جاستین جانسون، مادر میشیگانی، متهم به قتل دخترش ساتون موسر پس از گفتن باب اسفنجی به او شد.


در گزارشی که روز جمعه منتشر شد، یک مادر میشیگانی که دختر ۳ ساله اش جسدش را در کیسه زباله پیدا کردند، به بازرسان گفت که باب اسفنجی به او دستور داده است که کودک را بکشد وگرنه خودش با مرگ روبرو خواهد شد.

جاستین جانسون، ۲۲ ساله، ظاهراً در ماه سپتامبر، ساتون موسر جوان را چندین بار با چاقو زد. ۱۶، دو روز پس از سومین سالگرد تولد کودک، قبل از اینکه بدن او را در کیسه زباله سیاهی فرو کنند، پس از اینکه او به دلیل هفته ها ترک هروئین و کم خوابی دچار توهم شده بود. او به جنایت قتل و کودک آزاری درجه یک متهم است.

رایان ابرلاین، بازپرس خدمات حفاظت از کودکان، در جلسه مقدماتی روز جمعه در مورد این پرونده گرد هم آمد. ابرلاین که در اکتبر با جانسون مصاحبه کرد. ۱، گفت که در روزی که ساتون کشته شد، جانسون گفت که خانه مادرش در شهر اسکودا را که در آن زندگی می کرد ترک کرده و در یک قبرستان از هوش رفته است. او گفت که سپس به خانه مادرش بازگشت و قبل از کشتن دخترش اقدام به خودکشی کرد.

ابرلاین گفت: “او به من گفت که در زمان اتفاقی که برای ساتون افتاد جزئیات آنچه را که رخ داد را به خاطر نمی آورد و به دلیل ترک هروئین و نخوابیدن تقریباً دو هفته دچار توهم شده بود.” او از تلویزیون توهماتی داشت که به او دستور داده بود دخترش را بکشد وگرنه او را خواهند کشت.

گفته می شود که جانسون جسد دخترش را در یک کیسه زباله در حالی که او دچار توهم شده بود، فرو کرد.
گفته می شود که جانسون جسد دخترش را در یک کیسه زباله در حالی که او دچار توهم شده بود، فرو کرد.

ابرلاین ادامه داد: این باب اسفنجی بود که این چیزها را در تلویزیون می گفت. اگر او کاری را که با دخترش کرد انجام نمی داد، او را می کشتند. او گفت که از جان خود می ترسد و عقلش را از دست داده است.»

به گزارش MLive، جانسون در حالی که او را با غل و زنجیر به داخل دادگاه هدایت می‌کردند گریه می‌کرد و در طول جلسه گریه می‌کرد.

دادستان ها، برادر جانسون، کنسلی جانسون جونیور را به عنوان اولین شاهد خود به جایگاه فراخواندند.

ساتون موسر دو روز قبل از فاجعه تولد 3 سالگی خود را جشن گرفت.
ساتون موسر دو روز قبل از فاجعه تولد ۳ سالگی خود را جشن گرفت.

کنزلی جانسون گفت که او برای کار در سپتامبر رفته است. ساعت ۱۶ حوالی ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر، اضافه کرد که هیچ چیز غیرعادی در مورد خواهر یا خواهرزاده اش در زمانی که او رفته بود وجود نداشت. زمانی که در سپتامبر از سر کار برگشت. ساعت ۱۷ حوالی ساعت ۳:۳۰ صبح، او از برادرش پرسید خواهر و ساتون کجا هستند.

وقتی برادر ۱۷ ساله برای جستجوی آنها به پشت خانه رفت، گفت که پای یک کودک انسانی را دید که از کیسه بیرون آمده بود، دید کنزلی جانسون.

این برادر که به دلیل سنش نامش فاش نشد روز جمعه نیز سقوط کرد. او گفت که ساعت ۶ صبح در حمام با خواهرش برخورد کرده است. ۱۶، جایی که او گفت به نظر می رسد که جانسون در حال «انجام خطوط» کوکائین بوده است، اما او مطمئن نبود.

نوجوان گفت از خواهرش پرسیده که ساتون کجاست؟

او گفت: “به تجارت خودت فکر کن.” اما این مانند پاسخ عادی او است، “او گفت، MLive گزارش داد.

مدت کوتاهی پس از برخورد، برادر گفت جاستین جانسون از خانه خارج شد تا به خودروی قرمز رنگی که در فروشگاهی روبروی خیابان توقف کرده بود نزدیک شود. او گفت که او مدت کوتاهی پس از بیرون رفتن دوباره به خانه بازگشت. او به ساحل رفت و حوالی ساعت ۱۰ شب به خانه بازگشت و در آن زمان گفت کسی خانه نیست.

این جوان ۱۷ ساله لحظه ای را که جسد ساتون را در یک کیف پیدا کرد، توصیف کرد.

او گفت: «مثل پایی بود که از کیف بیرون آمده بود. “من دویدم و به کنزلی گفتم: “یک پا در یک کیسه است.” او حرف من را باور نکرد. او فکر می‌کرد که دارم شوخی می‌کنم.»

برادران به کیسه نگاه کردند سپس عموی خود را صدا زدند، او گفت.

جاستین جانسون به جنایت قتل و کودک آزاری درجه یک متهم شد.
جاستین جانسون به جنایت قتل و کودک آزاری درجه یک متهم شد.
AP

جرالد سوبولسکی افسر پلیس شهرستان اوسکودا در ساعات اولیه صبح سپتامبر به محل اقامت پاسخ داد. ۱۷ بعد از اینکه برادران از پیدا کردن پا خبر دادند.

افسر روز جمعه گفت: “کنزلی شروع به گفتن کرد که چگونه در این روز از سر کار به خانه برگشت و در سراسر خانه به دنبال خواهر و خواهرزاده اش گشت و نتوانست آنها را پیدا کند.” “در آن نقطه، او گفت: “و سپس ما این را پیدا کردیم”، با اشاره به چیزی که بعداً پیدا کردیم پای انسان بود.”

سوبولسکی گفت که به اتاق پشتی خانه رفت و در آنجا یک کیسه حمل و نقل آبی با دو کیسه زباله روی هم چیده شده بود و پایی آشکار بود.

جانسون به بازرسان گفت "باب اسفنجی شلوار مکعبی" به او دستور داد دخترش را بکشد.
جانسون به بازرسان گفت که “باب اسفنجی شلوار مربعی” به او دستور داده دخترش را بکشد.
نیکلودئون

«من کف پای کودک را حس کردم. در لمس سرد بود و EMS به صحنه فراخوانده شد. او برای پاسخگویی با کارآگاهان اداره و پزشکی قانونی تماس گرفت.

شین هیل، دانشمند پزشکی قانونی در آزمایشگاه جنایی پلیس ایالت میشیگان، محققان چندین لکه خون را روی درب کمد راهرو، روی کاناپه های اتاق نشیمن و روی وسایل اتاق خواب پیدا کردند.

هیل گفت که سه چاقو نیز در یک اتاق خواب پیدا شد.

جسد ساتون در پشتی به همراه یک شلوار جین که آزمایش خون آنها مثبت بود، در پشتی پیچیده شده بود. تپه نوردی که به احتمال زیاد ساتون در داخل خانه کشته شده است.

دکتر پزشک کانتی آیوسکو جایا ال. سانکاران گفت ساتون در گردن، قفسه سینه و شکم خود جراحات چاقو داشت که یک زخم بزرگ بخشی از روده کوچک کودک را آشکار می کرد.

دادستان ها از قاضی کریستوفر مارتین خواستند که پرونده جانسون را برای محاکمه به دادگاه منطقه منتقل کند. این درخواست پذیرفته شد و جلسه مقدماتی برای ساعت ۹:۳۰ صبح روز ۲۸ فوریه تعیین شد. او به جانسون دستور داد که بدون قید وثیقه در زندان بماند.

قاضی در پایان جلسه گفت: «دلم برای خانواده ای که اینجا هستند می سوزد. “موفق باشید، جاستین، همانطور که پرونده شما ادامه دارد.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر