توضیحات سپاه درباره دستگیری «ادمین» سه کانال تلگرامی توسط سازمان اطلاعات


روابط عمومی سپاه اعلام کرد: زندانیان با انتشار اسناد طبقه بندی شده و سپس انتشار اخبار منتخب و کذب سعی در جلب اعتماد برخی از مخاطبان برای ایجاد تفرقه در بین مسئولان کشور داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیورمیرزا، روابط عمومی، نویسندگان مخفی و در سایه و عوامل مخفی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عامل دستگیری مدیران سه کانال تلگرامی نیمه محرمانه در رابطه با دستگیری امام زمان (عج) هستند. ، یک سرباز ناشناس در سازمان اطلاعات سازمان.

به گزارش سپاه نیوز؛ متن این بیانیه به شرح زیر است:

نام خدای مهربان

مقام معظم رهبری به ملت محترم همواره در متن ایران اسلامی می فرمایند:

با استعانت از خداوند متعال و انجام یکسری عملیات فنی و سری توسط سربازان گمنام امام خمینی (ره) سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مسئولین روزنامه های «نیمه سری» و «مخفی» انتشار ادعایی بازداشت کانال های “سایه” منتشر شد.

زندانیان با انتشار اسناد طبقه بندی شده و سپس انتشار اخبار منتخب و گمراه کننده برای ایجاد تفرقه در بین مسئولان کشور به دنبال جلب اعتماد برخی از مخاطبان بودند.

سه نفر از بازداشت شدگان در جریان فعالیت خود از خلاء قانونی موجود در مدیریت فضای مجازی کشور استفاده کرده و با استفاده از بستر پیام رسان تلگرام تشریفات ذکر شده را دنبال کردند.

در پایان ضمن دعوت از رسانه ها و فعالان فضای مجازی به دوری از گمانه زنی درباره این پرونده، تاکید می شود که اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

اشتراک گذاری