تیلور شیلینگ لاود در فیلم Hulu ‘Pam & Tommy’ یک ستاره پورن واقعی بازی کرد.


هولو پم و تامی یک ارزیابی طنزآمیز از یکی از شایع ترین رسوایی های اواسط دهه ۹۰ است: نوار جنسی پاملا اندرسون و تامی لی. این نمایش تلاش می کند تا داستان را به عنوان داستانی از جنایت و تجاوز به تصویر بکشد، که در آن نماد جنسی و شوهر طبل زنش صمیمی ترین لحظات خود را از آنها دزدیده و در سراسر رسانه ها پخش می شود. ولی پم و تامی چیزی بیش از یک درام جنایی دیگر است. همچنین نگاهی جذاب به صنعت فیلم بزرگسالان در یک چهارراه است. ما نه تنها شاهد ظهور پورن اینترنتی هستیم، بلکه با شخصیت هایی مانند اریکای تیلور شیلینگ آشنا می شویم که بر اساس پیشگامان واقعی ژانر پورنوگرافی ساخته شده اند.

پم و تامی اپیزود ۱ «دریل کردن و ضربه زدن» ما را با رند گوتیه (ست روگن)، نجار آشنا می‌کند که توسط تامی لی (سباستین استن) اخراج شده، تحقیر شده و خفه شده است. رند تصمیم می گیرد انتقام ستاره راک را با طرح توطئه ای پوچ برای نفوذ به محل سکونت او در مالیبو در زیر پوشش شب و سرقت گاوصندوق او بگیرد. با این حال، رند بیشتر از آنچه برایش چانه زده بود، در درونش می‌یابد: نوار جنسی بدنام را پیدا می‌کند. رند به ارتباطات خود در دنیای فیلم بزرگسالان ضربه می زند تا نوار را برای پول نقد پخش کند و جعبه پاندورا از پورنوهای اینترنتی را روی جهان باز می کند.

اما رند گوتیه در وهله اول چگونه با فیلم های بزرگسالان درگیر شد؟ او با یک ستاره پورن ازدواج کرده بود! تیلور شیلینگ وارد می شود پم و تامی اپیزود ۳ در نقش اریکا همسر سابق رند، یک بازیگر فیلم بزرگسال که بر اساس یک زن واقعی ساخته شده بود.

دیسیدر هفته گذشته با تیلور شیلینگ صحبت کرد تا در مورد نقش او در Hulu’s صحبت کند پم و تامی. در حالی که آبدارترین بخش‌های گفتگوی ما به صحنه‌های قدرتمندی می‌پردازد که هنوز در راه است، شیلینگ همچنین در مورد اینکه چگونه کار روی این پروژه، پیش‌تصورات خود را در مورد پم اندرسون به چالش می‌کشد و اینکه چگونه سفر واقعی شخصیت او از ستاره‌های پورنو تا کارگردان فیلم بزرگسالان را تحت‌تاثیر قرار داد، صحبت کرد. نقش او را بر عهده بگیرد

تیلور شیلینگ در Pam & Tommy
عکس: Hulu

تصمیم گیرنده: من کنجکاو هستم که آیا با پیش فرضی در مورد پاملا اندرسون، تامی لی و رسوایی نوار جنسی آنها وارد این پروژه شده اید یا خیر. و چگونه کار بر روی این نمایش باعث تغییر، چالش یا حتی تایید برخی از آنها شد؟

تیلور شلینگ: من کاملاً پیش فرض های جدی داشتم، اما آنها مبهم بودند. چون جوان بودم، خیلی جوان. بنابراین من در زمان واقعی نوار یا پیامد یا هر چیزی شبیه به آن را تجربه نکردم. اما من همیشه این درک مبهم را داشتم که نواری به پم اندرسون وصل شده بود. و من به‌طور پیش‌فرض تصور می‌کردم که این چیزی است که او در دنیا منتشر کرده است. چیزی که او شاید می خواست. من هرگز زمان زیادی را صرف آن نکردم. هیچ ایده ای نداشتم که چه خبر است. من می گفتم: “اوه، باشه، شاید نوارهای جنسی یا چیز دیگری شروع شود.”

باید بگویم که من واقعاً از این داستان متحیر شدم. از اینکه پم و تامی هر دو قربانی یک جنایت نسبتاً خشونت آمیز شدند، متحیر شدم. نه، یک جنایت بسیار بزرگ. این نیز کاملاً نامرئی بود زیرا اینترنت آن چیزی نیست که اکنون است. مردم دسترسی نداشتند که بفهمند نوار از آنها دزدیده شده است. در واقع پورنوگرافی نبود. این یک فضای خصوصی عمیقاً صمیمی بود که مورد بهره برداری قرار می گرفت و هرگز از آن پولی به دست نمی آوردند.

منظورم این است که از این که داستان همان چیزی است که بود، به نوعی ترسیده بودم. من هیچ ایده ای نداشتم. و علاوه بر این که فقط برای همکاری با افراد درگیر در این پروژه هیجان زده هستم. فکر کردم خیلی عالی بود فکر کردن، “خب، اگر این برای من خیلی تکان دهنده و برای من وحیانی است” هیجان انگیز بود، درست مانند آنچه که ما اکنون در حال به روز رسانی بسیاری از مکالمات هستیم و بسیاری از سیستم های اعتقادی منسوخ شده وجود دارد که اکنون به نوعی به عنوان یک تجدید نظر جمعی در نظر گرفته شده ایم. مثل اینکه، لعنتی، باید با این هم این کار را انجام دهیم.

تیلور شیلینگ در Pam & Tommy
عکس: Hulu

من یک جورهایی مثلث عجیب بین شخصیت شما، ست، و دانیل مدالیون رحیمی را دوست دارم. من شخصاً با دنیل و اریکا بیشتر می خواستم. آیا شما با مدالیون کار کردید زیرا شما بچه ها این حال و هوای زیبای زندگی را دارید که ست دائماً در حال شخم زدن آن است. آیا می توانید ساختن آن را در صحنه فیلمبرداری و اینکه برای شما چگونه بود را توضیح دهید؟

بله، مدالیون فقط یک بازیگر عالی است. و واقعاً بازی بسیار خوبی است و به نوعی آن را با زمان بسیار کمی از پارک خارج می کنیم. پس آره خیلی سرگرم کننده بود واقعا خیلی سرگرم کننده بود. و سپس ست بسیار عالی بود بنابراین گروه خوبی بود.

چقدر در مورد دنیای فیلم بزرگسالان و دنیای لس آنجلس در دهه ۹۰ تحقیق کردید؟ چقدر درباره اریکا که بر اساس او ساخته شده می دانستید؟

آره تا جایی که میتونستم انجام دادم من مجذوب آن شدم. یعنی الان هستم من به طور کلی مجذوب دره هستم. جای خودش است

چیز زیادی در مورد اریکا موجود نیست. چیزهایی وجود دارد که معاصران او درباره او گفته اند. و البته بدنه کار او وجود دارد. او معتقدم بیش از ۸۰ فیلم بزرگسالان را ترک کرد. منظورم این است که او یک ستاره واقعی بود. او یک ستاره پورن بود. و واقعا جالب بود که به عقب برگردیم و برخی از کارهای او را با چشم پشت مجری تماشا کنم. و همچنین شما می دانید که در چیزی شبیه به این فقط به خوبی نوشته شده است. اریکا در دنیای پم و تامی بسیار واضح است در فیلمنامه ها بسیار شبیه است.

Decider از مصاحبه ما با تیلور شیلینگ در هفته های آینده اطلاعات بیشتری خواهد داشت.

پم و تامی اولین قسمت ۴ در Hulu در روز چهارشنبه ۹ فوریه انجام می شود.

کجا پخش شود پم و تامی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر