تمرین شخصی در تناسب اندام مستقل


اکنون زمان آن است که تصمیمات سال نو خود را شروع کنید. اگر ارتقای سطح تناسب اندام و سلامت کلی شما اولویت شما در سال آینده باشد، کمک اینجاست! کار با فردی را در نظر بگیرید که با مهارت، آموزش دیده و متعهد به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند.

چه بر روی بهبود مهارت های قلبی عروقی، تقویت تناسب اندام، بهبود قدرت و انعطاف پذیری خود و یا کاهش چند پوند اضافی تمرکز کنید، مربیان شخصی ما آماده طراحی یک برنامه سفارشی فقط برای شما هستند. می توانید انتخاب کنید که به صورت انفرادی با یک مربی شخصی کار کنید یا از جلسات آموزشی گروهی کوچک ما استفاده کنید.

ما می‌دانیم که هر مشتری نیازمندی‌ها، تیپ‌های بدنی و سطوح تجربه متفاوتی دارد، بنابراین می‌توانیم با ارزیابی نیازهای منحصربه‌فرد خود به شما در تعیین اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت کمک کنیم. در مرحله بعد، ما یک برنامه تناسب اندام که برای شما کار می کند ایجاد خواهیم کرد. ما با تجهیزات و تکنیک‌های مدل‌سازی خود آموزش می‌دهیم تا مطمئن شویم که شما با خیال راحت و کارآمد تمرین می‌کنید.

ما درک می کنیم که دو تمرین یکسان نیستند و دو نفر یکسان نیستند. شاید یک روز به کسی نیاز داشته باشید که شما را کمی جلوتر ببرد. احتمالاً از ایده دویدن روی تردمیل متنفر هستید. ممکن است در مورد نحوه تنظیم رژیم غذایی خود به مشاوره نیاز داشته باشید. ما این را درک می کنیم و به همین دلیل است که ما دوست داریم برنامه های خود را با نیازهای منحصر به فرد اعضای خود تنظیم کنیم.

ما متعهد به سلامتی شما هستیم، adn.

ما فقط چیزی بیش از ورزش را ارائه می دهیم. قول می دهیم تکنیک های جدیدی را به شما آموزش دهیم و در هر مرحله شما را تشویق کنیم. و شما به یک برنامه پایبند نیستید، همانطور که پیشرفت می کنید، مربی شما برنامه شما را بررسی می کند تا شما را به جلو نگه دارد.

مربی خود را به عنوان یک مربی شخصی در نظر بگیرید – شخصی که به شما کمک می کند تا تصمیمات سال نو خود را ملاقات کرده و تصمیم گیری کنید. Freedom Fitness آماده و متعهد است که فردا و روز آینده به شما کمک کند!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر