تحلیل رهبر معظم انقلاب فصل سخنرانی است


نماینده ولی فقیه گیلان همواره حرکت مردم ایران را در راستای آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری عنوان می کرد: «تحلیل رهبر معظم انقلاب فصل صحبت ماست خط قرمز. “

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت الله رسول فلاحتی امروز در خطبه نماز جمعه راش، همگان را به تقوای الهی و پرهیز از گناهان توصیه کرد و روز شنبه میلاد امام رضا(ع) را تبریک گفت: با ۵۵ سال عمر پر برکت و روشن فکران همیشه ارادت خود را به امام زمان نشان می دهند.
وی با اشاره به تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی در ۲۱ خرداد ۱۳۵۹ به دستور امام راحل، افزود: انقلاب عالی فرهنگی مورد توجه ویژه قرار خواهد گرفت.
امام جمعه کشور با اشاره به سخنان ۸۰ دقیقه ای مقام معظم رهبری در مراسم ۱۴ خرداد گفت: اشاره مقام معظم رهبری به انقلاب ۳۷ عنوان موضوعی داشت و بیشتر فرمایشات ایشان درباره شخصیت ایشان بود. امام راحل.
آیت الله فلاحتی همواره تحرکات مردم ایران را منطبق بر آرمان های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری دانسته و تصریح کرده است: «تحلیل رهبر معظم انقلاب فصل سخنرانی و خط قرمز ماست».
مقام معظم رهبری در سخنانی با اشاره به ۱۲ خصلت مردمی امام راحل خاطرنشان کردند: رهبر معظم انقلاب حضرت امام خمینی(ره) به ۶ ویژگی مکتب و ۹ ویژگی مدیران اشاره کردند.
نماینده ولی فقیه گیلان تاکید می کند که مدیر جامعه باید صاحب اندیشه و اراده باشد و اهداف امام راحل به دلیل حضور برخی هنوز در جامعه اجرایی نشده است. مدیران تنبل و عناصر ضعیف.
آیت الله فلاحتی با یادآوری اشتباه محاسباتی دشمن برای بستن قلوب برخی اقوام گفت: اکنون مردم نسبت به اوایل انقلاب اسلامی بیشتر به دین و معنویت گرایش پیدا کرده اند چرا که بدن تکه تکه شده سردار بدرقه بزرگی است سلیمانی.
وی با بیان اینکه تمدن هویت انقلاب اسلامی است گفت: توسعه بشریت به دنیای دین و انسانیت یکی از هویت های انقلاب اسلامی است.
امام جمعه با اشاره به اشتباه یونان در تسخیر کشتی باری نفت ایران، افزود: همه باید درک کنند که در صحنه جهانی مرد قدرتمندی وجود دارد که می تواند با نیروهای طلا و قدرت مقابله کند.
فلاحتی با اشاره به ترور یکی از فرماندهان شاخه نظامی موساد با حمله پهپادی در اربیل عراق گفت: یکی از مصوبات خوب پارلمان عراق این است که هرگونه رابطه با رژیم صهیونیستی مستحق مجازات اعدام است.
وی برخورد تند مردم این کشور با برخی از مسئولان جمهوری آذربایجان را “زننده” توصیف کرد و گفت: از همسایگان خود می خواهیم از تورم در داخل و خارج از مرزهای خود پرهیز کنند.
سخنگوی نمایندگی ولی فقیه گیلان با بیان اینکه حقوق فرزندان بر تربیت اسلامی بر اساس سبک زندگی اسلامی است، گفت: نظام سازی و تسهیل گری یکی از اصول تربیت است و از این رو اخلاق و اعتدال از اصول تربیت است. اصول تربیت اسلامی.

اشتراک گذاری