تیلور سویفت منصفانه حامی برای منصفانه خانه ۱ میلیون دلاری به کف دست معرفی شده است است.


مسکن قابل مقایسه با تیلور سویفت نباید یکی اجتناب کرده اند “رویاهای وحشیانه” خواهید کرد باشد. می توان آن را انجام داد – را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون، کسی ممکن است قطعه داستان را متعلق به شخصی بنامد.

سوئیفت، ۳۲ ساله، قبلا به نشویل نقل محل قرارگیری کرده بود به همان اندازه حرفه موسیقی شخصی را دنبال تدریجی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعداً به مگا-استادیوم، شهرستان برکس، پنسیلوانیا نقل محل قرارگیری کرد. اگرچه او بیشتر اوقات با توجه به مزرعه ۱۱ هکتاری درخت کریسمس شخصی در شهر ریدینگ آواز می خواند، او را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار اش بعداً به ۱ توالت ۵ اتاق خوابه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ اتاق در شبیه به شهر نقل محل قرارگیری کردند.

این خانه ۵ خوابه در ماه فوریه به هزینه ۱.۱ میلیون دلار فروخته شد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند منصفانه کاهش یافته است ۱۰۰۰۰۰ دلاری، ملک در روز جمعه وارد جنون شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این پست بدیهی شد – یعنی فاز بعدی خرس تصرف جدید {خواهد بود}.

سویفت به همان اندازه سال ۲۰۰۴ به مدت هفت سال {در این} مستعمره گرجستان مسکن کرد. خانوار این خانه ۳۵۰۰ فوت مربعی را در سال ۱۹۹۷ به هزینه ۲۸۰۰۰۰ دلار خریداری کردند کدام ممکن است در حال حاضر ۵۰۰۰۰۰ دلار تخمین زده تبدیل می شود.

آگهی. هنگامی کدام ممکن است آنها خانه را در بازار در سال ۲۰۰۴ فهرست کردند، در گذشته اجتناب کرده اند یافتن حامی، سه سال دسترس در بازار بودند. آنها آن را به هزینه ۴۸۰۰۰۰ دلار فروختند، طبق اطلاعات هر دو ۷۳۵۰۰۰ دلار در حال حاضر.

خانه “منصفانه به ۱” منصفانه ساختمان بلند سه طبقه است کدام ممکن است شناخته شده به عنوان ساختار “شکوه دنیای قدیم” همراه خود {به روز} رسانی های اخیر توضیح دادن تبدیل می شود.

این ملک در زمینی به مساحت 0.75 هکتار است.
ملک در زمینی به مساحت ۰.۷۵ هکتار می باشد.
این خانه بیش از 3500 فوت مربع است.
خانه بیش اجتناب کرده اند ۳۵۰۰ فوت مربع است.
سرسرا.
لابی.
خدمه اریک میلر
منطقه اصلی مسکونی.
قلمرو بی نظیر مسکونی.
خدمه اریک میلر
اتاق نشیمن استاندارد.
اتاق استراحت معمول همراه خود دیوارهایی همراه خود رنگ تزئینی.
خدمه اریک میلر

اجتناب کرده اند عملکرد های آن می توان به کف چوبی پایدار، حکاکی تاج را انتخاب کنید و انتخاب کنید آتش آجری همراه خود چوب لباسی ردیابی کرد.

آشپزخانه لذیذ همراه خود اتاق صبحانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنگ مرمر پایدار: جزیره جزیره دارای منصفانه کابینت اجتناب کرده اند کف به همان اندازه سقف را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه راه پله در درجه دوم است. اتاق صبحانه همسایه همراه خود اتاق غذاخوری همراه خود نوار مرطوب، پنجره‌های عریض را انتخاب کنید و انتخاب کنید درهای کشویی به حیاط.

طبقه اول اجتناب کرده اند درجه دوم منصفانه توالت مجلل همراه خود روشویی ۲ نفره – را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورود به عرشه شخصی است.

طبقه سوم دارای سه {اتاق خواب} اضافی است کدام ممکن است همگی دارای سقف های زاویه دار، کف را انتخاب کنید و انتخاب کنید کابینت های چوبی پایدار هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اتاق خواب} پنجم دارای پتانسیل منصفانه اتاق اوقات فراغت است.

آشپزخانه.
آشپزخانه.
خدمه اریک میلر
اتاق غذاخوری استاندارد
اتاق صبحانه.
خدمه اریک میلر
اتاق غذاخوری استاندارد
اتاق غذاخوری معمول
خدمه اریک میلر
گاراژ ایزوله
انبار ایزوله
خدمه اریک میلر

زیرزمین دارای منصفانه اتاق پودر را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه انبار شراب بدون شک، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این پله های منتهی به پیاده رو است.

چشم اندازها در خارج از درب، تراس سنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جکوزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استخر آب خوب و دنج همراه خود باغی محصور موجود است.

اریک جی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اریک پی. میلر این لیست را توسط خدمه اریک میلر در RE / MAX ریدینگ گزارش می تدریجی.

سویفت، ۳۲ ساله، در اطراف اجتناب کرده اند پنسیلوانیا، اجتناب کرده اند آن نقطه تاکنون ۸۰ میلیون دلار در مجموعه املاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستغلات ترکیبی آوری کرده است. اکنون {صاحب خانه} هایی در لندن، نیویورک، رود آیلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید l. a. است.

سوئیفت کل بلوک را در محله ترایبکا در سال ۲۰۱۴ به هزینه ۴۷.۷ میلیون دلار کسب. منصفانه سال پیش، او ۱۷ میلیون خانه در رود آیلند کسب. او اخیرا خانه پنت ۱.۹ میلیون دلاری نشویل را انتخاب کنید و انتخاب کنید دومین مترو را کدام ممکن است در شهر موسیقی خریداری کرده است، خریداری کرده است.

آگهی. در سال ۲۰۱۵، او بورلی هیلز را به هزینه ۲۵ میلیون دلار کسب.