توضیح زرماکارون در مورد تولید خودرو: مجوز صادره از وزارت حراست


مهدی امینی قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی سیر ماکارون با اشاره به اعطای مجوز تولید به گروه صنعتی سر ماکارون از سوی وزارت حراست گفت:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایلنا، قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی سیر ماکارون با اشاره به اینکه مجوز تولید از سوی وزارت حراست برای گروه صنعتی سیر ماکارون صادر شده است، گفت: این مجوز برای گروه صنعتی سیر ماکارون صادر شده است. سرهدرو با خرید ساختمان مرکزی و سایتی به مساحت تقریبی ۴۴۰ هکتار در بزرگراه استان البرز – کرج، مجوز ساخت یک میلیون دستگاه خودروی مختلف از خودروهای اقتصادی گرفته تا سواری و انواع کامیون را گرفت.

مهدی امینی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گروه صنعتی سار در کشور به عنوان تولید کننده ماکارونی و محصولات مشابه شناخته می شود، اما در چند روز گذشته اخباری مبنی بر اینکه این شرکت قصد دارد به جمع خودروسازان بپیوندد در رسانه ها منتشر شده است. آیا گروه طلا ارائه شده است؟ وی گفت: گروه صنعتی زر مطالعات و بحث های اولیه را در زمینه های طراحی، تولید و مهندسی در حوزه خودروسازی آغاز کرده است و در آینده نزدیک جزئیات بیشتری از فعالیت ما در حوزه خودروسازی در سایت منتشر خواهد شد. رسانه.”

وی با بیان اینکه گروه صنعتی زر در تلاش برای افزایش تولید و کیفیت خودرو در ایران است، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در این زمینه موثر و مفید باشیم و به تغییر نرخ تولید و بهره وری در صنعت خودرو کمک کنیم.

امینی در پاسخ به این سوال که برای تولید مدل خودرو قراردادهای اولیه بسته شد؟ وی خاطرنشان کرد: با توجه به آپشن های متنوع در سبد به دنبال ساخت خودروهای با کیفیت و قیمت مناسب برای مردم هستیم.

قائم مقام شرکت زر ماکارون با بیان اینکه کار گروه صنعتی زر به تولید مواد غذایی ختم نمی شود، اضافه کرد: گروه صنعتی زر اولین تولید کننده میل لنگ خودرو در ایران است، بنابراین گروه صنعتی زر تخصص لازم را در این صنعت دارد. ما صنعتگر هستیم و صنعتگران می توانند بهترین چیزها را در کشور خلق کنند.

وی با بیان اینکه امروزه دغدغه اصلی صنعت گران کشور تولید خودروهای باکیفیت است، اضافه کرد: زمانی که صنعتگران در کشور خلاء احساس می کنند باید به موقع وارد شده و تحقیق در آن حوزه را آغاز کرده و برای ساخت آن تلاش کنند. عملکردی؛ گروه صنعتی زر خودروسازی را وظیفه خود می داند و در این راستا گام برمی دارد.

به گفته یکی از اعضای هیئت مدیره گروه صنعتی سر؛ وزارت حراست مجوز ساخت سر خودرو را برای گروه صنعتی سرماکارون صادر کرد. سرهدرو با خرید ساختمان مرکزی و سایتی به مساحت تقریبی ۴۴۰ هکتار در بزرگراه استان البرز – کرج، مجوز ساخت یک میلیون دستگاه خودروی مختلف از خودروهای اقتصادی گرفته تا سواری و انواع کامیون را گرفت.

شرکت ما سهامدار مجتمع خودروسازی کدل است و مجموعه صنعتی ما بارها اعلام کرده که وارد این صنعت می شویم.

وی در پایان تصریح کرد: گروه صنعتی سر نمی تواند زمان دقیق تولید خودرو را اعلام کند. موفقیت در این زمینه به مذاکرات تولیدی و تجاری ما بستگی دارد اما در آینده نزدیک مردم باید انتظار تولید خودروهای باکیفیت و قیمت مناسب را از گروه صنعتی سرماکارون داشته باشند.

به اشتراک بگذارید