تجلیل از ۱۸ روستای نمونه در میانه آستارا مردم نیازی به سپردن افراد تنبل ندارند


مرحبا با انتقاد از عدم اقدام برخی دستگاه های اجرایی در شهرستان گفت: اعتبارات قابل توجهی برای برخی روستاها از محل اعتبارات در اختیار نماینده دریافت کرده ایم که به عنوان مثال اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آستارا کارهایی را انجام داده است. در برخی مناطق این امر قابل قبول نیست. مردم نیازی ندارند افراد تنبل را به کار بگیرند.

مراسم تجلیل از دهیاران شهرستان مرزی بندر آستارا به مناسبت روز شهرداری و دهیاری در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان ویژه پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا برگزار شد.

فرماندار آستارا در این دیدار روز روستائیان را بهانه ای برای قدردانی از زحمات زحمتکشان روستایی دانست و اظهار داشت: وظیفه روستائیان کشف مشکلات مردم در روستاها، نظارت و تصویب شورا است. خدمات و اجرای برنامه های دولتی.

عنایت رضایی پور با اشاره به وظیفه و تعهد سنگین روستائیان در روستاها تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی وسعت خدمت به هر روستایی رسیده و حفظ و تداوم این سرمایه بر عهده اهالی روستا است. .

رضایی پور با تاکید بر لزوم شنیدن مطالبات روستاییان گفت: روستاییان موظف به پیگیری جدی این مطالبات هستند و انتظار داریم روستائیان به وظایف محوله در روستاها به طور کامل عمل کنند.

وی بیان کرد: امروز آرامش در مدیریت شهری آستارا و روستاها با درایت هیئت حاکمه و مسئولان حاکم است و این مرهون تلاش همه عزیزان است.

نماینده عالی دولت در آستارا با اشاره به توجه جدی ادارات به میز خدمت جهادی تصریح کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید نسبت به انجام تعهدات و پیگیری مشکلات مردم در خدمت رسانی پاسخگو باشند. همه این مسائل را از میزها، مدیران و مدیران با جدیت پیگیری خواهم کرد. دستگاه های اجرایی مسئول تشخیص میز خدمات دهیاری ها هستند.

انتقاد نماینده آستارا از اداره راه این شهرستان; مردم بوروکرات های تنبل را نمی خواهند

نماینده مردم آستارا در مجلس نیز در این مراسم با اشاره به قطع خدمات رسانی به مردم برخی روستاها گفت: در سال های گذشته کشورمان محاصره های ظالمانه زیادی را تجربه کرده است اما تدبیر و مدیریت مسئولان ، پایداری، ایستادگی و جایگاه کشور دشمن در برابر اهداف کور، او نرسیده و قرار نیست برسد، تمام تلاش ما بر این است که مردم عزیز را به جایگاه و جایگاه خود برسانیم.

غلامرضا مرحبا با اشاره به حاشیه سازی کاذب برخی افراد تنگ نظر برای خدمت به خود، گفت: وظیفه مأموران ما خدمت به کشور است اما نباید نتایج ساختگی بدهند و مشکلات مردم عزیز را حل کنند. برخی از شهر به نام خود.

مرحبا با انتقاد از عدم اقدام برخی دستگاه های اجرایی در شهرستان گفت: اعتبارات قابل توجهی برای برخی روستاها از محل اعتبارات در اختیار نماینده دریافت کرده ایم که به عنوان مثال اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آستارا کارهایی را انجام داده است. در برخی مناطق این امر قابل قبول نیست. مردم نیازی به تنبلی ندارند، چرا آسفالت راه های روستایی اینقدر طول می کشد؟

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به رایزنی های مکرر برای دریافت اعتبار دهیاری ها در بخش مرکزی و لوندویل شهرستان، گفت: برای دهیاری ها در دو فاز یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دریافت کردیم. این شهرستان در مرحله سوم تا پایان تابستان حدود ۷۰۰ میلیون تومان به دهیاری ها، مرکز آستارا و لوندویل اختصاص می دهد که در مجموع ۲.۵ میلیارد تومان وام می دهد. روستاییان عزیز برای رفع مشکلات مردم شریف روستاها.

به این مناسبت از ۱۸ نفر از اهالی روستای بخش مرکزی آستارا با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید