توئیت جنجالی مجری معروف شبکه قبر: صحبت ها و بازگشت کی روش به تیم ملی!


نتایج اخیر تیم ملی مقابل کره جنوبی و دیدار تدارکاتی مقابل الجزایر مدیران فدراسیون، وزارت ورزش و مجلس را نگران نتایج تیم ملی مقابل انگلیس و آمریکا کرده است. سیاستمداران دوست ندارند این دو رقابت حساس را در عرصه سیاسی به کشورهای دشمن بسپارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فاصله چند بازیکن کلیدی تیم ملی با اسکوچیچ بیشتر شده و این فاصله در اردوی اخیر تیم ملی فوتبال در قطر بیشتر شده است.

به گزارش تابناک ورزشی؛ در همین راستا پس از باخت تیم ملی مقابل تیم دوم الجزایر در قطر، شایعات جدی مبنی بر اخراج اسکوچیچ و مذاکره با کارلوس کی روش برای حضور در جام جهانی مطرح شد. رئیس موقت فدراسیون فوتبال در مصاحبه ای با تایید تمایل شخصی خود برای جایگزینی سرمربی تیم ملی و تعیین گزینه مناسب تری برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲، به گمانه زنی رسانه ها دامن زد. اما مشکل اصلی او مسائل مالی عقد قرارداد با یک مربی بزرگ است.

حالا با رفع شایعات قبلی، پیمان آزادیان مجری محبوب و پیشکسوت ورزش شبکه خبر با انتشار توییتی کوتاه بار دیگر بر جدیت اخراج اسکوچیچ و بازگشت کارلوس کی روش تاکید کرد.

مطمئناً او ممکن است در توییت خود از قید استفاده کرده باشد، اما صحبت های او کاملاً واضح بود که او اخبار مهم تری از داخل فدراسیون دارد.

کارلوس کی روش پرتغالی هفته گذشته پیشنهاد ۳ میلیون دلاری مصری ها برای تمدید قرارداد را رد کرد و در حال حاضر بدون تیم است. گفته می شود او به شدت می خواهد در جام جهانی قطر روی نیمکت یک تیم بنشیند تا رکورد جدیدی در تاریخ فیفا و جام جهانی ثبت کند.

نتایج اخیر تیم ملی در دیدار نهایی مقدماتی جام جهانی مقابل کره جنوبی و دیدار تدارکاتی مقابل الجزایر باعث نگرانی مدیران فدراسیون، وزارت ورزش و مجلس شده است. انگلیس و آمریکا در جام جهانی سیاستمداران دوست ندارند این دو رقابت حساس را در عرصه سیاسی به دست کشورهای دشمن ایران بسپارند و یا در برابر آنها شکست بدی را متحمل شوند.

پس از جام جهانی قطر، تیم ملی فوتبال بلافاصله با جام ملت های ۲۰۲۳ روبرو می شود که در صورت عدم تغییر کادر فنی قبل از اعزام به بزرگترین رویداد فوتبال جهان، ممکن است پس از بازگشت از قطر امکان پذیر نباشد. این کار را می کند و سرمربی جدید به دلیل عدم آشنایی با بازیکنان و فرهنگ ایرانی جام ملت ها را از دست می دهد.

به اشتراک بگذارید