رژیم لاغری سریع

تبلت‌های Amazon Fire HD 10 همراه خود کمترین قیمت در جاری حاضر به کالا می‌رسنداگر تبلت Amazon Fire HD 10 را می خواهید با این حال نیازی ندارید برای تبلت ۱۶۰ دلار بپردازید، این خبر عالی است. آمازون قیمت تبلت پرچمدار شخصی را اجتناب کرده اند ۱۶۰ دلار به ۹۹ دلار کاهش داده است – کمترین کاهش یافته است تاکنون را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها برای دومین بار در شش ماه قبلی.

این قیمت کاهش یافته یکی اجتناب کرده اند بهتر از هایی است کدام ممکن است آمازون ممکن است در گذشته تاریخی فعلی حاضر دهد. ممکن است ۹ تنها عالی تبلت همراه خود مانیتور لمسی HD 10.1 اینچی، اما علاوه بر این خوانایی ۱۰۸۰p HD 224 ppi (پیکسل AKA در هر اینچ) اکتسابی می کنید. دلیل این است که تکنیک است کدام ممکن است اجتناب کرده اند تذکر منتشر شده جریانی، بهتر از ها را اجتناب کرده اند تمام دنیا اکتسابی خواهید کرد. عروسی کنید هر دو همراه خود Ultimate یکپارچه دهید هر دو بتمن همراه خود Liberty Pro 3 Buds هنگامی کدام ممکن است رفتن کار می روید هر دو روزی کدام ممکن است در قله ۳۵۰۰۰ فوتی در هوا هستید.

این تبلت جدا از رزولوشن بالای مانیتور، قابلیت های بیشتری را نیز در زیر کاپوت شخصی دارد. مدل زودتر Fire Tablet دارای ۱ گیگابایت رم هر دو ۲ گیگابایت رم بود – را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان می توانید این انتخاب های رم را در Fire 7 و هشت اکتسابی کنید. با این حال وقتی سعی می کنید آن را انجام دهید هر دو بیش اجتناب کرده اند حد انجام می دهید، اکثریت اینها زور ممکن است باعث تاخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیازات تولید دیگری شود.

تبلت فایروال HD 10 برای مصارف با کیفیت حرفه ای طراحی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای ۳ گیگابایت رم به در کنار درایو حافظه ۳۲ هر دو ۶۴ گیگابایتی است. علاوه بر این عالی پردازنده هشت هسته ای ۲.۰ گیگاهرتزی برای ورزشی فوری در حین انجام ورزشی های سلول مورد کنجکاوی شخصی اکتسابی می کنید. قابل مقایسه با سایر تبلت‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسرعموهای Chromebook، می‌توانید هر سند مهمی اجتناب کرده اند جمله عکس‌ها را در Cloud Drive ذخیره کنید.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر اهل گرفتن هستید (هر دو نوجوانی کدام ممکن است {دوست دارد} عکس‌های احمقانه بگیرد)، تبلت دارای دوربین جلوی ۲ مگاپیکسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوربین ۵ مگاپیکسلی است. به این انجمن، می توانید بروزترین tp-date عکسها را بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را برای ذخیره سازی سرراست در حساب Amazon Photos شخصی آپلود کنید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر درگیر عمر باتری هستید، باید بدانید کدام ممکن است آمازون باعث شده باتری به همان اندازه ۱۲ ساعت دوام بیاورد. به معنای واقعی کلمه هستند، عمر باتری فوق العاده مقاوم است، به همین دلیل می توانید بسته ای بسازید به همان اندازه در کل روز شناخته شده به عنوان دفتر شخصی اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید.

نحوه کسب تبلت Amazon Fire HD 10

برای تهیه این تبلت تنها همراه خود ۹۹ دلار به آمازون بروید. کالا بخشی اجتناب کرده اند ابتکار روز پایین است، به همین دلیل ما پیش بینی داریم این هماهنگی به مدت ۲ روز یکپارچه یابد. در آن مرحله، ممکن است باید سریعا اقدام کنید به همان اندازه در سمت ایمن باشید. {هیچ کس} نمی شود پایان یابد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بداند کدام ممکن است کالا به طور ناگهانی به بالا رسید!