تصادف مرگبار تیبا با دو کارگر شهرداری رشت ناشی از عدم توجه راننده به جلو بود.


رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: یک دستگاه خودرو تیبا به دلیل عدم توجه راننده به جلو با دو کارگر شهرداری و کامیون حمل زباله در یک تصادف مرگبار برخورد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ امیر طالبی رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲ بامداد در بلوار شهید بهشتی راش قبل از پل گاز تصادفی رخ داد. پلیس استان گیلان برای بررسی این حادثه به محل حادثه اعزام شد.

این افسر پلیس ادامه داد: با حضور کارشناسان پلیس راه استان در محل حادثه مشخص شد خودروی تیبا به دلیل عدم توجه راننده با یک دستگاه کامیون حمل زباله و دو کارگر شهرداری که پشت آن مشغول به کار بودند، برخورد کرده است. . . در پی این حادثه سرنشین خودروی تیبا و دو کارگر شهرداری مجروح شدند که متاسفانه یکی از کارگران شهرداری پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد و حال کارگر دیگر هم اکنون وخیم است.

سرهنگ طالبی در پایان با اشاره به خطرات رانندگی بدون توجه به جلو تاکید می کند: متاسفانه برخی از رانندگان خطرات عدم توجه به جلو در حین رانندگی را جدی نمی گیرند و نه تنها جان خود را. مسافران آنها و همچنین جان دیگران در خطر جدی هستند. پلیس راهنمایی و رانندگی بارها به خطرات عدم توجه به جلو در هنگام رانندگی اشاره می کند و در صورت مشاهده این تخلف، ماموران پلیس راه طبق قانون تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

به اشتراک بگذارید