تایرس ماکسی ۷۶رز را مدیریت می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید رپتورز را شکست می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ورزشی ۱ می رسد


فیلادلفیا – دنبال کنندگان تایریز ماکسی سیکسرز فریاد می زنند “ماکسی! ماکسی! ماکسی!” پس اجتناب کرده اند هر ورزشی – را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دوران جوانی اش، او غرق خوب ارزش خوب فصل بود.

حتی ستاره ۷۶ ساله ورزشی توپ را به جایگاه برد – خوب هوادار همراه خود ۲ کف دست.

برای مکس همه عامل خوشایند پیش سر خورد.

ماکسی در کوارتر سوم ۳۸ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۱ پاس گل به کف دست آورد به همان اندازه فیلادلفیا شنبه عصر همراه خود نتیجه ۱۳۱ بر ۱۱۱ تورنتو را شکست دهد.

“در نظر گرفته شده می کنم تنها چیزی کدام ممکن است می توانم به خاطر بسپارم به دست آورد شدن است.

فیلی خیلی مسائل را به خاطر می آورد.

جیمز هاردون در اولین ورزشی شخصی در مقدماتی کنوانسیون شرق مقابل سیکسر ۲۲ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۴ پاس گل به کف دست آورد. جوئل ایمبید، قهرمان NBA، ۱۹ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۵ پاس گل به کف دست آورد. آنها همراه خود هم تنها ۱۱ گلوله اجتناب کرده اند ۳۲ گلوله روی پایین را ساختند.

تایر ماکسی که 38 امتیاز به دست آورد، فرد وانویل را با نتیجه 76-13 131-111 رپتور شلیک کرد.
تایر ماکسی کدام ممکن است ۳۸ امتیاز به کف دست آورد، شخص وانویل را همراه خود نتیجه ۷۶-۱۳ ۱۳۱-۱۱۱ رپتور شلیک کرد.
گتی ایماژ

برای اولین بار اجتناب کرده اند سال ۲۰۰۱، توبیاس هریس ۲۶ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶ ریباند به کف دست آورد.

آنها روز دوشنبه میزبان ورزشی ۲ هستند.

مهم ماکسی بود. ماکسی ۲۱ ساله جوانترین سیکسری است کدام ممکن است حداقل ۳۰ امتیاز کسب کرده است.

هاردون ذکر شد: “من می خواهم انبساط را دیدم.” او را دیده‌ام کدام ممکن است او را بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرین می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سال قبلی دقیقه ثابتی در پس‌فصل نداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید موقعیت مهمی در لیگ قهرمانان داشت.

ماکسی در سومین ورزشی خونسرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود اعتقاد به نفس حرکت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اواخر ۳۲ فوتی همراه خود اختلاف ۲۰ امتیازی پیش سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم تیمی هایش را به نیمکت فرستاد. رپتورز مات را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعجب شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ پاسخی برای او نداشت: مکس ۷ پاس اجتناب کرده اند ۸ پاس را انجام داد، هر ۲ ۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ ضربه آزاد در ۱۲ دقیقه.

وای!

دکتر ریورز معلم می گوید: «او ساده همراه خود اضطراب ورزشی نمی شود. عامل زیادی {وجود ندارد} کدام ممکن است او را عصبانی تنبل.

جیمز هاردون که 22 امتیاز به دست آورد، با یک تاچ داون 76 یاردی توسط گری ترنت جونیور، امتیاز را بسته بود.
جیمز هاردون کدام ممکن است ۲۲ امتیاز به کف دست آورد، همراه خود خوب تاچ داون ۷۶ یاردی توسط گری ترنت جونیور، امتیاز را بسته بود.
گتی ایماژ

پاسکال ۲۴ امتیاز برای رپتورز به کف دست آورد کدام ممکن است برای اسکات بارنز تازه وارد {به دلیل} آسیب دیدگی مچ پا عصر غم انگیزی بود. اوجی آنونوبی ۲۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخص وانویلیت ۱۸ گل زد.

او می‌گوید: «ما عوامل قوت او را شناخته شده به عنوان خوب گروه برآورده نکردیم.

سیکس در ۲۴ دقیقه اول مدیریت را به کف دست گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماکسی همراه خود پیروزی ۳-۱ در سومین فصل متوالی پا روی بنزین گذاشت.

Maxi، خوب بسته قدرتی ۶ فوتی ۲ در خارج اجتناب کرده اند کنتاکی در کل فصل دوم فصل، آغاز فوری را همراه خود تعدادی از ۳s را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰ امتیاز فوری مدیریت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به Chisers شیوع ۲ رقمی داد.

سیکسرز گروه امبیید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هاردن هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدون در نظر گرفتن می الگو، به شطرنج بروید. با این حال ماکسی به ۷۶ers امتیاز غول پیکر ۲ ۳/۴ داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانست متنوع بن سایمون تاجر شود.

ماکسی شناخته شده به عنوان خوب انتخاب قابل ضمانت برای امتیاز دهی به نظر می رسد شد – ۱۸.۷ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۸٪ در ۳s پس اجتناب کرده اند خوب آرامش ستاره – را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدف Tipoff در تورنتو بود. او در نیمه اول ۶ ورزشی با بیرون شکست فصل قبلی مقابل آتلانتا، ۶ پاس اجتناب کرده اند ۱۰ پاس گل داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۵ امتیاز به کف دست آورد.

آه، مطمئنا. سریال آتلانتا هاکس همچنان در صدر فیل این هفته قرار دارد، همراه خود بوی سه باخت خانگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رتبه اول {در این} فصل.

رپتورها در سومین ۱۱ اینچ بودند با این حال هاردن – ضرب الاجل تجاری جسورانه برای این زمان ها – ۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان را به ناخوشایند سپردند.

سپس هاردون بالکن را همراه خود ۲ کف دست اجتناب کرده اند وسط جیب دادگاه بلند کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکسی را در جاری پرواز همراه خود سرعت بیش از حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مکان معکوس گرفت. سیکسرز به مدیریت ۱۸ نفر آرزو کرد نوک فصل تورنتو شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه فیلیپس از نزدیک رام نشده شد.

در یک واحد آرامش فوری، چیزرها ۲۹ بر ۱۰ رپتورز را شکست دادند.

“او درحال دویدن است. باید به او جایزه بدهید.» او در مدت زمان کوتاهی می دوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما این شانس را داشتیم کدام ممکن است اجتناب کرده اند این سوئیچ استفاده کنیم.

در اواخر نیمه اول، رپرها همراه خود مشکل قابل توجه گذراندن شدند. پس اجتناب کرده اند {ضرب و شتم} بارنز در یک واحد ماشین، ایمبید همراه خود خوب پرچم . بارنز ۱ از دو ضربه آزاد را انجام داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رپتورز گل را به ۴۸-۴۲ اجتناب کرده اند کف دست داد.

اجتناب کرده اند طرف تولید دیگری Embiid سریع به خواننده های رپ تیز کردن. او سطل را دلفریب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانویل (کدام ممکن است مرتکب تخلف چهارم شد) را مجبور کرد به همان اندازه تخلف سوم را انجام دهد. Embid اختلاف سه امتیازی شخصی را به ۵۷-۴۲ تنظیم داد.

ماکسی آن را اجتناب کرده اند آنجا گرفت.

امبید: «او در تمام فصل این کار را انجام داده است. “ساده خوب ورزشی موجود است. ما باید ۳ بار تولید دیگری انجام دهیم.