تلاش برای نجات پسر مراکشی به مرحله نهایی رسیده است


گروه بزرگی از کارگران مراکشی در “مراحل پایانی” یک ماموریت احتیاطی برای نجات یک پسر ۵ ساله به نام رایان از یک گودال عمیق ۱۰۵ فوتی هستند که از روز سه شنبه در آنجا نگهداری می شود.

به گزارش وب‌سایت فرانسوی ۳۶۰، تمرین‌های حفاری محلی یک مسیر جراحی دقیق برای گرفتن جاده موازی بین چاه عمیق تازه حفر شده و گودال هنوز گیر کرده رایان در جمعه شب فراهم کردند.

خدمه با دقت در حال بولدوزر بودند تا از فرسایش، رانش زمین و رانش زمین جلوگیری کنند. در این گزارش آمده است که گروه آنقدر کوچک بودند که نمی توانستند مستقیم به گودال بروند.

شکارچیان با رایان تماس گرفتند و در روز پنجشنبه برای او اکسیژن و آب فراهم کردند. طبق تصاویر دوربین، پسر غرق در خون بود و شروع به نفس کشیدن کرد کارگران وارد گودال شدند.

در چهارمین روز از عملیات نجات، این کشور شمال آفریقا در آستانه پخش عملیات نجات در روستای روستایی ایگرا در ۷۵ مایلی جنوب شرقی جبل الطارق بود. مراکش، الجزایر و فرانسه.

تیم های خدمات اورژانس مراکش رایان پنج ساله را نجات دادند
کارگران با احتیاط اطراف چاه باریک را حفر کردند تا از هرگونه رانش زمین روی رایان ۵ ساله جلوگیری کنند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ
روز جمعه، 4 فوریه 2022، دفاع مدنی و مقامات محلی در پاریس نگران نجات یک پسر بچه 5 ساله هستند که در نزدیکی شهر باب بررد در نزدیکی شفشائون به گودال سقوط کرده است.
تلاش های ملی برای نجات رایان از مراکش، فرانسه و چندین کشور آفریقایی در امان مانده است.
A.P.

بعدازظهر سه شنبه، رایان و پدرش در حال رفتن به محل کار بودند که در یک گودال افتادند.

“رایان درست کنار من بود. در یک لحظه او سقوط کرد. من متوجه نشدم، “پدر خالد آگورام به ۳۶۰ گفت.

ما به مقامات هشدار دادیم و همه ساکنان به کمک ما آمدند. او تمام تلاش خود را می کند تا او را زنده نگه دارد و در پایان روز او را در آغوش خود نگه داریم. کتمان نمی کنم که من و مادرش خیلی نگران تیراندازی بودیم.

پرسنل دفاع غیرنظامی و مقامات محلی روز جمعه 13 بهمن 1391 تلاش کردند تا پسربچه 5 ساله‌ای را که در حوالی شهر باب برد به داخل گودالی سقوط کرده بود نجات دهند.
رایان چهار روز در ته گودال گیر کرده بود.
A.P.

گفته می شود خانواده رایان و نیروهای امدادی برای تشویق و غذا دادن به محل برگزاری سیل سیل زده اند.

با سیم پسترژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر