدیر کل جیسون لیخت و سرمربی تیم بروس آریان تشکر کرد. او با کنجکاوی هر یک از اعضای پاتریوتز را در یادداشت بازنشستگی خود حذف کرد، حتی اگر بیشتر دوران حرفه ای خود را در نیوانگلند بازی کرد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر